Niste prijavljeni

Dragi posjetitelju, Dobrodošli na Satelitski Forum - SF Forum. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

animal

Učenik

Datum registracije: 03.04.2013.

• Poruku poslati

61

Subota, 26. Studeni 2016, 15:33

Po mojem trenutno najbolja opcija za UHD box, po cijeni i kvaliteti je VU+uno 4k

RIZ-LA

Učenik

Datum registracije: 04.03.2013.

• Poruku poslati

62

Subota, 26. Studeni 2016, 15:51

Što je to 20000 dmips ?

Miro

Skin maker

Datum registracije: 16.02.2013.

• Poruku poslati

63

Subota, 26. Studeni 2016, 15:58

Što je to 20000 dmips ?

Jacina processora .

ARM CPU (4x 1.500 MHz / 20.000 DMIPS)

1 član zahvaljuje autoru na ovoj poruci.

Članovi koji su zahvalili autoru na ovoj poruci:

RIZ-LA (26.11.2016)

Ludi Pera

Profesionalac

Datum registracije: 18.04.2013.

• Poruku poslati

64

Nedjelja, 27. Studeni 2016, 12:28

Kakav udarac flashom piva :pardon:

Ja pijem whisky :popcorn:

A sad da DMM moze nekom zadat udarac cisto sumnjam to ces i sam uvidjeti.
Nije to DMM koji je bio to je Kineski DMM :pardon:

Zadali su ga je več vama kad su izbacili dm 520HD koji je za istu cijenu bolji resiver od vu+zero :D

Jbg Miro oni tebi nisu valjali dok su bili skupi, a sad ti ne valjaju ni kad su jeftini :)

Što ih ti više sahranjuješ i ukopavaš oni su sve jači i jači 8o :D

Lambda (28.11.2016)

Ludi Pera

Profesionalac

• Poruku poslati

65

Nedjelja, 27. Studeni 2016, 12:39

miro sve je to ok, no poanta je da je dream najpoznatiji brand u ovom segmentu. nest kao golf na balkanu, napisao nas andro da mu je kuplung nepoderiv :D andro ce sutra prodat suzukija i kupit vw ak spuste cijenu... kuzis me sad :beer:

Ma kuzim ja tebe ali DMM vise nije najpoznatiji brand to je nekad bilo.

Pogledaj po forumima cak i u Njemackoj VU support forum je daleko jaci sada nego Ihad .
A nekada nije bilo dana da nebi netko otiso na Ihad da vidi sta se zbiva i sta ima novo.
.

Itekako je DMM najpoznatiji brand jer još uvjek večina ljudi kad me pita kako bi mogli gledati kanale a da to što manje plate ja im kažem da im je najbolje uzeti Vu+Zero, ali oni odmah odmahnu rukom i kažu mi da bi ipak rađe uzeli dreambox jer da svi govore da je on najbolji. Do sada je cijena presuđivala u korist Vu+ ali sad se situacija i tu drastično mijenja.

Po mojem trenutno najbolja opcija za UHD box, po cijeni i kvaliteti je VU+uno 4k

Ako Vu+ stavi DVB-S2X tunere onda če svakako biti najbolja opcija za UHD jer u protivnom po meni je bolje uzeti dm 900UHD za još manju cijenu.

Ludi Pera

Profesionalac

• Poruku poslati

66

Nedjelja, 27. Studeni 2016, 12:46

Miro otvaraju li ti novi procesori Total Tv,Sky i ove ostale uparene pakete??? Pitam zato jer vidim da procesore spominješ kako najvažniji dio resivera ?( ?(

Miro

Skin maker

• Poruku poslati

67

Nedjelja, 27. Studeni 2016, 13:39

Miro otvaraju li ti novi procesori Total Tv,Sky i ove ostale uparene pakete??? Pitam zato jer vidim da procesore spominješ kako najvažniji dio resivera ?( ?(

Ne otvaraju jel ti znas neki processor koji otvara te kanale :pardon:

A to da je processor najvazniji dio nekog aparata znaju svi osim tebe :D

Doktor Rambaudi (27.11.2016)

Miro

Skin maker

• Poruku poslati

68

Nedjelja, 27. Studeni 2016, 13:44

miro sve je to ok, no poanta je da je dream najpoznatiji brand u ovom segmentu. nest kao golf na balkanu, napisao nas andro da mu je kuplung nepoderiv :D andro ce sutra prodat suzukija i kupit vw ak spuste cijenu... kuzis me sad :beer:

Ma kuzim ja tebe ali DMM vise nije najpoznatiji brand to je nekad bilo.

Pogledaj po forumima cak i u Njemackoj VU support forum je daleko jaci sada nego Ihad .
A nekada nije bilo dana da nebi netko otiso na Ihad da vidi sta se zbiva i sta ima novo.
.

Itekako je DMM najpoznatiji brand jer još uvjek večina ljudi kad me pita kako bi mogli gledati kanale a da to što manje plate ja im kažem da im je najbolje uzeti Vu+Zero, ali oni odmah odmahnu rukom i kažu mi da bi ipak rađe uzeli dreambox jer da svi govore da je on najbolji. Do sada je cijena presuđivala u korist Vu+ ali sad se situacija i tu drastično mijenja.

Ako Vu+ stavi DVB-S2X tunere onda če svakako biti najbolja opcija za UHD jer u protivnom po meni je bolje uzeti dm 900UHD za još manju cijenu.

Kako se situacija drasticno mjenja ?

Pa VU+ jos nije zamjenio sve stare verzije sto ce reci da ce doci jeftiniji UHD prijemnici

Zero 4K ,Duo 4K i mozda jos koji .
Nista se ti ne brini pa ne vjerujes valjda da ce VU+ prepustiti vodecu palicu DMM .
A to da su ljudi kupovali DMM zadnjih godina je netacno .DMM je izgubio vodecu palicu ti to dobro znas.

2 članova zahvaljuje autoru na ovoj poruci.

crossdeath (27.11.2016), Doktor Rambaudi (27.11.2016)

Miro

Skin maker

• Poruku poslati

69

Nedjelja, 27. Studeni 2016, 13:54

Da se razumijemo ja nemam nista protiv borbe za trziste .

Neka DMM izbaci jeftinije onda ce i ostali .
I obrnuto .DMM i jeste natjeran politikom VU+ i ostalih proizvodjaca na drasticno smanjenje cjena i fakticki rasprodaju starih modela.

Sada je situacija jos necista.
Imamo par modela na trzistu izmedju ostalih i DM900 UHD.
Po mome interesantna opcija i konkurencija postojecim prijemnicima na trzistu.

Samo jedna stvar je nejasna barem meni kakav je kvalitet tih prijemnika jer cudno je da je cjena toliko pala u odnosu na ranije.
Ako je kvalitet dobar i netko zeli da kupi u ovom momentu novi UHD prijemnik onda treba staviti karte na sto .

Sta ti treba a sta ne i odluciti se na kupovinu.
U principu najbolje je sacekati i vidjeti recenzije i komentare kupaca.

No tko nema namjeru da kupuje nesto za sada onda mu je bolje sacekat izlazak svih modela razlicitih fabrikanata
i stabilizaciju cjena na trzistu.

Po mome misljenju cjene ce biti slicne kao i starim modelima kada se trziste stabilise.
Sada se i DMM ubacio u igru sa platljivim modelima sto je dobro .
Veca konkurencija manje cjene.

Novi prijemnici za sada ne donose neku revoluciju sistem je isti , naravno UHD dolazi polako ali sigurno
sta ce biti gledljivo ili ne ko to zna.

Ovaj post je već 1x uređen, zadnje od »Miro« (27.11.2016 u 14:02)

Doktor Rambaudi (28.11.2016)

zupy

Beta tester

Datum registracije: 14.02.2013.

• Poruku poslati

70

Nedjelja, 27. Studeni 2016, 20:37

Nije administracija uvijek na forumu 24/7 i nemože sve uvije viditi - posljednja opomena, nastavite li ovako mogli bi malo uključiti hlađenje za neke.
Multifeed Triax 110 0.8W--9E--13E--16E--19E--23.5E--28.5E--39E
Triax 88 -- DM2400
Gigablue Quad Pljus (2 x DVB-S2 + 2 x DVB-T) 500GB
Vu Pljus Zero (DVB-S2 + DVB-T)
PrismCube 2 x DVB-S2 500GB

drapero (27.11.2016)

Spark

Intermediate

Datum registracije: 23.04.2013.

• Poruku poslati

71

Ponedjeljak, 28. Studeni 2016, 02:41

Pa fino se vidjelo na slici koju je Miro dao da je tuner u Uno 4K S2X kompatibilan, sad čekamo da sve to softverski bude posloženo. Možda več i je budući da je od danas Uno 4K dostupan u prodaji. Vrlo brzo ćemo vidjet dal je taj tuner S2X kao u onom Octagon SF4008.

https://www.hm-sat-shop.de/hdtv-receiver…-uhd-2160p?c=51

DM900 je skuplji 30 eura i sad je za 5.12. najavljen, opet neka odgoda.

https://www.hm-sat-shop.de/hdtv-receiver…-receiver?c=322

607

Majstor

Datum registracije: 16.12.2013.

• Poruku poslati

72

Petak, 2. Prosinac 2016, 13:17

upravo sam telefonski kontaktirao http://www.sat-scout.com na upit da li zbilja imaju dmm 900hd na lageru, kao sto stoji na stranici veli "gospodine receiver stize u ponedjeljak ili najkasnije u utorak !" upitah ga meni ili vama :D "ne gospodine, meni su iz dmm potvrdili da ga ovaj put poslije vise odgadjanja, definitivno salju nama prodavacima u pon ili uto" :patsch: izgleda da nisam bio jedini koji ga je zvao, bio je vrlo pod stresom.. nisam stigao da ga zamolim da na web ducanu korigira rok dostave. pogledajte impressum
Najbolje su Rijeckeeee ......

73

Petak, 2. Prosinac 2016, 13:31

Neće li ubaciti s2x tunere unutra ??

:D

Ovaj post je već 1x uređen, zadnje od »Roko« (02.12.2016 u 18:20)

Ludi Pera

Profesionalac

• Poruku poslati

74

Subota, 3. Prosinac 2016, 01:20

Nisam želio kupiti 4K box ali zbog tebe i tebi sličnih s guštom ču kupiti dm 900UHD :)

spartakus (04.12.2016)

75

Subota, 3. Prosinac 2016, 08:54

Zao mi je, taman je pocela lipa rasprava, a ja je moram prekinit jer mi se zale ovi sta imaju Gigablue da je on najbolji a da ga ovde niko ne spominje.

PS: Ovo gore je šala mala, a sad ozbiljno, tema je Dreambox 900 UHD. Imate i godina i pameti da znate kad rasprava prelazi u nesto sta nije dobro.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Dreambox 800se A8P
GigaBlue Quad
Dreambox 500s

76

Subota, 3. Prosinac 2016, 12:37

Idemo sad pokusat ponovo :P

Molim da se drzite teme !

Zadnje upozorenje, onaj na koga se odnosi prepoznat ce se.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Dreambox 800se A8P
GigaBlue Quad
Dreambox 500s

Torcida@1950

Zlatna sredina

Datum registracije: 08.12.2015.

• Poruku poslati

77

Nedjelja, 4. Prosinac 2016, 00:01

Ovaj box u ovom cijenovnom rangu nema konkurenciju,moj prvi pick trenutno na draftu :D ostali konkuriraju samo cijenom a nude manje,samo stavi DM900 i VU+Uno jedan pored drugoga,pametnom dosta.

607

Majstor

• Poruku poslati

78

Nedjelja, 4. Prosinac 2016, 00:12

Ovaj box u ovom cijenovnom rangu nema konkurenciju,moj prvi pick trenutno na draftu :D

trebamo pricekati jos par dana. ja sam isto tak planiral uzest jedan. ak bude ok udomim ga, u suprotnom ostavim ga mirzi na kucnom pragu :D

Miro

Skin maker

• Poruku poslati

79

Nedjelja, 4. Prosinac 2016, 14:07

Ovaj box u ovom cijenovnom rangu nema konkurenciju,moj prvi pick trenutno na draftu :D

trebamo pricekati jos par dana. ja sam isto tak planiral uzest jedan. ak bude ok udomim ga, u suprotnom ostavim ga mirzi na kucnom pragu :D

Nemam gdje da ga ustekam :thumbsup:

Doktor Rambaudi (04.12.2016)

607

Majstor

• Poruku poslati

80

Nedjelja, 4. Prosinac 2016, 20:34

Nemam gdje da ga ustekam :thumbsup:

ma izbaci frizider, vani je hladno... moja mare ubacila gajbe zuje u garazu, treba ih grijat u mikrovalnoj :patsch:

btw. mislim da je bolje pricekati dm 90xx uhd seriju ak je bude. a postoje naznake i planovi.

Doktor Rambaudi (04.12.2016)

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Slične teme