Niste prijavljeni

[Općenito] MAXtv pričaonica

Dragi posjetitelju, Dobrodošli na Satelitski Forum - SF Forum. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

381

Četvrtak, 17. Travanj 2014, 00:03

Kakav poklon! I onda nakon tri mjeseca ti uvale ugovor na 24 mjeseca... Nema džabe ni u stare babe! :D

MAXtvS

Profesionalac

Datum registracije: 03.03.2013.

• Poruku poslati

382

Četvrtak, 17. Travanj 2014, 00:09

Ista stvar se događa i meni, evo već dva-tri mjeseca svaka dva tjedna pukne veza, i ne možeš se spojiti sve dok ih ne nazoveš i dok ti ne resetiraju liniju.. :thumbdown:
to se desava kada dodje do pucanja veze (nije bilo logout-a), a onda autorizacijski sustav ne dozvoljava novi login buduci je prva veza jos "aktivna". u kontaktnom centru onda resetiraju account i nakon toga je moguca ponovna prijava (ppoe konekcija)
a koji je uzrok zasto je veza uopce prekinuta trebalo bi istraziti, veza moze pucati izmedju stana i centrale odnosno dslam-a (losa parica, los spoj na regleti, ulazak vode u kabel, preslusavanje
izmedju parica, pregrijavanje modema, los sw u modemu i sl.), ali i izmedju dslam-a, server.

383

Četvrtak, 17. Travanj 2014, 00:36

Kakav poklon! I onda nakon tri mjeseca ti uvale ugovor na 24 mjeseca... Nema džabe ni u stare babe! :D

A kažem ti ja njemu prvo "može ali neću na poklon IPTV hoću satelitski maxtv" i onda bio malo zbunjen pa jadan nije znao što bi rekao nego izvali "ma ovaj preko žice vam je puno bolji od satelitskog" :patsch:

popivoda

Penzić

Datum registracije: 21.02.2014.

• Poruku poslati

384

Četvrtak, 17. Travanj 2014, 02:12

Citirano

a za ovo zadnje: GDM i valjda nisi na onom najpopularnijem cam-u, znas onome sto "navodno" ima backdoor :-)

haha,a tko kaže da sam na tom camu?Ima camova more jedno,samo su im tri slova zadnja ista.
Lijepo si ti to sve elaborirao,ali......mnogo toga tu ne pije vodu,a da vas štede u potrošačkom kodu...baš i ne.
Guglaj malo ti,pa vidi pod kojim uvjetima je Tcom bio spreman uložiti u infrastrukturu,i da li su tvoji ikad čuli za riječ kompromis,a ne samo monopol i moje..moje.
ovo,da se max sat bazirao na sport,to misliš na arene i taj GP ?
Bazirati znači derati,jer ako ti ja dam jednu arenu i dva SK,esp neću spominjati,a za ostalo...ožeži,onda ste se dobro bazirali.
I onda,ček da razmislim..imaš jedan HD program u baznom baziranju.
A baš sam se nasmijao onom dedeku kojem ste uvalili paket i uredno naplaćivali,naravno samoinstalacijski,da ne kažemo koliko košta instalacija,mene sram :),dakle dedek dobio sve,a nije ni potpisao ni pristao,senilan stari pa valjda neće skužiti.
znam da je OT,ali moram spomenuti one lude poštare i njhov Evo.dakle,ovo je zemlja u kojoj budale koji imaju neku moć misle da su stvarno svi retardirani kao oni.
Idem ja to malo raspitati se,jer imam T2 i izlistane njihove programe,pa ,ajde daj modul i dam vam 69 kuna a risiver prodajte onom dedeku.
Ne mere,što meni vrijedi što imam tv ,koji je 2 svjetlosne godine ispred tog grundiga kojeg MORAM uzeti.
Poanta,za 6 mjeseci će biti nije to moja ideja ,majke mi,a 250 mil. kuna popapala maca.
A da se vratim na temu za kraj,nisi mi odgovorio za onaj test kanal s njemačkim EPG.Silno sam nesretan što samo njega ne mogu gledati ;(
Total hr full
Dreambox 800
Iptv player
Ss iptv
Ott player
20 000 kanala
Samsung ue46F6400

MAXtvS

Profesionalac

• Poruku poslati

385

Četvrtak, 17. Travanj 2014, 11:36

haha,a tko kaže da sam na tom camu?Ima camova more jedno,samo su im tri slova zadnja ista.
Lijepo si ti to sve elaborirao,ali......mnogo toga tu ne pije vodu,a da vas štede u potrošačkom kodu...baš i ne.
Guglaj malo ti,pa vidi pod kojim uvjetima je Tcom bio spreman uložiti u infrastrukturu,i da li su tvoji ikad čuli za riječ kompromis,a ne samo monopol i moje..moje.
Tebi je valjda ok da ideš graditi kuću i da ti onda netko nametne da moraš imati i podstanare, te da ti podstanari plaćaju stanarinu koju ti definira netko drugi. A kompromis bi se valjda sveo na to da se nekako dogovori neka bolju cijenu za tebe kao investitora!? U ovom nametanju uvjeta najviše su izgubili korisnici i sam HT dok su ostali telekomi marljivo radili i povlačili optiku, ali samo u gusto naseljenim mjestima jer im se to najviše isplati...
Bazirati znači derati,jer ako ti ja dam jednu arenu i dva SK,esp neću spominjati,a za ostalo...ožeži,onda ste se dobro bazirali.
I onda,ček da razmislim..imaš jedan HD program u baznom baziranju.
A baš sam se nasmijao onom dedeku kojem ste uvalili paket i uredno naplaćivali,naravno samoinstalacijski,da ne kažemo koliko košta instalacija,mene sram :),dakle dedek dobio sve,a nije ni potpisao ni pristao,senilan stari pa valjda neće skužiti.
Prava je mogao kupiti bilo tko, što se ti nisi javio i napravio svoj paket? Jedini tko je riskirao u content je Kreator pored svih silnih telekoma koji nude televiziju u svojim paketima.
Ne znam o kojem dedi pričaš, samo se nadam da je deda otkazao ono što ne želi koristiti. Nije ni prvi ni zadnji put da se tako nešto desilo, a niti je to vezano isključivo za HT. bitno je da se ljudi informiraju o svojim pravima i da znaju koje su im opcije ukoliko se zalete sa kupnjom. sličan sam primjer imao sa svojim roditeljima i sada kada su se opekli ne pada im na pamet da padnu na slatkorječivost prodavača, već se prvo pitaju mogu li si to priuštiti i da li im neka usluga/proizvod uopće treba...

a za onaj testni kanal sam ti već odgovorio... naime kanal je bio dio testnog paketa i koristio se za testiranje... možda EPG-a (slova), CAS-a, enkodera, dekodera...

386

Četvrtak, 17. Travanj 2014, 12:16

znali tko kad če max tv sa modulom biti u ponudi (telef,internet,max tv) pošto mi sad nude taj paket za oko 300 kn, i ako sad plačam 310 kn bez max tv-a(intent flat,telefon)
Gigablue Quad
Gigablue HD X1
T2 tuner | GigaBlue
MaxTV SAT modul

MAXtvS

Profesionalac

• Poruku poslati

387

Četvrtak, 17. Travanj 2014, 13:13

znali tko kad če max tv sa modulom biti u ponudi (telef,internet,max tv) pošto mi sad nude taj paket za oko 300 kn, i ako sad plačam 310 kn bez max tv-a(intent flat,telefon)
možeš uzeti MAX2 i MAXtv Sat uz modul, MAX3 uz satelit neće tako skoro...

388

Četvrtak, 17. Travanj 2014, 15:45

MAX3 uz satelit neće tako skoro...

Ako nije poslovna ili neka druga tajna, koji je razlog tome ?

Actros1841

Učenik

Datum registracije: 30.12.2013.

• Poruku poslati

389

Ponedjeljak, 21. Travanj 2014, 15:30

Osjetno poboljšanje slike na svim maxtv preko satelita (cicam) na svim ponuđenim programima od velikog petka do danas. Naročito danas na n@va film zbor životinja skoro pa čista hd kvaliteta te rtl ....i prijenos F1 na na max gp je bila konačno vrhunska slika a da nije bila na štetu ostalih programa! Pa treba. Pohvalit tehniku max tv-a ....mogu kad hoće!

Gesendet von meinem iPad Air WiFi + 4G LTE mit Tapatalk HD

shile

Profesionalac

• Poruku poslati

390

Srijeda, 23. Travanj 2014, 13:18

Ne rade vec par dana titlovi na viasat nature na satelitu. MaxtvS, jel se to da sredit? Ovi iz SZK na FB mi kazu da prijavim kvar....ko da ja imam posebni signal sa satelita koji ne salje titlove..

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

MAXtvS

Profesionalac

• Poruku poslati

391

Srijeda, 23. Travanj 2014, 14:08

Ne rade vec par dana titlovi na viasat nature na satelitu.
popravljeno...

2 članova zahvaljuje autoru na ovoj poruci.

Članovi koji su zahvalili autoru na ovoj poruci:

shile (23.04.2014), Andrija (23.04.2014)

verdasco

Zlatna sredina

Datum registracije: 03.09.2013.

• Poruku poslati

392

Četvrtak, 24. Travanj 2014, 23:14

Ja i dalje ne vidim titlove na Viasat Nature na Max TV-u Sat, jer još uvijek emitiraju istu staru verziju kanala s stare frekvencije na 4.8E koja je izgubila titlove, jer je kanal sad na novoj frekvenciji na 4.8E s našim titlovima.

MAXtvS

Profesionalac

• Poruku poslati

393

Petak, 25. Travanj 2014, 00:26

Ja i dalje ne vidim titlove na Viasat Nature na Max TV-u Sat, jer još uvijek emitiraju istu staru verziju kanala s stare frekvencije na 4.8E koja je izgubila titlove, jer je kanal sad na novoj frekvenciji na 4.8E s našim titlovima.
ok, popraviti ce se i frekvencija... a bas me zanima da li su javili novu frekvenciju na vrijeme

shile

Profesionalac

• Poruku poslati

394

Petak, 25. Travanj 2014, 08:39

Verdasco, ne razumijem o cemu pricas. Na max tv sat rade titlovi,na 5e su dvije stare frekvencije sa istim programom ko i na maxu i isto rade titlovi

Sent from my MT11i using Tapatalk 2

popivoda

Penzić

• Poruku poslati

395

Petak, 25. Travanj 2014, 14:10

titlova na viasat nature u MAX tv sat NIJE bilo par dana,ali su se prekjučer vratili.A na 4,8 je uplink odakle sve platforme vuku.A malo OT,padne gol na hrt2,ja brzo na HRT 2 na 16e ,opet gol,pa na max tv..vidi vraga opet gol.A na stadionu već završila utakmica. :pardon:
Total hr full
Dreambox 800
Iptv player
Ss iptv
Ott player
20 000 kanala
Samsung ue46F6400

soundvision

Zlatna sredina

Datum registracije: 04.03.2013.

• Poruku poslati

396

Srijeda, 30. Travanj 2014, 23:07

Citirano

Tough times continue for Hrvatski Telekom

Croatia’s Hrvatski Telekom (T-HT) ended the first quarter with 392,201 TV customers, barely changed on the figure of 390,755 it posted three months earlier.

http://www.broadbandtvnews.com/2014/04/3…vatski-telekom/

zupy

Beta tester

Datum registracije: 14.02.2013.

• Poruku poslati

397

Četvrtak, 1. Svibanj 2014, 13:00

Jel ovo sve skupa sat +iptv?
Multifeed Triax 110 0.8W--9E--13E--16E--19E--23.5E--28.5E--39E
Triax 88 -- DM2400
Gigablue Quad Pljus (2 x DVB-S2 + 2 x DVB-T) 500GB
Vu Pljus Zero (DVB-S2 + DVB-T)
PrismCube 2 x DVB-S2 500GB

soundvision

Zlatna sredina

Datum registracije: 04.03.2013.

• Poruku poslati

398

Četvrtak, 1. Svibanj 2014, 13:35

Da, oko 345 000 Max IPTV, te oko 45 000 Max SAT (ukupno 390) je imao krajem 2013.

zupy

Beta tester

Datum registracije: 14.02.2013.

• Poruku poslati

399

Petak, 2. Svibanj 2014, 06:45

Citirano

Tough times

Pa i nije ovo toliko teško s obzirom da ovoliko ima i nezaposlenih i s obzirom koliko još ostali provideri imaju :whistling:
Multifeed Triax 110 0.8W--9E--13E--16E--19E--23.5E--28.5E--39E
Triax 88 -- DM2400
Gigablue Quad Pljus (2 x DVB-S2 + 2 x DVB-T) 500GB
Vu Pljus Zero (DVB-S2 + DVB-T)
PrismCube 2 x DVB-S2 500GB

popivoda

Penzić

• Poruku poslati

400

Petak, 2. Svibanj 2014, 13:05

pa kad bi zbrojio izvještaje svih IPTV davatelja,ispalo bi da ima više korisnika nego stanovnika.A kad im gledaš dobit svi u minusu.Hebena ova država :pflaster:
heh,pa čak i zatvorenici u mostarskom zatvoru imaju MAX TV.
Total hr full
Dreambox 800
Iptv player
Ss iptv
Ott player
20 000 kanala
Samsung ue46F6400

5 korisnika osim vas pregledava ovu temu.

5 Gostiju

Slične teme