Niste prijavljeni

[Općenito] MAXtv pričaonica

Dragi posjetitelju, Dobrodošli na Satelitski Forum - SF Forum. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

misterx

Majstor

Datum registracije: 22.10.2013.

• Poruku poslati

3.581

Srijeda, 28. Prosinac 2016, 16:07

Znači ja naprimer neželim imat fixni telefon od tcom ni intenret (er mi je eto dovoljno ovih 5GB na bonbonu)
Al hoću npr uzeti Sat MAX TV. I sportski paket ću plaćati 90 kuna. A onaj tko ima Magnetu će ga plaćati 40 kuna.
To je ništa drugo nego diskriminacija SATELTISKIH KORISNIKA.
AUDIOSONIK 22" LED TV + STRONG 8526 EVO TV

haskavart

Učenik

Datum registracije: 03.05.2016.

• Poruku poslati

3.582

Srijeda, 28. Prosinac 2016, 19:18

sateliz ili i iptv su različiti tjsvaki pretplatrnik ima bolje mogućnosti kod iptv nego satelit pa onda ti je najbolje se prebaciti na max tv iptv

1 član zahvaljuje autoru na ovoj poruci.

Članovi koji su zahvalili autoru na ovoj poruci:

Xmen (24.01.2017)

misterx

Majstor

Datum registracije: 22.10.2013.

• Poruku poslati

3.583

Srijeda, 28. Prosinac 2016, 21:51

A zbog čega bi ja ili netko drugi . Kojeg od svih usluga od tcoma zanima samo max tv zbog mogućnosti da ima arene i sportklubove. Uopće uzimao tel i internet od tcoma. Ako nam prvi nije potreban drugi imamo mogućnost liniju od nekog drugog providera . Koji je jeftiniji i nudi samo intenet bez obaveza da uzmeš i telefon. Ili ti je dovoljan mobilni net npr bonbon.
Uopće uzimao tri usluge od tcoma.
Pa još plaćao nijihovih izmišljenih 30 kuna.

Druga je stvar što iptv može imat više kanala (mada kanali tipa RI TV Du TV sbtv stv os tv jabuka i sl i nisu neka prednost ) i bollji bit rate.

Al cijena paketa bi trebala bit ista za sve korisnike.
A ne da ovi na iptv ako uđu u Magnet mogu imat Sportski paket za 40 kuna. Neznam koliko ga na iptv plaćaju oni koji nisu u M1. Al prepostavimo da jesu. A da korsinici Sat Max tv taj paket moraju plaćat 90 kuna.

Onda neka i za korisike Sat Max tv . Daj neku takvu mogućnost. Šta ne ponude Max Sat tv + mobilini 3G flat ili mobilii net od 25-30GB.
Ili neka daju mogućnost da se može uzeti čisti sportski paket u kojima su samo sportski kanali bez glazebno erotskih. Pa neka taj paket vrate na 60 kuna kako je bio prije . Ili neka ga spuste na 50 kuna jer više nemaju Eurosportove.
AUDIOSONIK 22" LED TV + STRONG 8526 EVO TV

Ovaj post je već 1x uređen, zadnje od »misterx« (28.12.2016 u 21:57)

dajo1986

Učenik

Datum registracije: 28.04.2016.

• Poruku poslati

3.584

Srijeda, 28. Prosinac 2016, 22:20

magenta 1 ima manu, a to je ta mobilna tarifa koja mora biti minimalno od 120kn mjesecno cini mi se (plus jos one kune za radio frekvenciju dodes i na 130)...da se tu moze uzet neka jeftinija bilo bi odlicno..jer vidim da su im cijene dodatnih paketa u maxtv ako si u magenti po 9 kn mjesecno sto je stvarno smijesna cifra..

Moskva88

Profesionalac

Datum registracije: 03.03.2013.

• Poruku poslati

3.585

Srijeda, 28. Prosinac 2016, 23:41

magenta 1 ima manu, a to je ta mobilna tarifa koja mora biti minimalno od 120kn mjesecno cini mi se (plus jos one kune za radio frekvenciju dodes i na 130)...da se tu moze uzet neka jeftinija bilo bi odlicno..jer vidim da su im cijene dodatnih paketa u maxtv ako si u magenti po 9 kn mjesecno sto je stvarno smijesna cifra..

Hm....kako misliš samo 9 kn dodatni paketi? To se onda vjerojatno odnosi samo na MaxTV preko Interneta, ne preko satelita?

digitalnipropuh

Zlatna sredina

Datum registracije: 18.06.2014.

• Poruku poslati

3.586

Četvrtak, 29. Prosinac 2016, 00:17

A koliko će samo bit takvih. Koji su uzeli PS4 uz tu tarifu od 300 kuna. Pa će se igrat jedno mjesec dva. Izgubit će interes da svaki dan po sat dva igrau igrice, ili će videti da e to gubljenje vremena. Pa će reći . Šta mi je uopće trebalo da ovo uzmem. Bolje da sam za te novce uzeo nešta pametnie.
A račun na 300kn će i dale dolazit.
Takvo priznanje ili otrežnjenje nećeš doživjeti i čuti javno. Unutar 4 zida svakako hoćeš kad se zbroje svi mjesečni računi.

Svatko ima svoj razlog zašto je ušao u ugovor s operaterom. A ne (pre)poznajemo svi baš sve što nam se u životu nudi na prvi pogled kao dobro ili loše, povoljno ili nepovoljno. Tko ima vremena i volje potrošiti dobar dio života na proučavanje cjenika i raznih ponuda telekoma, bijele tehnike, automobila, ovoga ili onoga? Danas su na televiziji rekli - ako želite imati uvid u popuste, obiđite 5-6 trgovina, pa usporedite cijene. Da to radim baš za sve u životu, ne bih stigao ništa drugo napraviti. Život se polako ali siguno sveo na konzumerizam ("pojam kojim se opisuje stav prema kojemu sreća nekog pojedinca ovisi o konzumaciji dobara i usluga, odnosno posjedovanju materijalnih dobara. Odnosi se na pretjeranu težnju za posjedovanjem i kupnjom stvari."). Kako to izbjeći? Gotovo nikako.

Za ovo što ti opisuješ, evo tv mi se čini najboljim. Uzmeš samo ono što te zanima i gotovo.

digitalnipropuh

Zlatna sredina

• Poruku poslati

3.587

Četvrtak, 29. Prosinac 2016, 00:29

Ako je u Magenti 1 cijena stvarno dođe 1 kunu jer se prikazuje svaki mjesec na računu prikazuje 50 kn a to je popust za 2 godinetj koda uzmete sportski paket koji dođe 89 kuna a u magenti je 50 kn manje tj 39

Znači ja naprimer neželim imat fixni telefon od tcom ni intenret (er mi je eto dovoljno ovih 5GB na bonbonu)
Al hoću npr uzeti Sat MAX TV. I sportski paket ću plaćati 90 kuna. A onaj tko ima Magnetu će ga plaćati 40 kuna.
To je ništa drugo nego diskriminacija SATELTISKIH KORISNIKA.
Oni imaju sve usluge kod istog operatera, pa na temelju toga dobiju popust. Ti ćeš sportski paket platiti 90 kuna, a onaj u Magenti 1 će sve mjesečne usluge platiti parsto kuna, jer smatra da su mu potrebne ali će paket usluga platiti manje nego da ih je pojedinačno plaćao po punoj cijeni i potom zbrojio sve troškove.

digitalnipropuh

Zlatna sredina

• Poruku poslati

3.588

Četvrtak, 29. Prosinac 2016, 00:38

A zbog čega bi ja ili netko drugi . Kojeg od svih usluga od tcoma zanima samo max tv zbog mogućnosti da ima arene i sportklubove. Uopće uzimao tel i internet od tcoma. Ako nam prvi nije potreban drugi imamo mogućnost liniju od nekog drugog providera . Koji je jeftiniji i nudi samo intenet bez obaveza da uzmeš i telefon. Ili ti je dovoljan mobilni net npr bonbon.
Uopće uzimao tri usluge od tcoma.
Pa još plaćao nijihovih izmišljenih 30 kuna.

Druga je stvar što iptv može imat više kanala (mada kanali tipa RI TV Du TV sbtv stv os tv jabuka i sl i nisu neka prednost ) i bollji bit rate.

Al cijena paketa bi trebala bit ista za sve korisnike.
A ne da ovi na iptv ako uđu u Magnet mogu imat Sportski paket za 40 kuna. Neznam koliko ga na iptv plaćaju oni koji nisu u M1. Al prepostavimo da jesu. A da korsinici Sat Max tv taj paket moraju plaćat 90 kuna.

Onda neka i za korisike Sat Max tv . Daj neku takvu mogućnost. Šta ne ponude Max Sat tv + mobilini 3G flat ili mobilii net od 25-30GB.
Ili neka daju mogućnost da se može uzeti čisti sportski paket u kojima su samo sportski kanali bez glazebno erotskih. Pa neka taj paket vrate na 60 kuna kako je bio prije . Ili neka ga spuste na 50 kuna jer više nemaju Eurosportove.

Trude se privući što više novca kupaca. :!: To im je smisao postojanja. Zarada. Pa smišljaju razne kombinacije. Ovo što tebe zanima sada nude Evo tv i Tele2. Vidjeli su da postoji interes za takvu kombiniranu uslugu i da to ne nudi nitko drugi, pa su je ponudili. Tvrde da se tako uštedi oko 45 kuna mjesečno. Godišnje to nije malo. Da zasebno plaćaš evo tv i tele2, bilo bi skuplje.

I meni bi bilo idealno da svaki program ima svoju cijenu i da ih se ne kupuje u paketima, pa da se zbroje programi koje sam izabrao i da mi se to naplati (kao na placu). Ali to operateri ne žele. Lakše im je prodati gotove tematske pakete u kojima te zanima 1 program ili te čak uvjeriti da su ti neki paketi zanimljivi premda nisu i sve ti to naplatiti.

A mušterije same dolaze i čekaju u redu da im se uzme lova. 8) San svakog trgovca.

digitalnipropuh

Zlatna sredina

• Poruku poslati

3.589

Četvrtak, 29. Prosinac 2016, 00:39

Jesi siguran da mora biti 120 kuna?

haskavart

Učenik

• Poruku poslati

3.590

Četvrtak, 29. Prosinac 2016, 00:57

Može biti i niža od 120 kuna.Magenta znači da spojiš max tv i mobilni telefon od pretplata najbolja pričam surfam imam sve.... i cijena može pastri ispod 100 kuna.U magenti nemaš ugovornu obavezu osim ako ne uzmeš neke pakete npr.splortski plus koji te dođe 39 kuna i onda na taj ugovor imaš dvije godine.Za dvije godine u magenti plaćaš 936 a bez nje2136 pa ti vidi razliku

haskavart

Učenik

• Poruku poslati

3.591

Četvrtak, 29. Prosinac 2016, 01:02

znaći imaš u tome 6arena 6sportklubova kanali za odrasle i glazbeni za39 kuna pa di je bolja ponuda

2 članova zahvaljuje autoru na ovoj poruci.

Ludi Pera (29.12.2016), Andrija (29.12.2016)

dajo1986

Učenik

• Poruku poslati

3.592

Četvrtak, 29. Prosinac 2016, 01:42

kako moze ispod 120? najjeftinija je "pričam" i nisam ju nasao u jeftinijoj varijanti od 120 kn...

dajo1986

Učenik

• Poruku poslati

3.593

Četvrtak, 29. Prosinac 2016, 01:47

Hm....kako misliš samo 9 kn dodatni paketi? To se onda vjerojatno odnosi samo na MaxTV preko Interneta, ne preko satelita?
pa ako udes u tu magentu, tj. imas uvjete, onda su ti svi dodatni paketi 9 kn mjesecno, osim sportskog on je 39..na iptv se odnosi da

digitalnipropuh

Zlatna sredina

• Poruku poslati

3.594

Četvrtak, 29. Prosinac 2016, 10:25

kako moze ispod 120? najjeftinija je "pričam" i nisam ju nasao u jeftinijoj varijanti od 120 kn...

Pregovaranjem. Npr., mobile tarife: "Visina popusta ovisi o broju i vrsti tarifa. Sve što trebate napraviti
je kontaktirati nas, a naši ljubazni djelatnici će vam objasniti sve
pojedinosti vezano uz popuste koje možete ostvariti"(https://www.hrvatskitelekom.hr/magenta1?…CFULGGwodDeYLew).

Ludi Pera

Profesionalac

Datum registracije: 18.04.2013.

• Poruku poslati

3.595

Četvrtak, 29. Prosinac 2016, 11:01

Ne gube pretplatnike jer ih je večina na ugovor i ''zarobljeni su'', nemaju izbora.

Dobro ima i tu istine, ali ima ih popriličan broj i onih koji nisu na ugovor pa ne odlaze od Max Tv-a jer nitko ne želi izgubiti arenesport zbog eurosporta.

Što se tiče ostale ponude isto im je poprilično dobra pa se ljudima neda prelaziti kod drugih operatera.

digitalnipropuh

Zlatna sredina

• Poruku poslati

3.596

Četvrtak, 29. Prosinac 2016, 11:07

Dobro ima i tu istine, ali ima ih popriličan broj i onih koji nisu na ugovor pa ne odlaze od Max Tv-a jer nitko ne želi izgubiti arenesport zbog eurosporta.

Što se tiče ostale ponude isto im je poprilično dobra pa se ljudima neda prelaziti kod drugih operatera.
Ponude programa kod operatera su slične, tako da ja gledam prvo cijenu, a tek onda neke specifične programe.

Nisam razumio ovaj dio rečenice: "nitko ne želi izgubiti arenesport zbog eurosporta".

tommy133

Zlatna sredina

Datum registracije: 11.12.2014.

• Poruku poslati

3.597

Četvrtak, 29. Prosinac 2016, 11:34

pa valjda ako netko prijeđe sa maxtv-a na drugog provajdera koji ima eurosport onda gubi arenusport jer arenusport ima samo maxtv u svojoj ponudi u HR ;)

2 članova zahvaljuje autoru na ovoj poruci.

Ludi Pera (29.12.2016), Andrija (29.12.2016)

Ludi Pera

Profesionalac

Datum registracije: 18.04.2013.

• Poruku poslati

3.598

Četvrtak, 29. Prosinac 2016, 11:42

Ponude programa kod operatera su slične, tako da ja gledam prvo cijenu, a tek onda neke specifične programe.

Nisam razumio ovaj dio rečenice: "nitko ne želi izgubiti arenesport zbog eurosporta".

Pa dobro neki gledaju prvo cijenu a neki prvo ponudu, nismo svi isti. Ja sam na Max Tv-u samo zbog arenasport kanala i zato jer daju Cam modul kojeg mogu koristiti u resiveru ili tv-u u kojem ja to želim. Istina i Evo Tv daje Cam modul ali njihova ponuda mi je puno siromašnija od Max Tv-a pa sam zato na Max-u. Total i VIP nažalost daju samo one svoje krš resivere pa ih zato zaobilazim u širokom luku.

digitalnipropuh

Zlatna sredina

• Poruku poslati

3.599

Četvrtak, 29. Prosinac 2016, 13:13

pa valjda ako netko prijeđe sa maxtv-a na drugog provajdera koji ima eurosport onda gubi arenusport jer arenusport ima samo maxtv u svojoj ponudi u HR ;)

Gubi arenusport ali dobiva sportklub. Nije isto ali sportklub sa svojih nekoliko programa jako dobro pokriva sportove. Sve ovisi o provideru i njegovoj ponudi.

Ovaj post je već 1x uređen, zadnje od »digitalnipropuh« (29.12.2016 u 13:33)

digitalnipropuh

Zlatna sredina

• Poruku poslati

3.600

Četvrtak, 29. Prosinac 2016, 13:32

Pa dobro neki gledaju prvo cijenu a neki prvo ponudu, nismo svi isti. Ja sam na Max Tv-u samo zbog arenasport kanala i zato jer daju Cam modul kojeg mogu koristiti u resiveru ili tv-u u kojem ja to želim. Istina i Evo Tv daje Cam modul ali njihova ponuda mi je puno siromašnija od Max Tv-a pa sam zato na Max-u. Total i VIP nažalost daju samo one svoje krš resivere pa ih zato zaobilazim u širokom luku.
Max TV se od svih ostalih razlikuje po arenasportu. Svi ostali nude sportklub (vip, bnet, total tv, evo tv, iskon) i eurosport (osim iskona koji je pod HT-om).

Sve ostalo je slično. Razlika je jedino u broju programa jer neki bildaju broj programa nečim što nitko ili rijetko tko gleda.

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju

Slične teme