Niste prijavljeni

[Općenito] MAXtv pričaonica

Dragi posjetitelju, Dobrodošli na Satelitski Forum - SF Forum. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

2.001

Četvrtak, 5. Studeni 2015, 03:05

lako moguce da osnovni extra ostane kao i do sada cjena 50kn za potpisivanje ugovora na 24mj

dok prosireni paket mozda budu cinili novi kanali: na primjer kino tv, cinestar premiere 1, cinestar premiere 2, m1 film, m1 gold film, amc, axn spin

lako moguce da eurosport sd i eurosport 2 odu iz osnovnog paketa u sportski paket tako da sportski paket ne izgleda da je samo sacinjen od sportkluba 1,2,3, golf kluba, extreme sports channela, motors tv i slicno

posto ce postojati sportski plus paket, nije iskljuceno da ce se sportklub 3 moci gledati samo ako se plati sportski plus paket, dakle sportski paket u kombinaciji s plus paketom (mtv kanali i sadrzaji za odrasle) samo sto je ovaj paket do sada tvorila i arena sport od 1 do 4 ili uz sportski plus sk3 i arena 5

takodjer ima kanala koje nitko ne gleda i nisu nikome zanimljivi pa bi neke kanale trebalo izbaciti, npr motors tv kao sto je otisao sa maxtv na satelitu, po meni bi trebalo izbaciti max gp i kreator tv jer na tim kanalima se vise ne emitira formula 1, koja je prebacena na arenu 5, tako da zbilja neznam tko bi platio 35kn mjesecno za 2 kanala max gp i kreator tv? takodjer iz sportskog paketa treba izbaciti extreme sports channel, a trebalo bi dodati dosta kanala: moji prijedlozi su food netwoork jer ima prijevod a hrvatski, fine living jer je preveden na hrvatski, travel channel, bbc earth, mozda kod balkanskog paketa ili paketa regija: b92, prva tv, nova.rs, pink srbija, pink bih, pink crna gora, prva crna gora, obn, hayat, hayat plus, hayat folk, hayat music, bntv zemaljski, face tv sd, bht1, obn, mozda cak i slovenske kanala planeta tv, pop tv, kanal a
maxtv preko satelita - legalni osnovni extra paket

megane1

Zlatna sredina

Datum registracije: 20.12.2013.

• Poruku poslati

2.002

Četvrtak, 5. Studeni 2015, 07:31

Jel ti paketi na kraju kreću od 9.11. ili od 9.12.? Vidim da se oba datuma paralelno koriste.
Na njihovim stranicama piše da kreću 9.11.2015., znači od sljedećeg ponedjeljka.

megane1

Zlatna sredina

• Poruku poslati

2.003

Četvrtak, 5. Studeni 2015, 08:45

Evo primjera za paket HBO&Cinemax&HBO On Demand, mjesečna naknada: Cijena bez PDV-a (kn) Cijena s PDV-om (kn)
HBO&Cinemax&HBO On Demand 24 Ugovorna obveza 24 mjeseca*
44,72
55,90
HBO&Cinemax&HBO On Demand 24 Ugovorna obveza 24 mjeseca* nova cijena od 1.12.2015
71,20
89,00
HBO&Cinemax&HBO On Demand 12 Ugovorna obveza 12 mjeseci*
49,18
61,48
HBO&Cinemax&HBO On Demand 6 Ugovorna obveza 6 mjeseci*
53,28
66,60
HBO&Cinemax&HBO On Demand 1 Ugovorna obveza 1 mjesec*
57,38
71,73.
Što to sada znači trenutno imam pretplatu na 24 mjeseca i iznos je 55,90, da li je nova cijena od 01.12.15. samo za nove korisnike ili za sve. Ljudi moji pa oni dižu pretplatu za 33 kune mjesečno, a vidjeti ćemo što će biti sa ostalim paketima.

vulevule

Učenik

Datum registracije: 18.03.2013.

• Poruku poslati

2.004

Četvrtak, 5. Studeni 2015, 09:07

ti u tcomu nisu normalni otkazat ću i ovo što dosad imam

2.005

Četvrtak, 5. Studeni 2015, 09:16

oni bas tjeraju ili da ljudi uzimaju maxtv na satelitu ili da potraze te kanale kod alternativnog operatera optima, h1 itd

megane1

Zlatna sredina

• Poruku poslati

2.006

Četvrtak, 5. Studeni 2015, 09:52

A čuj sljedeće godine mi istjeće pretplata na pakete koje imam sada, još ću izdržati, jer sada kako stvari stoje arena sport će ići u zasebni paket, a i za ostalo se bojim da će "pretumbati" kanale. Na arena sport kanalima za sada ih još drže 1. HNL koju imaju pravo ovu sezonu, kao i liga prvaka i euroliga, a ostalo nije vrijedno spomena. Treba početi birati novog i jeftinijeg operatera. Čekam ponedjeljak pa da vidimo što će se dogoditi.

2.007

Četvrtak, 5. Studeni 2015, 10:16

istina, treba cekati ponedjeljak pa vidjeti sto ce se dogoditi, vjerojatno nista dobro kad se radi o HT i maxtv, ja sam satelitski korisnik maxtv-a pa cu javiti bilo koje promjene na satelitu, ja sam takodjer jos 12mjeseci pod ugovornom obvezom kod HT a onda treba poceti razmisljati o alternativnom operateru, ipak total tv prelazi 1.6.2016, a najkasnije do kraja 2016. godine potpuno u dvb-s2 i mpeg-4 sto bi trebalo znaciti hrpu novih i sd i hd kanala, posto oni ne mjenjaju svoje cjene i njima su svi sportklubovi u osnovnom paketu, ne mjenjaju cjenu HBO i HBO Comedy a od iduce godine iskljucuju sd verzije tih kanala i koristit ce samo HD verzije tih kanala treba razmisliti i o prelasku na total tv, osim toga imaju sportklubove u HD za oko 20kn mjesecno, ok to nije pravi HD jer je bitrate 4,5 dok na primjer arene na satelitu imaju 6,6 mb/s bitrate pa je slika puno bolja, ali total tv trenutno nema mjesta za povecanje bitrate-a na sportklub hd kanalima, pa ako poveca bitrate na sportklub hd kanalima a cijena ostane za HD paket oko 20kn to se cini ne samo jeftino vec i prihvatljivo, samo za usporedbu total tv ima preko 10 transpondera koji ce do 2016 preci u dvb-s2, cak su rekli da ce izbaciti sve kanale u sd verziji ako postoji HD verzija tih kanala i samo stavljati hd kanale, sto u konacnici znaci....osim sto vec sad total tv ima: sk 1 hd, sk 2 hd, sk 3 hd, sk hd, national geographic hd, discovery showcase hd, animal planet hd, fox hd, fox life hd, viasat nature hd, hbo hd i hbo comedy hd, n1 hd i fox movies hd (imaju cak i sk1 crna gora hd) imaju eurosport hd i eurosport 2 hd sa srpskim komentarom uz monoblock 16-13, ocekuje nas i ovo: sk 1 hd hrvatska, sk 1 slovenija hd, discovery science hd, travel hd, fox crime hd, cinemax hd i cinemax 2 hd, food netwoork hd, RTS hd i vjerojatno mnogi drugi kanali i u sd i hd, moguci su jos kanali poput mtv hits, mtv dance, hustler hd i dorcel hd i doslovno cim total tv predje sa svojih preko 10 transpondera iz dvb-s u dvb-s2 i cim pocne emitirati sve svoje kanale iz starog mpeg-2 u mpeg-4 odmah se otvara mogucnost za uvodjenje novih HD kanala uz sve ove ostale HD kanale koji vec postoje u total tv, pa me bas zanima kako ce se konkurencija maxtv na satelitu (sa samo 3 transpondera) i vip sat (sa samo 2 transpondera) kako ce se nositi s ovom konkurencijom i doslovno zamjenom svakog sd kanala kojeg ce total tv izbaciti iz ponude i postaviti hd kanal jer im vise nece ni trebati sd kanali ako postoji hd inacica istog a ujedno stede na prostoru na transponderu, jedini sd kanali ce se emitirati koji ne budu imali svoju hd verziju, pa me zanima kako ce se maxtv na satelitu i vip sat nositi s time? kad se dogode sve ove promjene kod total tv,a dogodit ce se do kraja 2016. nema razloga da ne pocnem razmisljati o prelasku na total tv

vedroboy

Učenik

Datum registracije: 15.02.2015.

• Poruku poslati

2.008

Četvrtak, 5. Studeni 2015, 10:33

i ja razmisljam o prelasku na TTV...
Isto sto je dobro kod TTV je da su transponderi dosta bolje (jaci signal) nego kod max tv. Jedino me malo nervira, da cu bit vezan za resiver kod TTV, nadam se da ce uvest i oni CI Modul.

Inace ja ne vidim bas neku dobru buducnost za max tv, kada je konkurencija ovako jaka, nece oni moci sa samo arena sport navuci korisnike da ih gledaju

misterx

Profesionalac

Datum registracije: 22.10.2013.

• Poruku poslati

2.009

Četvrtak, 5. Studeni 2015, 12:02

Može Total tv na godinu uvesti i hiljadu novih HD kanala.
Al šta vrijedi kada je kod njih "zaboravnost" vraćanja opreme po otkazu. Do 3 000 tri tisuće hiljade kuna.
I još je moraš sam poslat natrag na svoj trošak.

A da ipak pričekate još tjedan nedelju dana .Pa da onda vidite kako će paketi kanali u njima biti raspoređeni ?!
AUDIOSONIK 22" LED TV + STRONG 8526 EVO TV

2.010

Četvrtak, 5. Studeni 2015, 12:04

Naravno da nece.
Iscepkali su ga na 20 paketa to nema ni na jakim kompanijama tipa sky vec sve u 2-3 paketa.
To samo kod balkanaca ima da se deli paket u 8 potpaketa

"Al šta vrijedi kada je kod njih "zaboravnost" vraćanja opreme po otkazu. Do 3 000 tri tisuće hiljade kuna.
I još je moraš sam poslat natrag na svoj trošak."

jel pisalo u ugovoru to kada si potpisao?
Jeste.
Plati i uzivaj ako nisi ispostovao ugovor.
Vu+ zero, OpenViX 4.2
WeTek Mnigma 0.3 + Kodi 16.1 Jarvis
SkyStar S2, Aeromax T/T2/C
Al - 1.2m, Black Premium Ultra - single 0,2 db
Super Jack - 12", Diseqc 1.2 - Moteck

oberreiter

Učenik

• Poruku poslati

2.011

Četvrtak, 5. Studeni 2015, 12:43

Meni je to super ako imas vise izbora. A ne da ako zelis jedan program iz nekog velikog paketa, da moras placati za sve iako te uopce ne zanima. Ja bi sebi odavno uzeo Sky da mogu birati programe koji me zanimaju. A ne da moram platiti 35€ za 5 programa koji me zanimaju a ostale uopce nezelim gledati.

2.012

Četvrtak, 5. Studeni 2015, 13:16

max tv na satelitu ima 3 transpondera, vip ima 2 transpondera, to je ukupno 5, mozda mogu konkurirati total tv s ponudom kanala jedino ako ona kada cjeli total predje u dvb-s2 i krenu sa novim HD kanalima, onda da maxtv zakupi jos jedan transponder i vip sat tj austrija telekom da zakupe jos jedan transponder pa onda na taj nacin da konkuriraju total tv

osim toga na 16e, emitira antik telekom iz ceske i slovacke (ciji je vlasnik telekom austrija kao vip sat) i mtel bugarska (isto je vlasnik austrija telekom) pa ako maxtv suradjuje s vipom odnosno s austrija telekomom, mozda s njima podjele neke hd kanale tipa animal planet hd, discovery showcase hd i slicno, sve je to ok, ali nema onog najboljeg sto total ima fox kanali u hd (fox hd, fox life hd, fox movies hd i nadolazeci fox crime hd) i nema sportklubova u hd a to total tv ima pogotovo ako povecaju bitrate na tim kanalima

vip sat preko antik sat ili mtel preuzima duck tv i fuel tv hd, bugari i cesi cak imaju eurosport hd i eurosport 2 hd na engleskom, ceskom i bugarskom ali s losim bitrateom, pa mozda to podjele s maxtv, ali opet po mojem misljenju to je nula bodova naspram fox hd kanala i sportklubova u hd

misterx

Profesionalac

• Poruku poslati

2.013

Četvrtak, 5. Studeni 2015, 13:40

"Al šta vrijedi kada je kod njih "zaboravnost" vraćanja opreme po otkazu. Do 3 000 tri tisuće hiljade kuna.

Jeste.
Šta si ti njihov advokat? Ja ni nemam total .Samo sam napisao što sam u vezi nevraćanja opreme kod totala. Pročitao u drugoj temi i novinama web portalima.
AUDIOSONIK 22" LED TV + STRONG 8526 EVO TV

shile

Profesionalac

Datum registracije: 03.03.2013.

• Poruku poslati

2.014

Četvrtak, 5. Studeni 2015, 14:03

Na mtv adria ne idu titlovi iako je odabran hrvatski. Prije na staroj frekv od t-coma bili su hrv titlovi ulijepljeni

vedroboy

Učenik

Datum registracije: 15.02.2015.

• Poruku poslati

2.015

Četvrtak, 5. Studeni 2015, 15:39

Jeste.
Šta si ti njihov advokat? Ja ni nemam total .Samo sam napisao što sam u vezi nevraćanja opreme kod totala. Pročitao u drugoj temi i novinama web portalima.
mislim da kolega evan nije htjeo te s time napasti nego opcenito je tako svugdje. To ti je evropa, to je svugdje tako. Ja sam imao IPTV Resiver od Vodafone i isto ga nisam odmah vratio kad pogleda na bankovni racun a ono skinuto 350€, sokirao sam se, ali sam sam bio kriv, sto nisam pogledao u ugovor. Ti ugovori se potpisuju da bi se postivala pravila, inace bi to sve bio divlji teksas.

Sada ne znam kako je kod TTV, jeli ti ukinu racun, ako vratis nazad. Meni od Vodafone su prije vratili novac nazad.

2 članova zahvaljuje autoru na ovoj poruci.

Članovi koji su zahvalili autoru na ovoj poruci:

misterx (05.11.2015), commando (05.11.2015)

crossdeath

Učenik

Datum registracije: 31.01.2014.

• Poruku poslati

2.016

Četvrtak, 5. Studeni 2015, 20:12

kad su tako krenuli, neka maknu onda i discovery world i science kanale posto nemaju hr titlove
umjesto njih mogu staviti npr travel channel ili bbc earth
Vu+ Solo SE BH 3.0.1F
Inverto Black Ultra LNB
Triax TD88
Samsat DG-240: 15W-4W-0.8W-9E-13E-16E-19.2E-23.5E-28.2E-39E-42E

2.017

Četvrtak, 5. Studeni 2015, 20:25

bbc earth je super kanal, pogotovo u hd, gledao sam na 0,8w na thoru, nesto sto bi moglo konkurirati national geographic wild sd/hd

travel odlican kanal

shile

Profesionalac

Datum registracije: 03.03.2013.

• Poruku poslati

2.018

Četvrtak, 5. Studeni 2015, 20:29

Bbc earth nema hrv titlove koliko ja znam. Bilo bi super da stave H2. I travel channel konacno

2.019

Četvrtak, 5. Studeni 2015, 20:43

ni neki discovery kanali nemaju hrvatske titlove pa su svejedno stavljeni u ponudu, slicno je bilo s bbc entertainment, bbc earth je super kanal, h2 takodjer slazem se odlican kanal isto i travel channel

crossdeath

Učenik

Datum registracije: 31.01.2014.

• Poruku poslati

2.020

Četvrtak, 5. Studeni 2015, 20:45

Bbc earth nema hrv titlove koliko ja znam. Bilo bi super da stave H2. I travel channel konacno
a da, tako je. bbc earth ima slovenske titlove.
Vu+ Solo SE BH 3.0.1F
Inverto Black Ultra LNB
Triax TD88
Samsat DG-240: 15W-4W-0.8W-9E-13E-16E-19.2E-23.5E-28.2E-39E-42E

4 korisnika osim vas pregledava ovu temu.

1 Korisnik i 3 Gostiju

salkoJB

Slične teme