Niste prijavljeni

misterx

Profesionalac

Datum registracije: 22.10.2013.

• Poruku poslati

1.261

Četvrtak, 19. Siječanj 2017, 17:39

pa evotv je defitinivno najskuplji a nudi najmanje toga..jer valjda ekipa zaboravlja da na onih minimalno 70 kn mjesecno jos ide 20 kn za najam uredaja...90kn mjesecno, stvarno previse za premalo...

Želim npr pay tv da mogu nogometne utakmice iz 2-3 lige petice . I koji mi je iz izbor ?
Max Sat tv osnoni paket 67 kuna gde imam 2 Arene i koje utkice mogu gledati ? Kada igraju Milan-Juventus Roma-Napoli PSG-Marselj jel to mogu gledat na na areni1,2 . Uglavnom ne.
VIP SAT 85 kuna za oko 40tak programa (hrvatske free i bosnsko srpske neračunam)
Nemam SK2 i šta su utakmice LIverpola AtleticoM Barselone Mančstera baš na tom SK2 moram uzeti prošireni paket .
Total tv 85 kuna da tu imam sva tri Sport Kluba i dva Eurosporta. Pa mogu gledat sve jače klubove iz Španjolske Engelske Njemačke .
I ima najviše serijsko filmskih kanala. Al iskreno kada imaš puno filmskih serijskh kanala. Svaki dan samo prebacuješ levo desno tamo amo.
Tu je onda i problem s vračnjem opreme penalima itd .

Ova tri providera su svi satelitski. A ima ljudi koji nemogu ili nežele imat satelitsku antenu.

Evo tv imam uzmem tri buketa za 70 kuna (mada bi ja više volio da ima opcija 2 buketa za 50 kuna ). Jer pored buketa sport i film&djeca koje želim , treći buket uzemem zato što se tako mora.
I na evo tv imam Primeru Premier Bundes ligu NBA , na AXNu FOXu AMCiu Cinestaru Kino tv pa i CBS drami si uvijek navečer nađem neke serije filmove.
Da na Totalu bi imao više serijsko filmskih kanala. Al dal bi mogao gledati serije ina AXNU i na AXN Spinu ili FOX i FOX krime. Dosta serija se preklapaju međusobono sa utakmicama itd
Ovako imam EVO TV Sport KLUB 1,2,3 Eurosport za nogomet NBA. Ovi serijsko filmski programi za serije filmove.
I dosta mi je.

Pa kod Totala VIP MAX tv moraš platit instalciju montažu. Il se moraš vezat na dve godine.
A kod EVO TV kupiš uređaj jednokratno za 450 kuna (a kolika je montaža instalcija kod ovih )?
Još su kako smo čitali ljudi imali problem sa vraćanjem opreme Totalu.

Samo kažem hvala bogu da postoji zemaljska pay tv .
AUDIOSONIK 22" LED TV + STRONG 8526 EVO TV

Ovaj post je već 1x uređen, zadnje od »misterx« (19.01.2017 u 17:45)

2 članova zahvaljuje autoru na ovoj poruci.

Članovi koji su zahvalili autoru na ovoj poruci:

Ludi Pera (19.01.2017), Andrija (19.01.2017)

dudo04

Učenik

Datum registracije: 22.07.2015.

• Poruku poslati

1.262

Četvrtak, 19. Siječanj 2017, 17:49

Ako vratiš na vrijeme nema penala za vračanje opreme kod totalv

1 član zahvaljuje autoru na ovoj poruci.

Ludi Pera (19.01.2017)

Ludi Pera

Profesionalac

Datum registracije: 18.04.2013.

• Poruku poslati

1.263

Četvrtak, 19. Siječanj 2017, 18:12

pa evotv je defitinivno najskuplji a nudi najmanje toga..jer valjda ekipa zaboravlja da na onih minimalno 70 kn mjesecno jos ide 20 kn za najam uredaja...90kn mjesecno, stvarno previse za premalo...

Želim npr pay tv da mogu nogometne utakmice iz 2-3 lige petice . I koji mi je iz izbor ?
Max Sat tv osnoni paket 67 kuna gde imam 2 Arene i koje utkice mogu gledati ? Kada igraju Milan-Juventus Roma-Napoli PSG-Marselj jel to mogu gledat na na areni1,2 . Uglavnom ne.
VIP SAT 85 kuna za oko 40tak programa (hrvatske free i bosnsko srpske neračunam)
Nemam SK2 i šta su utakmice LIverpola AtleticoM Barselone Mančstera baš na tom SK2 moram uzeti prošireni paket .
Total tv 85 kuna da tu imam sva tri Sport Kluba i dva Eurosporta. Pa mogu gledat sve jače klubove iz Španjolske Engelske Njemačke .
I ima najviše serijsko filmskih kanala. Al iskreno kada imaš puno filmskih serijskh kanala. Svaki dan samo prebacuješ levo desno tamo amo.
Tu je onda i problem s vračnjem opreme penalima itd .

Ova tri providera su svi satelitski. A ima ljudi koji nemogu ili nežele imat satelitsku antenu.

Evo tv imam uzmem tri buketa za 70 kuna (mada bi ja više volio da ima opcija 2 buketa za 50 kuna ). Jer pored buketa sport i film&djeca koje želim , treći buket uzemem zato što se tako mora.
I na evo tv imam Primeru Premier Bundes ligu NBA , na AXNu FOXu AMCiu Cinestaru Kino tv pa i CBS drami si uvijek navečer nađem neke serije filmove.
Da na Totalu bi imao više serijsko filmskih kanala. Al dal bi mogao gledati serije ina AXNU i na AXN Spinu ili FOX i FOX krime. Dosta serija se preklapaju međusobono sa utakmicama itd
Ovako imam EVO TV Sport KLUB 1,2,3 Eurosport za nogomet NBA. Ovi serijsko filmski programi za serije filmove.
I dosta mi je.

Pa kod Totala VIP MAX tv moraš platit instalciju montažu. Il se moraš vezat na dve godine.
A kod EVO TV kupiš uređaj jednokratno za 450 kuna (a kolika je montaža instalcija kod ovih )?
Još su kako smo čitali ljudi imali problem sa vraćanjem opreme Totalu.

Samo kažem hvala bogu da postoji zemaljska pay tv .

Nekome su dovoljni samo nacionalni kanali pa čemu onda uopče da pay tv i postoji???

U pravu si samo u tom da ne mogu svi ljudi imati satelitsku antenu ali opet onda tu postoji iptv i kabelska tv kao zamjena.

Od viška kanala nikoga neče glava zaboliti jer jednostavno ako ih ne stigneš pogledati neka su tu jer prije ili poslije češ i na njima nešto pogledati ako ih imaš kod svog operatera u ponudi.

Logikom tvog razmišljanja SKY uopče nebi trebao niti postojati jer ima previše tv kanala :)

misterx (20.01.2017)

misterx

Profesionalac

• Poruku poslati

1.264

Petak, 20. Siječanj 2017, 18:04

A šta će mi iptv kabelska ako mi netreba ni flat internet od 4-100mbps. Ako mi je dovoljno ovo što imam na bonbonu.

SKY i EVO tv nemožeš nikako računat jer je prevelika razlika u cijeni.

misterx

Profesionalac

• Poruku poslati

1.265

Petak, 20. Siječanj 2017, 18:17

Poćeo sam ramišljat o otkazivanju HBO&Cinemax buketa. Tih 55 kuna mi nije tako puno.
Al eto neznam jesam li zadnjih mjesec i više dana na tim kanalim pogledao neki normalni film Koji mi se svideo.
Sve neki "super junaci" junaci" "anti-junaci" Kapetani Amerike ovaj onaj broj pa Osvetnici Iron Mani. Pa onda reprize toga pa ond ne reprize več opet ponovo. Samo drugim rasporedom.

Normalne filmove moraš tražit svijećom.
I onda mi se još filmovi na HBO&Cinemaxu preklapaju sa Španjolskim Engleskim Njemačkim nogometom NBA tenisom. Pa sa serijama na axn fox amc tv.
Neznam kako drugima al meni su se u ova tri -četri mjeseca kako imam hbo. Od serija jedino svidjele Pustinja , Gomora , CIA u Berlinu i Banshe. Eto sad kad završi Gomora nemam praktički ni jedne serije koja bi me zanimala.

misterx

Profesionalac

• Poruku poslati

1.266

Petak, 20. Siječanj 2017, 18:27

Ako vratiš na vrijeme nema penala za vračanje opreme kod totalv

A ovdej odem u poštu dam 450 kuna za uređaj. Kada dođe vrijeme da više neću EVO TV pošaljem zahtjev mail da želim raskid . I uređaj ostane kod mene nemoram se petljat sa slanjem jel im stiglo nije čeat potvrduk itd. Ili ako sam u pošti uzeo uređaj u najam . Kada želim prekinut evo . Isto pošaljem zahtjev mail za prekid i uređaj im donesem u poštu.

A koliko su samo ljudi pisali. Da su se javljali Totalu . Sa pitanjem. Kako gde na koji način da vrate opremu ?
Pa im iz Totala nisu odgovarali .Već su mudro čekali mjesec dva i više od otkazivanja Total tv pa ljudima slali račune na par hiljada kuna.

atoma

Učenik

Datum registracije: 06.04.2016.

• Poruku poslati

1.267

Petak, 20. Siječanj 2017, 18:31

gledaj cinemax 2 pa sigurno nećeš naići na film tipa iron man, avengers, ant-man i slično, a vjerujem da na cinemax 2 nećeš naići na film koji si već gledam, ali opet velika je vjerojatnost da te nijedan film neće zainteresirati na cinemax 2 (govorim o cinemax 2 ne o cinemax)

misterx (20.01.2017)

misterx

Profesionalac

• Poruku poslati

1.268

Petak, 20. Siječanj 2017, 18:50

gledaj cinemax 2 pa sigurno nećeš naići na film tipa iron man, avengers, ant-man i slično, a vjerujem da na cinemax 2 nećeš naići na film koji si već gledam, ali opet velika je vjerojatnost da te nijedan film neće zainteresirati na cinemax 2 (govorim o cinemax 2 ne o cinemax)

I jel se isplati plačati 55 kuna za samo jedan kanal?Na Cinemaxu2 sam itekako našao filmove koje sam gledao ili su bili na Kino tv pa sam ih imao prilike gledati ali nisam.

Ovaj post je već 1x uređen, zadnje od »misterx« (20.01.2017 u 18:59)

Ludi Pera

Profesionalac

Datum registracije: 18.04.2013.

• Poruku poslati

1.269

Jučer, 17:53

A šta će mi iptv kabelska ako mi netreba ni flat internet od 4-100mbps. Ako mi je dovoljno ovo što imam na bonbonu.

SKY i EVO tv nemožeš nikako računat jer je prevelika razlika u cijeni.

Pa ne vrti se sve samo oko tebe jedinog jer ima i drugih korisnika koji biraju šta žele i to uredno plačaju. Čitajuči tvoje postove ja sam stekao utisak da tebi pay tv uopče niti ne treba.

misterx (21.01.2017)

misterx

Profesionalac

• Poruku poslati

1.270

Jučer, 20:07

Treba mi za nogomet nba serije filmove .

atoma

Učenik

Datum registracije: 06.04.2016.

• Poruku poslati

1.271

Jučer, 22:29

eto imat ćeš u evo tv i cinestar premiere 1 i 2 od februara za filmove