Niste prijavljeni

MartinM

Učenik

• »MartinM« je autor ove teme

Datum registracije: 02.06.2016.

• Poruku poslati

1

Utorak, 10. Siječanj 2017, 21:53

Da li B.netova kartica jos uvijek radi u receiverima koji nisu od b.neta?

Da li B.netova kartica još uvijek radi u receiverima koji nisu od b.neta? Da li bi radila sa VU+ dvb-c receiverom koji ima conax modul?

Hvala

2

Utorak, 10. Siječanj 2017, 22:07

Otiđeš do trgovca ci modulima i dogovorite se da probate jel radi, ako radi onda ok ako ne radi fala doviđenja :pardon: (tako je to izveo moj prijatelj koji je prije imao bnet)

Inače prije je sa bnetom dobro radio technisat conax modul, neotion conax modul nije

3

Srijeda, 11. Siječanj 2017, 09:10

Radi. Meni u Vu+ radi direktno kroz gbox (gbox je bitan zbog AU). A radi ti i u Conax modulima npr. onaj sa portala Prejeftino radi bez greske i jos mozes zamijeniti ako slucajno ne radi. Zna se desiti da nesto nije skroz kompatibilno pa...

MartinM

Učenik

• Poruku poslati

4

Četvrtak, 12. Siječanj 2017, 15:57

Radi. Meni u Vu+ radi direktno kroz gbox (gbox je bitan zbog AU). A radi ti i u Conax modulima npr. onaj sa portala Prejeftino radi bez greske i jos mozes zamijeniti ako slucajno ne radi. Zna se desiti da nesto nije skroz kompatibilno pa...

Daj mi molim te reci koji Vu+ imaš? Šta je to AU?

I da li radi samo sa gbox-om, ili bi radilo i sa OSCamom? Pitam jer, koliko znam, noviji uređaji sa ARM procesorom ne mogu pokrenuti gbox.

5

Četvrtak, 12. Siječanj 2017, 16:18

AU = auto update. Inače moraš svaki mjesec vratiti karticu u njihov STB.

Imam VUPlus Ultimo (1.gen). Mislim da mi je čak i u Oscamu radilo, ali bez auto update, zato sam i prešao na gbox.

6

Četvrtak, 12. Siječanj 2017, 16:22

I da li radi samo sa gbox-om, ili bi radilo i sa OSCamom? Pitam jer, koliko znam, noviji uređaji sa ARM procesorom ne mogu pokrenuti gbox.

Ako je ispravno podešen i oscam bi morao odraditi AU

7

Četvrtak, 12. Siječanj 2017, 23:28

Daj mi molim te reci koji Vu+ imaš? Šta je to AU?

I da li radi samo sa gbox-om, ili bi radilo i sa OSCamom?

Evo ovo bi ti sigurno moralo pomoći How to update my Conax card in OScam

MartinM

Učenik

• Poruku poslati

8

Petak, 13. Siječanj 2017, 22:42

Hvala, no problem je sto trenutno nemam box, tek odlucujem koji cu kupiti.

Savec, ako biti se dalo probati da li b.netova kartica radi i sa OSCamom kada nadjes vremena. Samo citanje kodova, autoupdate mi nije toliko bitan.

9

Nedjelja, 15. Siječanj 2017, 20:23

Probao sam zadnji OScam i čita mi karticu (vidim pakete i prava) ali nikako mi ne uspijeva dekodiranje preko dvbapi. Poigrat ću se još sa tim , moguće sam negdje zaribao konfiguraciju ali kopirao sam "generalno prihvatljivu"...

MartinM

Učenik

• Poruku poslati

10

Ponedjeljak, 16. Siječanj 2017, 15:10

Probao sam zadnji OScam i čita mi karticu (vidim pakete i prava) ali nikako mi ne uspijeva dekodiranje preko dvbapi. Poigrat ću se još sa tim , moguće sam negdje zaribao konfiguraciju ali kopirao sam "generalno prihvatljivu"...
Hvala puno na testu!

Konfiguraciju si kopirao sa ovog gornjeg linka od Andrije?

11

Ponedjeljak, 16. Siječanj 2017, 22:26

Bok,

Uz Andrijinu pomoć uspio sam ga osposobiti.

Potvrđujem da radi sa zadnjim Oscamom - vjerojatno radi i AU ali to ću znati tek za desetak dana :).

12

Ponedjeljak, 16. Siječanj 2017, 22:49

Radi sigurno, ja sam imao originalnu MTV conax karticu i oscam je uvijek AU odradio bez greške.

Kad se ulogiraš u oscam web interfejs treća kolona sa lijeve strane je AU koji može biti ON / OFF ili ACTIVE, ako šalju update onda se status sa ON promjeni na ACTIVE i onda samo pričekaš da ti sjedne update

filip22

Učenik

Datum registracije: 02.03.2013.

• Poruku poslati

13

Ponedjeljak, 16. Siječanj 2017, 22:58

koja karta od b neta radi u vu plus resiverima?

14

Ponedjeljak, 16. Siječanj 2017, 23:00

kako misliš "koja", pa zar nema bnet samo jednu vrstu kartica ?

i ne radi samo u vu+ receiverima nego u svim e2 receiverima koji imaju kablovski tuner

filip22

Učenik

Datum registracije: 02.03.2013.

• Poruku poslati

15

Ponedjeljak, 16. Siječanj 2017, 23:34

a kablovski,to je poanta mog pitanja.

Slične teme