Niste prijavljeni

[Rasprava] HRT novosti

Dragi posjetitelju, Dobrodošli na Satelitski Forum - SF Forum. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

misterx

Profesionalac

Datum registracije: 22.10.2013.

• Poruku poslati

381

Utorak, 10. Siječanj 2017, 21:20

Od sledećeg ponedeljka na HRT2 kreću serije

Nijanse Plave i nova sezona Zočinačkih umova

http://tvprofil.net/show/4637102/nijanse-plave

Ako ništa drugo kod HRTa bar znaš kad neku seriju kupe da će prikazat sve sezone. I kada neku sezonu počnu emitrati da neće tri epizode stvit u 21 i po pa dvije u ponoć i pe pa poe jednu u 11 navečer pa onda opet sledećih pet u pola dva ujutro . Kako to rade neke druge tv kuće.

i zločinački umovi i nijanse plave idu na fox crime, plus zločinački umovi idu i na RTL2, bolje da kupe nove nastavke law & order: special victims unit

Nemaju svi pay tv da mogu gledarti fox kirme , a nemaju ni sve pay tv fox krime u ponudi. Pogledaj na tv profilu koja će sezona Zočinačkih umova od POndeljak krenut na HRT2 a koja sezona ide na RTL2.
S time da je 90% ako je HRT krene sa prikzivanjem sezone da će je onda prikazati do kraja. I da neće previše menjati termin. A na RTL2 možeš očekivati svašta.
AUDIOSONIK 22" LED TV + STRONG 8526 EVO TV

Micha

Kraljica SF

Datum registracije: 06.03.2013.

• Poruku poslati

382

Srijeda, 11. Siječanj 2017, 18:04

Istina nije loše pogledat ponovo, pogotovo ako si propustia nešto, samo meni kida živce reklame po 10 minuta, lako po danu al kad mi ponoći to stave, šizin
Micha

Svake noći za te Boga molin,
Pivajući kamenu i drači.
Dalmacijo, ka mater te volin,
Umorna si, samo mi ne plači.
Sve ću pisme pokloniti tebi
Sve đardine, neka mi te kite.
Dalmacijo, iz duše te jubin...

383

Srijeda, 11. Siječanj 2017, 18:31

meni kida živce reklame po 10 minuta

Ja zato nikad ne gledam u direktu nego snimim na usb disk pa kad su reklame samo premotam

misterx

Profesionalac

• Poruku poslati

384

Srijeda, 11. Siječanj 2017, 18:53

Istina nije loše pogledat ponovo, pogotovo ako si propustia nešto, samo meni kida živce reklame po 10 minuta, lako po danu al kad mi ponoći to stave, šizin

Još kada rtl i rtl2 krenu isprmetat epizode

Datum registracije: 10.09.2015.

• Poruku poslati

385

Četvrtak, 12. Siječanj 2017, 17:18

Gledam maloprije HRT-ov raspored i vidim da se osim one sapunice poslije podnevnog Dnevnika na HRT 1, kreće s repriziranjem još njih 3.

Od srijede, 18. siječnja u 9.36 na HRT 1 kreće Čarolija od prve sezone.
Od ponedjeljka, 23. siječnja u 18.22 na HRT 2 kreće repriziranje domaće sapunice Sve će biti dobro, a odmah nakon toga u 19.12 repriziranje još jedne domaće sapunice Ljubav u zaleđu.

Ovi stvarno nisu normalni, u siječnju kreću s repriziranjem sapunica od 180, odnosno 175 nastavaka. Nemam ništa protiv toga da se emitira jedna domaća sapunica, ali sam protiv repriziranja sapunica, koje su već nekoliko puta bile na HRT-u.

4 sapunice dnevno su previše, ali nažalost imamo previše onih, koji će radije gledati reprizu sapunice, nego npr. dokumentarac, čak i da je najnoviji.

Nažalost, od 23. siječnja ukidaju dječje dokumentarce u poslijepodnevnom terminu na HRT2 , a ukidaju i reprizu Školskog sata. Pa tko će gledati Školski sat u 9.30, kad većina škola radi u jednoj smjeni.

Na HRT-u ima dosta odličnih sadržaja, ali je problem u tome što ne znaju složiti raspored i što repriziraju sapunice, kada za to nije vrijeme. Nek ih repriziraju noću i ljeti.

misterx

Profesionalac

• Poruku poslati

386

Četvrtak, 12. Siječanj 2017, 20:40

Zašto na HRTu više nema serija tipa Tree Hill O.C . i sličnih . Zar se takve serije više ne snimaju?

387

Četvrtak, 12. Siječanj 2017, 21:36

Ako već repriziraju ja bi predložio serije tipa sopranosi, northern exposure (život na sjeveru), boston legal i slično 8)

3 članova zahvaljuje autoru na ovoj poruci.

Članovi koji su zahvalili autoru na ovoj poruci:

misterx (12.01.2017), jajac (12.01.2017), d@nijel (12.01.2017)

Micha

Kraljica SF

Datum registracije: 06.03.2013.

• Poruku poslati

388

Petak, 13. Siječanj 2017, 15:41

i sudac John Deed :)
Micha

Svake noći za te Boga molin,
Pivajući kamenu i drači.
Dalmacijo, ka mater te volin,
Umorna si, samo mi ne plači.
Sve ću pisme pokloniti tebi
Sve đardine, neka mi te kite.
Dalmacijo, iz duše te jubin...

1 član zahvaljuje autoru na ovoj poruci.

Članovi koji su zahvalili autoru na ovoj poruci:

Andrija (13.01.2017)

389

Petak, 13. Siječanj 2017, 16:28

A sigurno bi i svi rado pogledali ER http://www.imdb.com/title/tt0108757/ sa George Cloneyem u mlađim danima, a pogotovo ženski dio gledaljstva ;)

Sve su to što smo Micha i ja nabrojili su odlične i ne toliko stare serije (a vjerovatno i ne odveć skupe) i koje bi vjerujem svi rado još jednom reprizno odgledali

Datum registracije: 10.09.2015.

• Poruku poslati

390

Danas, 15:58

Nakon promjene termina središnjeg Dnevnika, prije 2 godine, u petak, 3. veljače, odnosno danas dva tjedna, svjedočit ćemo još jednom povijesnom trenutku. Naime, nakon jako dugo vremena (ja se sjećam do 1995.), poslije podnevnog Dnevnika, na HRT1 nema meksičkih, španjolskih, brazilskih (ne znam, kojih još) sapunica, nego kreće repriziranje serije Mjesto koje zovem dom i to od prve epizode prve sezone. Isto je išlo prošle godine u svibnju.

Moje je mišljenje da im je bolje bilo da su otkupili neku španjolsku, meksičku, brazilsku,..., sapunicu jer poslije ručka jako puno umirovljenica to gleda, a jedan dio na TV-u gledao samo to. Iako ne volim sapunice, protiv sapunice poslije podnevnog Dnevnika nemam ništa protiv i ta tradicija se trebala nastaviti. HRT ionako ima dovoljno novaca i ne treba se štedjeti još i na tome.

3 korisnika osim vas pregledava ovu temu.

3 Gostiju