Niste prijavljeni

FOX

1

Subota, 16. Veljača 2013, 21:49

PREMIJERE U VELJAČI / FEBRUARU:

Živi mrtvaci (The Walking Dead), 3. sezona (drugi dio) - od 11. veljače, ponedjeljkom u 21.55
PENN 1600 (1600 Penn), 1. sezona - od 21. veljače, četvrtkom u 22.20
Bez nadzora (Unsupervised), 1. sezona - od 28. veljače, četvrtkom u 21.55
Borgie (Borgia), 1. sezona - od 4. veljače, ponedjeljkom u 21.00

2

Nedjelja, 2. Veljača 2014, 17:48

Večeras prijenos Super Bowla na FOX-u!
Čudan izbor za jedan serijsko-filmski kanal, prije bih očekivao prijenos Oscara ili Grammyja tamo nego američki nogomet!

1 član zahvaljuje autoru na ovoj poruci.

Članovi koji su zahvalili autoru na ovoj poruci:

hb6791 (02.02.2014)

mr.n3n0

Učenik

Datum registracije: 03.01.2014.

• Poruku poslati

3

Nedjelja, 2. Veljača 2014, 19:00

Ocito je Murdoch pokupio prava, a kad ovdje vec nema FOX Sporta stavio na obican, pogotovo jer je nocni termin pa nema toliko puno za izgubiti. Nego samo moze jos malo dodatno zaradit. A ne bi bilo lose ako bi ovo moglo mozda znaciti i pokretanje price sa FOX Sportom u buducnosti kod nas...

4

Nedjelja, 2. Veljača 2014, 19:07

Prijenos je i na Areni 1....

5

Nedjelja, 2. Veljača 2014, 22:39

Čini se da na Areni ide prijenos sa domaćim komentatorima, a na FOX-u će ići originalni ton iz Amerike!

misterx

Profesionalac

Datum registracije: 22.10.2013.

• Poruku poslati

6

Subota, 17. Rujan 2016, 16:36

Kako je ovo jedina tema o FOX tv koju sam našao. Pisat ću ovde.
Šta je to sa njima počeli su u ponudu stavljat serije koje su več bile na AXNu Domi HRT RTLu .
NCIS L. A. Hawai ??? Ne kažem da su to loše serije. Al stavljat serije koje su na drugim kanalim bile več XY puta.
Što ne stave neke serije koje su im pre godinu godinnu i po išle na FOX Crime.
AUDIOSONIK 22" LED TV + STRONG 8526 EVO TV

vusolose

Zlatna sredina

Datum registracije: 17.12.2015.

• Poruku poslati

7

Subota, 17. Rujan 2016, 17:00

Šta je to sa njima počeli su u ponudu stavljat serije koje su več bile na AXNu Domi HRT RTLu .
NCIS L. A. Hawai ??? Ne kažem da su to loše serije. Al stavljat serije koje su na drugim kanalim bile več XY puta.

imaš novi logo od fox crime i najave kod fox crime, osim toga eto uskoro dolazi serija "shades of blue" u kojoj glumi jennifer lopez koja se baš nije nigdje prikazivala, ni hrt, ni rtl, ni nova ni doma ni axn
vu+ solo se v2

8

Subota, 17. Rujan 2016, 17:36

Kad jednog dana naši provideri uvrste u ponudu FOX retro ja ću biti najsretniji čovjek na svijetu :)

vusolose

Zlatna sredina

• Poruku poslati

9

Subota, 17. Rujan 2016, 17:46

fox retro više nigdje ne postoji i ne emitira, postojao je FX (fox extended) ali je zamjenjen novim kanalom fox comedy, i to u sky italija, u poljskoj i portugalu
vu+ solo se v2

10

Subota, 17. Rujan 2016, 18:02

postoji, nedavno je ponovo pokrenut

Citirano

Recently, Fox debuted a new block in the morning with the same channel name, Fox Retro, which broadcasts older American series, taking the same direction as the Italian channel

misterx

Profesionalac

• Poruku poslati

11

Subota, 17. Rujan 2016, 18:34

imaš novi logo od fox crime i najave kod fox crime, osim toga eto uskoro dolazi serija "shades of blue" u kojoj glumi jennifer lopez koja se baš nije nigdje prikazivala, ni hrt, ni rtl, ni nova ni doma ni axn

Postoje provideri koji u ponudi nemaju fox krime evo tv vip mislim isto ili im nije u osnovnom paketu. I kakve veze ima fox krime sa tim što sam napisao. Da su na fox počeli stavljat serije koje su več bile na AXNu Domi HRTu RTLu ? Sem što sam rekao bi bilo bolje da umjesto serija koje su več bile na Domi RTLu AXNu . Puste one serija koje su pre god i po dvije puštali na Fox krime.

vusolose

Zlatna sredina

• Poruku poslati

12

Subota, 17. Rujan 2016, 18:52

Postoje provideri koji u ponudi nemaju fox krime evo tv vip mislim isto ili im nije u osnovnom paketu. I kakve veze ima fox krime sa tim što sam napisao. Da su na fox počeli stavljat serije koje su več bile na AXNu Domi HRTu RTLu ? Sem što sam rekao bi bilo bolje da umjesto serija koje su več bile na Domi RTLu AXNu . Puste one serija koje su pre god i po dvije puštali na Fox krime.

dakle ja kriv sto evo tv nema u ponudi fox crime, i sto vip ima fox crime tek u dodatnom paketu a ne u osnovnom? ajd dobro
vu+ solo se v2

misterx

Profesionalac

• Poruku poslati

13

Subota, 17. Rujan 2016, 19:12

A tko je uopće rekao da si kriv??? Samo kažem kakve veze ima fox krime i što će na njemu ić serija sa J.Lo.
Sa time što su počeli puštat serije koje su več bile na drugim telvizijama.

misterx

Profesionalac

• Poruku poslati

14

Utorak, 10. Siječanj 2017, 21:34

Gledam program od FOXa za ovaj tjedan. Kako su se samo srozali nemaju praktički nijednu poštenu seriju.
Ponedeljak -četvrtak 20-22 Kako sam upozano vašu majku (reprizirano XX puta ) Hawaai Five-0 (bila na AXNu RTL2 Universal/Diva isto reprize )
Onda u 22 imaju kao udarnu seriju. Šta tu ima ?
Ponedeljak: Virus čisto SF trash gnojivo.
Utorak : Chance poslije ću napisat
Srijeda : Poslednji čovjek na zemlji kao i Virus samo je ovo trash limunada komedia
Četvrtak: Zornov Sin opet miriše na neki strip sf trash
Petak : 20 sati Star glazben serija koju su valjda napravili od viška secenarija od Emparija .
Sve u svemu tuga i jad.

AXN pa čak i CBS drama sa svojim starim serijama Ih po kvaliteti i ponudi daleko šišaju .