Niste prijavljeni

Torcida@1950

Zlatna sredina

Datum registracije: 08.12.2015.

• Poruku poslati

101

Nedjelja, 8. Siječanj 2017, 22:25

Nemaš šta da se ljutiš jer je čovjek napisao ono što bi ti i mi ostali napisali,box ne ispunjava niti jednu funkciju radi koje je kupljen. ;) dapače ispala je dobra komedija hočeš od Uhd-a,Hevc-a,4K a kineska slova su mi ?( wtf??

1 član zahvaljuje autoru na ovoj poruci.

Članovi koji su zahvalili autoru na ovoj poruci:

Ludi Pera (08.01.2017)

Ludi Pera

Profesionalac

Datum registracije: 18.04.2013.

• Poruku poslati

102

Nedjelja, 8. Siječanj 2017, 23:19

tmurgel1,bucko ili kako več, ne podbadam te nego samo dajem zaključak na osnovu onoga šta si ti napisao. Dakle kupio si resiver za multistream koji je trebao raditi a sad ispada da ni to ne radi, pa ne znam šta bi trebao reči na sve to po tebi??? Uz sve to kažeš da nema niti usals nego moraš ručno memorirati satelite??? O kineskoj tipkovnici ne želim ni pričati jer to nema niti smisla.

Budi pošten pa reci da su te kinezi zahebali i nitko te neče podbadati.

Želio sam takav risiver. Ali nisam ga kupio kao takvog, samo sam pretpostavljao. To je moj jedini "grijeh". Ali to se tebe ne tiče uopšte!?!

Ne piše USALS, ako je princip isti sa dodatkom, da memorirane satelite trebaš označiti sa brojkama od 1 do XY.

O poštenju ne osijećam potrebu raspravljati!?!

Ovo je moje poslijednje raspravljanje na tu ili bilo koju drugu temu sa tobom. Neću ni na temu risivera više ništa pisati na ovom forumu. Jer tebe uistinu on uopšte ne zanima. Izgleda samo imaš potrebu izživljavati se. Ako nekoga nešto uistinu zanima u vezi risivera, može mi se obratiti mailom ili na PP. Pa ako budem znao odgovor, biće ga. Tebi sretno!!!

Eto ako če ti biti lakše drago mi je da si zadovoljan sa tim resiverom.

1 član zahvaljuje autoru na ovoj poruci.

Torcida@1950 (10.01.2017)

dnevnik

Početnik

Datum registracije: 22.10.2013.

• Poruku poslati

103

Utorak, 10. Siječanj 2017, 19:18

ljudi moji trebamo se zahvaliti kolegi banditosu na prenesenim iskustvima .hvala kolega od mene.

2 članova zahvaljuje autoru na ovoj poruci.

Andrija (10.01.2017), banditos (10.01.2017)