Niste prijavljeni

Dragi posjetitelju, Dobrodošli na Satelitski Forum - SF Forum. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

misterx

Majstor

• »misterx« je autor ove teme

Datum registracije: 22.10.2013.

• Poruku poslati

1

Srijeda, 14. Prosinac 2016, 13:07

AMAZON PRIME VIDEO dostupan HR ?

Kako piše bug.hr od danas je u hrvatskoj kao i u još 200 zemalja . Postao dostupan Amazon Prime Video. Da necitiram ne prepisujem (nisam ni u školi samo sam gledao dekolte od kolegica )
Više imate ovde

http://www.bug.hr/vijesti/amazon-prime-v…koj/157541.aspx
AUDIOSONIK 22" LED TV + STRONG 8526 EVO TV

1 član zahvaljuje autoru na ovoj poruci.

Članovi koji su zahvalili autoru na ovoj poruci:

Andrija (14.12.2016)

Moskva88

Profesionalac

Datum registracije: 03.03.2013.

• Poruku poslati

2

Nedjelja, 18. Prosinac 2016, 18:42

Ovi su krivo napisali. Pretplata je 11 dolara, odnosno 10 eura nakon isteka besplatnog perioda. Nikakvih 3 eura kako tamo piše.

Isto tako, Prime Video ne radi u Hrvatskoj, već samo Prime.

soundvision

Zlatna sredina

Datum registracije: 04.03.2013.

• Poruku poslati

3

Nedjelja, 18. Prosinac 2016, 21:52

Dobro su sve napisali. Usluga je prvih tjedan dana besplatna, zatim 6 mjeseci 2.99 eura mjesečno, onda 5.99 eura.

Sve lijepo piše

Citirano

Welcome to Prime Video

Enjoy exclusive Amazon Originals as well as popular movies and TV shows. Introductory price of €2.99 per month for your first six months. Cancel anytime.

Membership renews for €5.99/month after six months.

I naravno da se servis zove Amazon Prime Video i u HR, kakav Prime.

https://www.primevideo.com

4

Nedjelja, 18. Prosinac 2016, 22:10

Hrvatski prevod naravno nema ništa ? :hmm:

soundvision

Zlatna sredina

• Poruku poslati

5

Nedjelja, 18. Prosinac 2016, 22:29

Ne, nema HR titlova.

Moskva88

Profesionalac

• Poruku poslati

6

Nedjelja, 18. Prosinac 2016, 22:33

Meni uopće ne radi. Kaže mi da ne mogu gledati u Hrvatskoj. ;(

soundvision

Zlatna sredina

• Poruku poslati

7

Nedjelja, 18. Prosinac 2016, 22:43

Ideš na ovaj link?

https://www.primevideo.com

Moskva88 (18.12.2016)

Moskva88

Profesionalac

• Poruku poslati

8

Nedjelja, 18. Prosinac 2016, 23:58

E hvala. Na tom linku radi dobro.

9

Ponedjeljak, 19. Prosinac 2016, 07:33

Ne, nema HR titlova.

Uopće nema ama baš ništa ili ipak ima ponešto ?
(kao netflix)

soundvision

Zlatna sredina

• Poruku poslati

10

Ponedjeljak, 19. Prosinac 2016, 09:54

Baš baš ništa ;)

Ali ima engleske titlove (i ponekih drugih jezika).

sony

Učenik

Datum registracije: 21.01.2014.

• Poruku poslati

11

Ponedjeljak, 19. Prosinac 2016, 16:32

Na sony tv sa androidom se danas pojavila aplikacija, samo se registrira "device" sa kodom koji ponudi na amazonu i ide :)

zupy

Beta tester

Datum registracije: 14.02.2013.

• Poruku poslati

12

Utorak, 20. Prosinac 2016, 08:24

To nam prodaju neki poluproizvod onda ??
Multifeed Triax 110 0.8W--9E--13E--16E--19E--23.5E--28.5E--39E
Triax 88 -- DM2400
Gigablue Quad Pljus (2 x DVB-S2 + 2 x DVB-T) 500GB
Vu Pljus Zero (DVB-S2 + DVB-T)
PrismCube 2 x DVB-S2 500GB

sony

Učenik

Datum registracije: 21.01.2014.

• Poruku poslati

13

Utorak, 20. Prosinac 2016, 09:52

Ma sve skupa ne vrijedi ni ta 3 eura :thumbdown:

14

Utorak, 20. Prosinac 2016, 10:31

Čitam na drugim mjestima da je ponuda za naše tržište očajno loša, no dobra vjest je da ga je lakše "uvjeriti" da si iz amerike ;)

soundvision

Zlatna sredina

• Poruku poslati

15

Utorak, 20. Prosinac 2016, 11:38

Ne možeš ga "uvjerii" da si iz Amerike (ili bilo koje druge zemlje)... zemlja pod kojom si se registrirao zauvijek ostaje odakle god da se spojio, kakav god VPN stavio

Kad upališ američki VPN izbaci ti lijepo ovakvu obavijest ... preko istog tog VPN-a Netflix, Hulu, američki HBO NOW i bilo koji drugi sajt u USA najnormalnije rade ;)

Jedini način da koristiš američki Amazon je da se registiriraš ispočetka sa USA podatcima i upališ USA VPN ... tada bi radilo sve :)

Andrija (20.12.2016)

16

Utorak, 20. Prosinac 2016, 11:45

Hm onda sam nešto krivo shvatio/zapamtio :hmm:

misterx

Majstor

• »misterx« je autor ove teme

Datum registracije: 22.10.2013.

• Poruku poslati

17

Utorak, 20. Prosinac 2016, 14:19

Svaka čast Netfixima Amazonima Hulima piratima servisima itd . Al mislim da je još uvijek za prosječnog ljubitelja filmova serija. Sa ovih prostora neka pay tv usluga sa uključenim premium filmskim kanalima . Najbolje i najeftinije rješenje.
Dovoljna je samo satelitska ili u nekim zemljama zemljska pay dvbt. Nemoraju ko na ovim servisima plaćat internet pa se p....t sa internetom vezama signalom . Pa još ako nema titlova tražit ih .

A ovi što kažu da preko servisa mogu pogledat film seriju kada i koliko epozida žele. Da možete al sam ako imate vremena . A jel netko tko ima posao djecu , ima vremena da i preko dana pa i navečer troši par sati na gledanje serija filmova na serivisma. I još ako se mora pola sat sat patit sa pronalaženjem titlova inernetom podešavnjima.
Ovako znaju navečr (obično) imam vremena za gledanje filma/serija. Imam pay tv hbo/cp lepo ću sest daljinac u ruke i uživati.
AUDIOSONIK 22" LED TV + STRONG 8526 EVO TV

digitalnipropuh (20.12.2016)

soundvision

Zlatna sredina

• Poruku poslati

18

Utorak, 20. Prosinac 2016, 14:45

A ovi što kažu da preko servisa mogu pogledat film seriju kada i koliko epozida žele. Da možete al sam ako imate vremena . A jel netko tko ima posao djecu , ima vremena da i preko dana pa i navečer troši par sati na gledanje serija filmova na serivisma.

Da, zato oni koji imaju neki paytv paket ne moraju imati vremena za gledanje istog, oni zajedno sa tim paketom od svog operatera dobiju na onih 24h dnevno što svi imamo još i 5h gratis dnevno samo za gledanje tih kanala :thumbsup:

Imao ti Netflix ili neki pay tv paket - da bi ga koristio (gledao) moraš imati vremena. Nema tu nikakve razlike.

Druga stvar, pravom filmofilu naš prosječan paytv paket ne može pružiti ono što mu mogu pružiti Netflix, HBO Go ili Hulu. To je kao da nekom tko voli pratiti sport kažeš da mu ne trebaju Arene, SportKlubovi i slični paketi jer ima HRT programe na kojima se isto tu i tamo nađe sporta. Ogromna razlika. Sa druge strane onima koji tu i tamo pogledaju sport (ili tu i tamo pogledaju koji film) - njima je basic ponuda prosječnog kabelskog operatera i više nego dovoljna.

19

Utorak, 20. Prosinac 2016, 15:54

Svaka čast Netfixima Amazonima Hulima piratima servisima itd . Al mislim da je još uvijek za prosječnog ljubitelja filmova serija. Sa ovih prostora neka pay tv usluga sa uključenim premium filmskim kanalima . Najbolje i najeftinije rješenje.
Dovoljna je samo satelitska ili u nekim zemljama zemljska pay dvbt. Nemoraju ko na ovim servisima plaćat internet pa se p....t sa internetom vezama signalom.

Nebih se složio sa tobom, konkretno ja sam npr filmofil i hoću odgledati film XYZ

Ako ga idem gledati na paytv satelitskoj ili zemaljskoj i on počinje npr danas navečer u 21:00 ja se moram točno u to vrijeme nacrtati pred televizorom i ako zakasnim samo 2-3 minute propustio sam početak filma

A ako taj isti film idem odgledati sa netflixa ili amazona i sličnih mogu doći kući kad hoću, pripremiti si na miru :beer: i :popcorn: obaviti još možda neki važni telefonski razgovor i početi gledati film u recimo 21 sat 17 minuta i 23 sekunde tj kad ja hoću i bez frke da sam propustio (možda najvažnijih) prvih 3-4 minute filma

misterx (20.12.2016)

20

Srijeda, 21. Prosinac 2016, 23:05

Jedini način da koristiš američki Amazon je da se registiriraš ispočetka sa USA podatcima i upališ USA VPN ... tada bi radilo sve :)

to je logično da moraš imati američki account no pišu ovako:

Citirano

Sa amd karticama ako hoćete us acc samo neki vpn ili hola i sve se otključa jer sa zadnjim relive driverima je dodana podrska za VP9 codec preko chromea pa je sve otključano
neznam za nvidiju

Slične teme