Niste prijavljeni

Dragi posjetitelju, Dobrodošli na Satelitski Forum - SF Forum. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

banditos

Zlatna sredina

Datum registracije: 12.02.2016.

• Poruku poslati

41

Utorak, 1. Studeni 2016, 21:37

Ne zna banditos šta je propustio sve godine od kad postoji cara-shara :nummer1:
Tip zivi u praistoriji izgleda.

Nisam ja propustio ama baš ništa. Imam sve, što mi treba i što me zanima. Bojim se da ti i uz sve što imaš ili se hvališ da imaš, ipak živiš u kamena doba?!? Ne trebaš uopšte brinuti o tome, što sam propustio i što ću možda još propustiti.Ja sam savršeno zadovoljan.
Streambox A8 Plus DVB-S2 + DVB-T2 + Android combo

banditos

Zlatna sredina

• Poruku poslati

42

Utorak, 1. Studeni 2016, 21:40

To samo na balkanu, recimo engleski sky neda legalno svoju pretplatu čak ni svojim ambasadama jer su territorijalno izvan UK
Koliko ja znam, ambasada se podrazumijeva kao teritorij države, koju ambasadori predstavljaju odnosno zastupaju. Neko me ispravi tko zna bolje, ako sam u krivu.

zeljko62

Učenik

Datum registracije: 06.04.2016.

• Poruku poslati

43

Utorak, 1. Studeni 2016, 21:43

@banditos, sta ti radis na ovom forumu, a pogotovo u ovoj temi.
Posto te nezanima C* niti IpTv, sta neides na colinarka.com

PoZZ

1 član zahvaljuje autoru na ovoj poruci.

Članovi koji su zahvalili autoru na ovoj poruci:

Ludi Pera (02.11.2016)

44

Utorak, 1. Studeni 2016, 21:45

Ambasada neke države, u ovom slučaju Velike Britanije u Zagrebu, zemljište na kojem se ambasada nalazi prema međunarodnom pravu spada u teritorij Velike Britanije..

Potpuno jasno, no argument sky-a je bio da su od holivuda zakupili pravo emitiranja samo za (geografski) teritorij velike britanije i sjeverne irske a ne i teritorijalno izvan toga (npr za falklande, gibraltar i slično a u što onda tom logikom spadaju i engleske ambasade)

banditos

Zlatna sredina

• Poruku poslati

45

Utorak, 1. Studeni 2016, 21:49

@banditos, sta ti radis na ovom forumu, a pogotovo u ovoj temi.
Posto te nezanima C* niti IpTv, sta neides na colinarka.com

PoZZ

Uzvračam istim pitanje i dodajem: Ne dilaš ništa više? Tema me zanima, iako ništa od toga ne koristim. To je sve. Ako nisi zadovoljan, možemo van foruma da ne opterečujemu temu i forum. A tema ima svoj naslov, ako si zaboravio. Mi smo kao obično malo skrenuli?!?

Andrija (01.11.2016)

46

Utorak, 1. Studeni 2016, 21:57

Mi smo kao obično malo skrenuli?!?

Pa malo jesmo :hmm: ali smo zato došli do nekih korisnih saznanja, kao npr da ti ilegalno gledaš legalni total hr u deželi :D

2 članova zahvaljuje autoru na ovoj poruci.

Ludi Pera (02.11.2016), Xmen (15.11.2016)

zeljko62

Učenik

• Poruku poslati

47

Utorak, 1. Studeni 2016, 21:58

Tema se tice opcenito streama, Ti koji to nekoristis i kod tebe sve legalno nebi trebao ni diskutirati.
Svi znamo sta je legalno a sta ilegalno. Ali nekog sad prozivati da je kriminalac po meni je krajnje nepristojno.

PoZZ

Ludi Pera (02.11.2016)

banditos

Zlatna sredina

• Poruku poslati

48

Utorak, 1. Studeni 2016, 22:02

Mi smo kao obično malo skrenuli?!?

Pa malo jesmo :hmm: ali smo zato došli do nekih korisnih saznanja, kao npr da ti ilegalno gledaš legalni total hr u deželi :D
Od koje koristi ti je ova informacija? Može li se dobro prodati? Sretno!

BTW: Ali još nismo otkrili dali ja ili netko drugi u familiji ima HR državljanstvo. To ostavimo za neku drugu priliku i raspravu. Slažeš li se?

banditos

Zlatna sredina

• Poruku poslati

49

Utorak, 1. Studeni 2016, 22:13

Tema se tice opcenito streama, Ti koji to nekoristis i kod tebe sve legalno nebi trebao ni diskutirati.
Svi znamo sta je legalno a sta ilegalno. Ali nekog sad prozivati da je kriminalac po meni je krajnje nepristojno.

PoZZ
Pročitao sam cijelu temu. Ne vidim da sam igdje upotrijebio rijeć kriminalac. Rijeći kriminal i kriminalac upotrijebili su neki kolege sa tvog govornog područja. I ako baš hočeš, sasvim sam na njihovoj strani.

BTW: Ne razumijem, zašto je gore kod citiranja izostao onaj dio tvoje poruke o dilanju. Ali savršeno razumijem, zašto toliko braniš uhvačenog dilera.

BTW 2: Popravljeno bez da je to tu zabilježeno???

50

Utorak, 1. Studeni 2016, 22:17

Ali još nismo otkrili dali ja ili netko drugi u familiji ima HR državljanstvo. To ostavimo za neku drugu priliku i raspravu. Slažeš li se?

Slažem se, ali sugeriram da ni hr državljanstvo nekoga iz familije pravno gledano nije legalno rješenje jer ni opremu nebi smio iznositii preko granice hr 8)

Recimo tamo gdje sam čitao za sky i engleske ambasade pisalo je isto kako je sky zezao engleze koji su išli na godišnji na npr Ibizu pa uzeli receiver i karticu sa sobom :patsch:

Ludi Pera (02.11.2016), Xmen (15.11.2016)

banditos

Zlatna sredina

• Poruku poslati

51

Utorak, 1. Studeni 2016, 22:20

Ali još nismo otkrili dali ja ili netko drugi u familiji ima HR državljanstvo. To ostavimo za neku drugu priliku i raspravu. Slažeš li se?

Slažem se, ali sugeriram da ni hr državljanstvo nekoga iz familije pravno gledano nije legalno rješenje jer ni opremu nebi smio iznositii preko granice hr 8)

Recimo tamo gdje sam čitao za sky i engleske ambasade pisalo je isto kako je sky zezao engleze koji su išli na godišnji na npr Ibizu pa uzeli receiver i karticu sa sobom :patsch:
Pa nemaš valjda potrebu, želju, volju....zezati mene? A to u vezi državljanstva i iznošenja je nešto novo?

52

Utorak, 1. Studeni 2016, 22:29

Zalutao si ti u ovu temu ko i u total.
Ne znam uopšte šta komentarišeš o kralju hakeraja kada ne koristiš kodije i filmovitu.
Prvo kazeš ne koristiš to što samo kaže da si neupućen u tu oblast.
Prijavi se u rijaliti možda nešto i naučiš.
Vu+ zero, OpenViX 4.2
WeTek Mnigma 0.3 + Kodi 16.1 Jarvis
SkyStar S2, Aeromax T/T2/C
Al - 1.2m, Black Premium Ultra - single 0,2 db
Super Jack - 12", Diseqc 1.2 - Moteck

Ludi Pera (02.11.2016)

53

Utorak, 1. Studeni 2016, 22:35

A to u vezi državljanstva i iznošenja je nešto novo?

Nije to ništa novo, ako se dobro sjećam neko vrijeme je vladala praksa da pretplatnički receiveri moraju biti uštekani u telefonsku liniju na adresi pretplate (čak je mislim to i total imao u paketu total tv kuća)

Miro

Skin maker

Datum registracije: 16.02.2013.

• Poruku poslati

54

Utorak, 1. Studeni 2016, 22:49

Citam i smijem se kako neki ovdje vjeruju da su ambasadori sveta lica pa ne koriste CS. :thumbsup:

A sto se tice ilegalne prodaje i CS
Ovdje kod na svetinjskom i postenom zapadu (po nekima) udjes u prodavnicu prvo pitanje
Hoces li Kineza ili orginal prijemnik.
Drugo pitanje hoces li sa IPTV CS ,SAT CS , Cable CS ili bez .
A zakon , kakav zakon pa za silovanje pola ne ide u zatvor a ne tamo za neki CS.

Inace koga interesuje CS neka ode na ove stranice Marktplaats,Ebay,Amazon i kupi CS

Kodi zajednica nebi nikada bila ono sto jeste da nije piratstva na njoj a najveci kajmak su dobili po nekima legalni proizvodjaci Zapada
a sada i istoka.
Ja nisam nikada cuo da je neko od njih zavrsio u zatvoru.

:pardon:

Ovaj post je već 1x uređen, zadnje od »Miro« (01.11.2016 u 22:54)

Ludi Pera (02.11.2016)

Miro

Skin maker

• Poruku poslati

55

Utorak, 1. Studeni 2016, 22:59

Sjecate se kako su neki fabrikanti ugradjivali telefonski modum u SAT prijemnik da bi zahebali carinike jer su sa njime placali manje carine i dazbina.
Jedino sto nikad nisam probao da prikljucim telefon na njega mozda bi dobi nekog svemirca :thumbsup:

Sve legalno nije piratska rabota :hmm:

Da vam ispricam.

Kad su se istek pojavili Kinezi kopije DMM ovdje je glavni predstavnik/uvoznik DMM bio pokrenuo veliku hajku
I nadje ti jednog trgovca.
Sudio se sa njime vise od pola godine.

Jedino sto su mogli napraviti je oduzimanje desetak prijemnika i par hiljada kazne.
A sudac ga je vjerovatno vise kostao :thumbsup:

I od tada nije bio vise niti jedan slucaj a ti clone prijemnici se nalaze u tezgama i ispod njih u svakoj prodavnici u gradu ito ne u nekoj selendri .

Dakle nemojte glumiti sveta lica i velicati zapada koji je prepun takvih ilegalnih stvari pocevsi od CS pa do tankera sa drogom.

Ovaj post je već 3x uređen, zadnje od »Miro« (01.11.2016 u 23:12)

Ludi Pera (02.11.2016)

zeljko62

Učenik

• Poruku poslati

56

Utorak, 1. Studeni 2016, 23:17

@Miro kao i uvijek kratak i jasan.

poZZ

popivoda

Penzić

Datum registracije: 21.02.2014.

• Poruku poslati

57

Utorak, 1. Studeni 2016, 23:18

Teritorijalno jesu izvan Uk ali praktično su na ničijoj zemlji

hehe ajd mozda je andro pretjerao, no ti i vise. konzulat ili veleposlanstvo je fleka u drzavi u kojoj vladaju izvorni zakoni :)
Ja nisam fulao ni milimetar.U ambasadu ne može ući nitko iz države u kojoj je ambasada bez dozvole zemlje iz koje je ambasada inače je to teroristički čin.Jedini politički čin koji ima domicilna zemlja je protjerivanje ambasadora iz zemlje.
Američka vojska ima svoje kanale na 9 E a američki veleposlanik gleda iračke kanale..Ako nema satelita koji pokriva tu državu,restrima se program preko američkih satelita druge namjene.
Očito nitko od vas nije volio gledati seriju Homeland(domovina),pa ako cia i fbi imaju sve to,budite sigurni da i ambasadori imaju sve.
Da ne govorim o uživo gledanja ubijanja bin Ladena.Danas je tehnologija toliko napredovala da se može sve,pa čak za milionče dolara za 123 dana doći na Mars :P
Total hr full
Dreambox 800
Iptv player
Ss iptv
Ott player
20 000 kanala
Samsung ue46F6400

Miro

Skin maker

• Poruku poslati

58

Utorak, 1. Studeni 2016, 23:27

@Miro kao i uvijek kratak i jasan.

poZZ

Ma moj zeljko neki ovdje sanjaju neistine.

Ovdje kod mene neki su za ubistva i silovanja dobijali ne zatvor vec su izmislili novi nacin kaznjavanja a on se zove radni zadatak.

To ti znaci dobijes kaznu recimo da pomazes u domu za penzionere deset ili koliko vec dana zavisno od prekrsaja.
Bilo je nekih koji bi u nekim drugim zemljama fasovali deset ili cak i vise godina zatvora da dobiju takvu kaznu cistaca deset dana ito ne za piratstvo za to ne dobijes ni takvu kaznu :thumbsup:
Skup je zatvor ovdje pa nece valjda drzati pirata kad dan kosta par stotki eura ako se ne varam :pardon:

607

Majstor

Datum registracije: 16.12.2013.

• Poruku poslati

59

Utorak, 1. Studeni 2016, 23:30

Ja nisam fulao ni milimeta

dobro onda si se pogresno izrazio :P
Najbolje su Rijeckeeee ......

Matic

ne kockam

Datum registracije: 12.02.2013.

Zanimanje: Ne varam na kartama

• Poruku poslati

60

Utorak, 1. Studeni 2016, 23:30

Veleposlanstvo bilo cije drzave se smatra eksteritorijalnim prostorom drazve koju to veleposlanstvo predstavlja i unutar njega vrijede zakoni te drzave.

Ne bojim se za ovog momka jer ce vjesti odvjedtnici vec nac neke nedorecenosti u zakonima.

Razumijem i jedne i druge, puritance koji bez sumnje tvrde da je kradja, kradja i da lopov mora odgovarat, analogno tom i ove druge koji tvrde da bi drzava trebala krenut od glave cistit kriminal i lopovluk.

S obzirom da zivimo u svijetu nejednakih, nasa generacija nece docekat pravedan sustav, veci i jaci za sad uvjek pobjedjuju.
Nije da se nema,samo je dosadno !

607 (01.11.2016), Ludi Pera (02.11.2016)

2 korisnika osim vas pregledava ovu temu.

2 Gostiju