Niste prijavljeni

Dragi posjetitelju, Dobrodošli na Satelitski Forum - SF Forum. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

banditos

Zlatna sredina

Datum registracije: 12.02.2016.

• Poruku poslati

21

Utorak, 1. Studeni 2016, 18:09

Da nije tih baraba kako kazes ne bi ni pogledao film piratski sa piratebay i slicnih ni sa strima ni cs a ni sire na netu koji ti serviraju dzabe.
Normalno je da usput potrazuju za neke usluge i novac mislis da ce neko ko se time bavi i od koga preko generatrora skidas c#s liniju svaku dan da radi doyivotno dzabe za vas a da se ne ugradi za svoj possao i distribuciju.
Ako nisi znao i ovaj sajt tj forum se placa i ima svoje troskove zakupa servera i sl. Mislis da su blesavi ti koji daju free.

Samo na ovom forumu ima preko 50 dilera koje ja znam. Hoćemo ih prijaviti?
Da ne pricam o onima koji razmenjuju c#s minimum 800 ovde samo.
Ništa od toga me ne zanima i nisam nikada koristio. Prvi puta čuj da dileri daju CS đabe?!?
Streambox A8 Plus DVB-S2 + DVB-T2/C + Android combo

banditos

Zlatna sredina

• Poruku poslati

22

Utorak, 1. Studeni 2016, 18:13

Tipican primjer nasih ljudi, nevaljas kad das dabe, nevaljas kad naplacujes.
Zao mi je kolege, znam ko je iza tog imena i nadam se da ce optuzbe protiv njega pasti.

Drzava na pojedincima se prave vazni, sta je sa ljudima koji su izgubili poslove, firme u stecajima, radnici bez plata godinama.
A pojedinci se ovdje prave moralni iako i samo rade puno nelegalnih stvari sta je zakonom kaznjivo.

PoZZ
Pa napiši njihove nick-ove. Da znamo tko su ti. To na okruglo pa na čošak je sasvim bez veze!!! Ja se ne pravim moralan jer mi to nije potrebno. Gledam samo free kanale na satelitu, plačam IPTV SIOL-u i legalno pratim Total TV HR.

banditos

Zlatna sredina

• Poruku poslati

23

Utorak, 1. Studeni 2016, 18:16

Zao mi je kolege,

a dragi zeljko zakaj ti ga je zao :rolleyes: sam pao sam se ubio. a glede moralnosti je glupost. taj covjek je kriminalac i tu normalnom nema mjesta za empatiju. moje misljenje.
Pa ptice istog perja uvijek lete u istom jatu?!?

607

Majstor

Datum registracije: 16.12.2013.

• Poruku poslati

24

Utorak, 1. Studeni 2016, 18:35

Ja se ne pravim moralan jer mi to nije potrebno. Gledam samo free kanale na satelitu, plačam IPTV SIOL-u i legalno pratim Total TV HR.

glede moralnosti dragi lega, kad cijene budu prihvatljive onda cu kupiti milijun originalnih kartica. no prevec mi je to sad, ne mogu si priustiti legalno sve pakete, a zelim imati sve open ;) i nuzda me tjera da koristim cs. no ak sutra padne moj dealer, necu ga zaliti. on je kriminalac kao i oni koji dilaju drogu. jednostavno pronadjes drugog i sve za 5.

Pa ptice istog perja uvijek lete u istom jatu?!?

a neznam ti rec glede naseg zeljka, mozda nis ne prodaje neg suosjeca sto je njegovo pravo :this:
sve je receno...

zeljko62

Učenik

Datum registracije: 06.04.2016.

• Poruku poslati

25

Utorak, 1. Studeni 2016, 18:35

@banditos upravu si, nestidim se jata.
Nek napise ko nikad nije pogleda film preko neta, ko nema windowse crack, ko nema antivirusne crack, Mi smo balkanci i velika vecina radi isto.

Samo bitno je blatit, Vas nece niko procesuirat je sve imate legalno.

poZZ

4 članova zahvaljuje autoru na ovoj poruci.

Članovi koji su zahvalili autoru na ovoj poruci:

commando (01.11.2016), joule1309 (01.11.2016), Ludi Pera (02.11.2016), sroder (05.11.2016)

607

Majstor

• Poruku poslati

26

Utorak, 1. Studeni 2016, 18:53

Nek napise ko nikad nije pogleda film preko neta, ko nema windowse crack, ko nema antivirusne crack, Mi smo balkanci i velika vecina radi isto.

dragi zeljko to je nebitno, si procitao moj post iznad ? naravno gledaju/skidaju svi manje vise. no to nije razlog da se dealera proglasi svecem. izabrao je taj put, tj. kriminal i kad ga uhvate slijedi kazna. ili je on bio primoran prodavati/nuditi protuzakonite usluge :)
sve je receno...

banditos

Zlatna sredina

• Poruku poslati

27

Utorak, 1. Studeni 2016, 18:58

@banditos upravu si, nestidim se jata.

Samo bitno je blatit, Vas nece niko procesuirat je sve imate legalno.

poZZ

Ja nemam ništa od toga. A gledati film na laptopu ne pada mi na pamet. I, molim lijepo, ti svrstavaj u veliku večinu sebe. Nemaš nikakvo pravo svrstavati ostale ljude tako na okruglo pa na čošak. CS me nije zanimao ni kad su mi ga na jednom forumu, dok smo si bili na Ti, nudili đabe. Kako netko već napiše: Ne mogu u isto vrijeme gledati više od jednog programa. Sve ostalo, što pojedinci imaju i hoće da imaju, je pre svega radi zadovoljavanja ega i da se mogu pohvaliti. To što imam uvrh mi je glave. Da radi jednog programa u paketu nekog provajdera dajem stotine €, i to mi nikada nije bilo na pameti. Ali: Svatko je svoga novca i tijela gospodar. I neka svatko radi, što mu najbolje i najviše paše. I ne trebaju uvijek svi znati sve o mojim, tvojim, njegovim rabotama. Radi toga, što svi hočemo sve znati, neke stvari kratko traju.

Moskva88

Profesionalac

Datum registracije: 03.03.2013.

• Poruku poslati

28

Utorak, 1. Studeni 2016, 19:03

Smiješno je što je taj lik već sada dobio veću kaznu nego Horvatinčić koji je ubio dvoje ljudi gliserom. Hrvatska nije niti banana država, Hrvatska je nešto gore...

2 članova zahvaljuje autoru na ovoj poruci.

Ludi Pera (02.11.2016), Xmen (15.11.2016)

29

Utorak, 1. Studeni 2016, 19:27

.
Nek napise ko nikad nije pogleda film preko neta, ko nema windowse crack, ko nema antivirusne crack

Ja - ništa od nabrojanog

1 član zahvaljuje autoru na ovoj poruci.

rletic54 (02.11.2016)

30

Utorak, 1. Studeni 2016, 19:29

plačam IPTV SIOL-u i legalno pratim Total TV HR.

Nije legalno imati total hr u sloveniji :patsch: :P

Ludi Pera (02.11.2016), Xmen (15.11.2016)

31

Utorak, 1. Studeni 2016, 19:43

no ak sutra padne moj dealer, necu ga zaliti. on je kriminalac kao i oni koji dilaju drogu.

a mi kao ovisnici idemo na ljecenje u komunu :rofl:
Dreambox 800se A8P
GigaBlue Quad
Dreambox 500s

Ludi Pera (02.11.2016), sroder (05.11.2016)

banditos

Zlatna sredina

• Poruku poslati

32

Utorak, 1. Studeni 2016, 20:04

plačam IPTV SIOL-u i legalno pratim Total TV HR.

Nije legalno imati total hr u sloveniji :patsch: :P
Možda i nije. Ali isto tako mislim da odavno nikoga ne zanima, gdje se nose risiver i kartica. Važno je da se uredno plača?!? I to spada u ono da ne trebaju svi sve znati.Moja greška!!!

Andrija (01.11.2016)

banditos

Zlatna sredina

• Poruku poslati

33

Utorak, 1. Studeni 2016, 20:06

Smiješno je što je taj lik već sada dobio veću kaznu nego Horvatinčić koji je ubio dvoje ljudi gliserom. Hrvatska nije niti banana država, Hrvatska je nešto gore...

Pa organizirajte potpisivanje peticije da ga oslobode bez ikakve kazne. I još skupite pare da može proširiti svoju "radinost".

34

Utorak, 1. Studeni 2016, 20:37

Možda i nije

Sigurno nije, za total hr morao bi imati hrvatsko državljanstvo

Citirano

Ali isto tako mislim da odavno nikoga ne zanima, gdje se nose risiver i kartica

To samo na balkanu, recimo engleski sky neda legalno svoju pretplatu čak ni svojim ambasadama jer su territorijalno izvan UK

35

Utorak, 1. Studeni 2016, 20:41

Ne zna banditos šta je propustio sve godine od kad postoji cara-shara :nummer1:
Tip zivi u praistoriji izgleda.
Vu+ zero, OpenViX 4.2
WeTek Mnigma 0.3 + Kodi 16.1 Jarvis
SkyStar S2, Aeromax T/T2/C
Al - 1.2m, Black Premium Ultra - single 0,2 db
Super Jack - 12", Diseqc 1.2 - Moteck

Ludi Pera (02.11.2016)

popivoda

Penzić

Datum registracije: 21.02.2014.

• Poruku poslati

36

Utorak, 1. Studeni 2016, 20:47

Guzda Andrija,ne znam odakle si,ali da si lupio bome jesi.Osobno sam bio u Uk ambasadi u ZG i dok sam čekao na razgovor ,malo sam ćaskao s nekim englezom koji radi tamo,i ne samo da ambasada ima sky nego i ambasador ima svoj sky Uk.Teritorijalno jesu izvan Uk ali praktično su na ničijoj zemlji.Ajd ti izvuci onog Assangea silom iz ambasade. :)
Total hr full
Dreambox 800
Iptv player
Ss iptv
Ott player
20 000 kanala
Samsung ue46F6400

607

Majstor

• Poruku poslati

37

Utorak, 1. Studeni 2016, 21:06

Teritorijalno jesu izvan Uk ali praktično su na ničijoj zemlji

hehe ajd mozda je andro pretjerao, no ti i vise. konzulat ili veleposlanstvo je fleka u drzavi u kojoj vladaju izvorni zakoni :)
sve je receno...

38

Utorak, 1. Studeni 2016, 21:21

Guzda Andrija,ne znam odakle si,ali da si lupio bome jesi.Osobno sam bio u Uk ambasadi u ZG i dok sam čekao na razgovor ,malo sam ćaskao s nekim englezom koji radi tamo,i ne samo da ambasada ima sky nego i ambasador ima svoj sky Uk.Teritorijalno jesu izvan Uk ali praktično su na ničijoj zemlji.Ajd ti izvuci onog Assangea silom iz ambasade. :)

Čitao sam o tome na netu prije više godina, stvar je završila na sudu sa argumentom da je diplomatski gledano engleska ambasada engleski territorij (u ovom slučaju na tlu neke druge države).

Prvostupanjski sud presudio je u korist sky uk pa su se ovi dalje žalili, a kako je to završilo neznam :pardon:

Edit - možda je to što si ti vidio ovo http://www.skyeurope.tv/

Citirano

Sky TV Abroad

Order our Sky abroad subscription service now in all European countries. English satellite television throughout Europe is now more popular than ever. More than 370+ English speaking satellite channels are awaiting you.
Since Sky UK has obtained only the broadcasting rights for Great Britain and the Republic of Ireland, SkyEurope.tv is now here to close this gap

Xmen (15.11.2016)

Moskva88

Profesionalac

Datum registracije: 03.03.2013.

• Poruku poslati

39

Utorak, 1. Studeni 2016, 21:32

Ambasada neke države, u ovom slučaju Velike Britanije u Zagrebu, zemljište na kojem se ambasada nalazi prema međunarodnom pravu spada u teritorij Velike Britanije.

Imate baš primjer Juliana Assangea koji već pet godina živi u ekvadorskoj ambasadi u Londonu, Britanci ne mogu tamo uletjeti i pritvoriti ga jer se nalazi na ekvadorskom teritoriju.

banditos (01.11.2016), Ludi Pera (02.11.2016)

banditos

Zlatna sredina

• Poruku poslati

40

Utorak, 1. Studeni 2016, 21:33

Sigurno nije, za total hr morao bi imati hrvatsko državljanstvo
Pa možda ga i imam?!?

Kad već dlakocjepimo: Ne gledam ja, gleda netko drugi u Lijepoj vašoj.