Niste prijavljeni

Dragi posjetitelju, Dobrodošli na Satelitski Forum - SF Forum. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

miki1zg

Profesionalac

Datum registracije: 23.06.2013.

• Poruku poslati

41

Petak, 25. Studeni 2016, 13:22

Distribucija DM 900UHD počinje sljedeći tjedan. Upravo sam to provjerio u Dream multimediji. Najvjerojatnije u četvrtak, 01.12.

607

Majstor

Datum registracije: 16.12.2013.

• Poruku poslati

42

Petak, 25. Studeni 2016, 13:32

na hm sat pise da je dostupan od ponedjeljka 28.11.16 :this:
sve je receno...

miki1zg

Profesionalac

• Poruku poslati

43

Petak, 25. Studeni 2016, 14:47

Znam, ali taj datum su već nekoliko puta mijenjali, pa sam ja odlučio nazvati direktno DM i raspitati se. :thumbsup:

607

Majstor

• Poruku poslati

44

Petak, 25. Studeni 2016, 15:51

lega miki mozda si ih pogresno skuzio, zele ti rec da ces najkasnije prvog prosinca dobiti prijemnik ak ga sad narucis ;) no ajd nebitno je. nalosije je da ce nas miro uskoro biti primoran dodatnu zaradu ostvarivati prodajom vibratora. vu+ je dobio tezak udarac...
sve je receno...

miki1zg

Profesionalac

• Poruku poslati

45

Petak, 25. Studeni 2016, 16:35

Ma ne, ja sam pitao kad kreće prodaja i oni su mi objasnili da distribucija iz tvornice prema dućanima kreće sljedeći tjedan, najvjerojatnije 01.12. Mislim da nema šanse da itko dobije već 01.12. prijemnik.

Miro

Skin maker

Datum registracije: 16.02.2013.

• Poruku poslati

46

Petak, 25. Studeni 2016, 16:36

Kakav udarac flashom piva :pardon:

Ja pijem whisky :popcorn:

A sad da DMM moze nekom zadat udarac cisto sumnjam to ces i sam uvidjeti.
Nije to DMM koji je bio to je Kineski DMM :pardon:

607

Majstor

• Poruku poslati

47

Petak, 25. Studeni 2016, 20:16

samo se ti nadaj... moj savjet je da pokupis osnovne stvari, odes malo do hrvatske najbolje gorski kotar. da napunis pluca cistim zrakom. i onda trazi jeftinu kartu za rusiju. ak ti tamo bude lose, onda opet jeftina karta za kinu. putovanje najmodernijim ruskim zeljeznicama ce trajat par mjeseci. no onda si barem svoj na svom... a whisky ces zamjnut rakijom od rize :D
sve je receno...

Miro

Skin maker

• Poruku poslati

48

Petak, 25. Studeni 2016, 20:44

samo se ti nadaj... moj savjet je da pokupis osnovne stvari, odes malo do hrvatske najbolje gorski kotar. da napunis pluca cistim zrakom. i onda trazi jeftinu kartu za rusiju. ak ti tamo bude lose, onda opet jeftina karta za kinu. putovanje najmodernijim ruskim zeljeznicama ce trajat par mjeseci. no onda si barem svoj na svom... a whisky ces zamjnut rakijom od rize :D

Varas se Lega ito debelo .

Ti imas pred ocima Staljinovu Rusiju .
Ima pica (mislim na alkohol ne na pice :thumbsup: ) i tetki kakve ne vidis ni u Parizu :nummer1:
Da te sutne nogom letio bi u zrak :thumbsup:

Pricao mi je jedan pilot iz Njemacke koji vozi privatne avione , da nekada ode do Rusije da dovede neke u kupovinu u Njemacku
privatnim avioncicem.
Oni kupe par gaca i majica i vrate se nazad. :pardon:

A DMM pa nema od njih nista.
Puno vriske a nista .
Nema Golijata nesto u pustinji 8o

Sada su nasli neke Kineze da im rade boxove da bi parirali cjenom :sekt:
Sad kakav ce biti kvalitet da ne bude opet kao nekada mjesec radi pa kvar :help:

Ovaj post je već 2x uređen, zadnje od »Miro« (25.11.2016 u 20:50)

607

Majstor

• Poruku poslati

49

Petak, 25. Studeni 2016, 21:18

pa zar ti miro moj vise ne volis kineze :D btw. gdje se vu+ sklapa ? u nizozemskoj mozda :hmm: sjebali ste dmm jeftinim cijenama, tak isto ce i oni sad vas...
sve je receno...

1 član zahvaljuje autoru na ovoj poruci.

Članovi koji su zahvalili autoru na ovoj poruci:

Ludi Pera (27.11.2016)

Miro

Skin maker

• Poruku poslati

50

Subota, 26. Studeni 2016, 12:22

pa zar ti miro moj vise ne volis kineze :D btw. gdje se vu+ sklapa ? u nizozemskoj mozda :hmm: sjebali ste dmm jeftinim cijenama, tak isto ce i oni sad vas...

Zar stvarno ti u to vjerujes :thumbsup:

DMM sada prodaje fakticki clone boxove a poslije ce Kinezi preuzeti prodaju i prodavati te iste boxove za duplo manje pare :pardon:
Ko ce tu najvise izgubiti zakljuci sam.

607

Majstor

• Poruku poslati

51

Subota, 26. Studeni 2016, 12:34

DMM sada prodaje fakticki clone boxove

miro fakat si lud :thumbsup: neg tko to u njemackoj kupuje ili prodaje clonove, nije ti germanija kosova republjik...

ja zaista vjerujem da ce biti kako sam napisao, prosetaj malo po njemackim forumima i citaj sto ljudi pisu: back to the roots :D
sve je receno...

Miro

Skin maker

• Poruku poslati

52

Subota, 26. Studeni 2016, 13:05

DMM sada prodaje fakticki clone boxove

miro fakat si lud :thumbsup: neg tko to u njemackoj kupuje ili prodaje clonove, nije ti germanija kosova republjik...

ja zaista vjerujem da ce biti kako sam napisao, prosetaj malo po njemackim forumima i citaj sto ljudi pisu: back to the roots :D

Bas dobro sto je tako u Njemackoj pa platis umjesto Kineske cijene Njemacku dublu cijenu za istu stvar :thumbsup:

607

Majstor

• Poruku poslati

53

Subota, 26. Studeni 2016, 13:06

Bas dobro sto je tako u Njemackoj pa platis umjesto Kineske cijene Njemacku dublu cijenu za istu stvar :thumbsup:

to vrijedi i za vu+ ili iskljucivo za dmm :hmm:
sve je receno...

Miro

Skin maker

• Poruku poslati

54

Subota, 26. Studeni 2016, 13:12

to vrijedi i za vu+ ili iskljucivo za dmm :hmm:

Vrijedi i za VU ali manje jer znas kako je susjedi su i Kineska elektronska industrija mnogo zavisi od Korejskih kompanija prije svega Samsung pa su Korejanci vec do sada uspjesno
intervenisali u Kini protiv clone industrije a i cijene VU plus im nisu ostavljale mnogo prostora za biznis.

Pogledaj istoriju clone industrije pa ces vidjeti.

Istina DMM je sada plasirao isto tako niske cijene zahvaljujuci Kinezima ali i vecu opasnost za paralelnu industriju istih prijemnika.
Poznato stanje sa Kinezima zbog cega su mnoge Zapadne kompanije otisle pod vodu.
Vjerujuci da su nasle dobar izvor zarade prebacivanjem proizvodnje u Kinu .Primjera koliko hoces.

607

Majstor

• Poruku poslati

55

Subota, 26. Studeni 2016, 13:23

miro sve je to ok, no poanta je da je dream najpoznatiji brand u ovom segmentu. nest kao golf na balkanu, napisao nas andro da mu je kuplung nepoderiv :D andro ce sutra prodat suzukija i kupit vw ak spuste cijenu... kuzis me sad :beer:
sve je receno...

Miro

Skin maker

• Poruku poslati

56

Subota, 26. Studeni 2016, 13:34

miro sve je to ok, no poanta je da je dream najpoznatiji brand u ovom segmentu. nest kao golf na balkanu, napisao nas andro da mu je kuplung nepoderiv :D andro ce sutra prodat suzukija i kupit vw ak spuste cijenu... kuzis me sad :beer:

Ma kuzim ja tebe ali DMM vise nije najpoznatiji brand to je nekad bilo.

Pogledaj po forumima cak i u Njemackoj VU support forum je daleko jaci sada nego Ihad .
A nekada nije bilo dana da nebi netko otiso na Ihad da vidi sta se zbiva i sta ima novo.

Osim toga mnogi timovi vise ne daju podrsku za DMM ili daju samo paralelno.
Drugi veliki minus je da DMM software dobrim djelom nije opensource i to mu ne ide na ruku.

No budemo vidjeli mozda su se opametili od fijaska zadnjih godina.

gsimovic

Učenik

Datum registracije: 03.03.2013.

• Poruku poslati

57

Subota, 26. Studeni 2016, 13:53

Pogledaj po forumima cak i u Njemackoj VU support forum je daleko jaci sada nego Ihad .
A nekada nije bilo dana da nebi netko otiso na Ihad da vidi sta se zbiva i sta ima novo.

Drugi veliki minus je da DMM software dobrim djelom nije opensource i to mu ne ide na ruku.

Mislim da to što DMM software nije više opensource ne ide na ruku nekom drugom...Miro zna na koga mislim..

Nitko nista ne govori o cijeni novog 4K Ultima od preko 900 eura sa nekakvim harddiskom unutra...a pri je ste se zgražali nad cijenom dm8000...

gsimovic

Učenik

Datum registracije: 03.03.2013.

• Poruku poslati

58

Subota, 26. Studeni 2016, 13:57

Ne znam šta ovdje vrijedi te novce?

emiliano73

Učenik

Datum registracije: 05.04.2014.

• Poruku poslati

59

Subota, 26. Studeni 2016, 14:12

8 TB HDD i dva tunera...

Miro

Skin maker

• Poruku poslati

60

Subota, 26. Studeni 2016, 15:08

Mislim da to što DMM software nije više opensource ne ide na ruku nekom drugom...Miro zna na koga mislim..

Nitko nista ne govori o cijeni novog 4K Ultima od preko 900 eura sa nekakvim harddiskom unutra...a pri je ste se zgražali nad cijenom dm8000...

Pa ne ide ni jednima ni drugima na ruku .
Najbolje bi bilo da je opensource za kupce i timove a neka biju bitku sa cjenama ,hardware i kvalitetom.

Sto se tice 900 eura to je najjaca masina .
Ko ima para ce je sigurno i kupiti.
A ko nema kupit ce nesto jeftinije ili kupi baznu jedinicu i nadogradjuje.
Bazna jedinica momentalno 549 eura .
Te pare si do nedavno placao za DMM stare prijemnike.
A ovo je makinja sa 20000 dmips i UHD.

Koje bi cijena trebala onda da bude u odnosu na ostale prijemnike iz VU+ kolekcije i u odnosu na konkurente.

100 eura :pardon:

4 korisnika osim vas pregledava ovu temu.

4 Gostiju

Slične teme