Niste prijavljeni

Dragi posjetitelju, Dobrodošli na Satelitski Forum - SF Forum. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

banditos

Zlatna sredina

Datum registracije: 12.02.2016.

• Poruku poslati

21

Ponedjeljak, 30. Svibanj 2016, 18:07

Nabavio sam preko Njemackog ebay-a Openbox SX6. Sada samo da docekam da mi stigne, pa cu isprobati.

:party: Lijepo molim, napiši, koje satelite odnosno programe možeš pratiti. Mene jako zanima nešto od toga. Ja preferiram V8 combo. Na netu je predstavljeno više verzija tih prijemnika. Svaki video predstavlja neki drugi satelit ili par njih pa me to malo zbunjuje. Hvala na ljubaznosti i edukaciji.
Streambox A8 Plus DVB-S2 + DVB-T2 + Android combo

banditos

Zlatna sredina

• Poruku poslati

22

Nedjelja, 5. Lipanj 2016, 07:25

Nabavio sam preko Njemackog ebay-a Openbox SX6. Sada samo da docekam da mi stigne, pa cu isprobati.

:party: Lijepo molim, napiši, koje satelite odnosno programe možeš pratiti. Mene jako zanima nešto od toga. Ja preferiram V8 combo. Na netu je predstavljeno više verzija tih prijemnika. Svaki video predstavlja neki drugi satelit ili par njih pa me to malo zbunjuje. Hvala na ljubaznosti i edukaciji.

Ako se ne varam, u jednom od postova obečao si informacije o risiveru. Što sada? Nećeš ili nemaš što reći? Mislim da bi neke ipak zanimalo, kaj se može s tom makinom. Hvala još jednom, ako nas se smiluješ!!!

23

Nedjelja, 5. Lipanj 2016, 15:34

Ako se ne varam, u jednom od postova obečao si informacije o risiveru. Što sada? Nećeš ili nemaš što reći

Kolega je zadnji put bio ulogiran na forum 26.02, za informacije ćemo se morat snaći negdje drugdje :pardon:

banditos

Zlatna sredina

• Poruku poslati

24

Nedjelja, 5. Lipanj 2016, 16:00

Ako se ne varam, u jednom od postova obečao si informacije o risiveru. Što sada? Nećeš ili nemaš što reći

Kolega je zadnji put bio ulogiran na forum 26.02, za informacije ćemo se morat snaći negdje drugdje :pardon:

Neki su sasvim neozbiljni!!!? Ili možda ljubomorno čuvaju informacije?!!!

banditos

Zlatna sredina

• Poruku poslati

25

Nedjelja, 5. Lipanj 2016, 16:22

Neki su sasvim neozbiljni!!!? Ili možda ljubomorno čuvaju informacije?!!!

BTW: Kako da se snađemo? Izgleda da su ti risiveri na našim prostorima redji nego suho zlato. Pa bi neka informacija toliko više bila poželjna i dobrodošla. Nije ni na stranim forumima i kod trgovaca situacija ništa bolja. Pokušao sam nešto saznati na više mjesta. Rezultat: jedna velika nula!!!!

1 član zahvaljuje autoru na ovoj poruci.

Članovi koji su zahvalili autoru na ovoj poruci:

Andrija (05.06.2016)

miki1zg

Profesionalac

Datum registracije: 23.06.2013.

• Poruku poslati

26

Nedjelja, 5. Lipanj 2016, 22:35

Nisam probao u praksi, ali multistream radi na Openbox prijemnicima, i to SX4 i SX6, možda i na još nekima, ali na ova dva sigurno. Ima dosta toga po stranim forumima, pa pogledaj detalje tamo, a ima i na youtube nešto.

banditos

Zlatna sredina

• Poruku poslati

27

Ponedjeljak, 6. Lipanj 2016, 07:34

Nisam probao u praksi, ali multistream radi na Openbox prijemnicima, i to SX4 i SX6, možda i na još nekima, ali na ova dva sigurno. Ima dosta toga po stranim forumima, pa pogledaj detalje tamo, a ima i na youtube nešto.

Sve sam to pogledao. Spotovi na youtube za svaki model prikazuju obično prijem programa sa jednoga satelita. Mene zanima pre svega, što se se može pojedinim modelom jer kažu da niti jedan ne otvara programe na svim satelitima. Pa me zanima onaj model, sa kojim može najviše. Na to pitanje ne odgovara nitko. Tebi ipak hvala.

BTW: Ja da ga imam, podijelio bi iskustva sa forumašima. Možda ću i uz oskudicu informacija ipak ići u kupnju modela COMBO V8. Taj me najviše zaintrigirao.

miki1zg

Profesionalac

• Poruku poslati

28

Ponedjeljak, 6. Lipanj 2016, 08:38

Ne znam koje si točno mislio gledati, ali ono što sam vidio na forumima i videima da radi s Openboxom su talijanski programi na 12,5W, bugarski na 45E i ne znam točno čiji na 31,5E. Bilo bi najbolje kad bi netko tko ima takav model mogao to potvrditi i napisati iskustva.

banditos (06.06.2016)

banditos

Zlatna sredina

• Poruku poslati

29

Ponedjeljak, 6. Lipanj 2016, 09:09

Ne znam koje si točno mislio gledati, ali ono što sam vidio na forumima i videima da radi s Openboxom su talijanski programi na 12,5W, bugarski na 45E i ne znam točno čiji na 31,5E. Bilo bi najbolje kad bi netko tko ima takav model mogao to potvrditi i napisati iskustva.

Pa vidi, onaj tko ima jedan od tih modela, ne javlja se na forumu odavno. Ja bi volio neku zaista konkretnu informaciju. Pošto još, unatoč godinama, volim eksperimentirati i jako me zanima tehnika, mislim da će najkasnije do kraja godine u sobi za dnevni boravak biti već spomenuti COMBO model, ako u medjuvremenu ne nađem nešto/bolje/drugo.

BTW: Programi ovoga tipa pojavljuju se u zadnje vrijeme na dosta satelita.

banditos

Zlatna sredina

• Poruku poslati

30

Srijeda, 8. Lipanj 2016, 07:22

Zaista se ne mogu načuditi, kako ljudi ljubomorno čuvaju podatke i ne odgovaraju na pitanja?!?

miki1zg

Profesionalac

• Poruku poslati

31

Srijeda, 8. Lipanj 2016, 08:28

Ma ne vjerujem, da je tako , ne bi bili ovdje na forumu. Prije će biti da nitko ne zna, valjda nitko ni nema takav prijemnik. Eto, možda ćeš ti biti prvi s ovog foruma koji će imati to, pa ćeš nas izvijestiti.

2 članova zahvaljuje autoru na ovoj poruci.

banditos (08.06.2016), Andrija (09.06.2016)

banditos

Zlatna sredina

• Poruku poslati

32

Srijeda, 8. Lipanj 2016, 09:38

Ma ne vjerujem, da je tako , ne bi bili ovdje na forumu. Prije će biti da nitko ne zna, valjda nitko ni nema takav prijemnik. Eto, možda ćeš ti biti prvi s ovog foruma koji će imati to, pa ćeš nas izvijestiti.

Skoro sam pomislio da sam ja lud!?! Mislim da ipak nisam?!? Misliš da mu nije stigao?

Nabavio sam preko Njemackog ebay-a Openbox SX6. Sada samo da docekam da mi stigne, pa cu isproba

miki1zg

Profesionalac

• Poruku poslati

33

Srijeda, 8. Lipanj 2016, 21:24

Pogledaj broj postova koji ima taj član. Samo 3. On je valjda jako rijetko tu na forumu, vrlo vjerojatno nije ni bio nakon što je napisao taj post.

Evo sad sam ja pogledao, nije bio na forumu od 26.02. Znači zato nema nikakvog odgovora.

banditos

Zlatna sredina

• Poruku poslati

34

Četvrtak, 9. Lipanj 2016, 07:15

Pogledaj broj postova koji ima taj član. Samo 3. On je valjda jako rijetko tu na forumu, vrlo vjerojatno nije ni bio nakon što je napisao taj post.

Evo sad sam ja pogledao, nije bio na forumu od 26.02. Znači zato nema nikakvog odgovora.

Slabo razumijem, zašto neki ljudi uopšte dolaze na forum!?! Više neću, iako bih htio!

banditos

Zlatna sredina

• Poruku poslati

35

Petak, 10. Lipanj 2016, 10:34

Sve više mi se pričinjava da neki ljudi o nekim risiverima pišu više manje na pamet. Bilo bi mi jako drago da sam u zabludi!!!

36

Petak, 10. Lipanj 2016, 10:55

Nažalost to je uvijek tako svugdje, ne samo kad su pitanju receiveri :pardon: btw koliko uopće dođe taj openbox sx6 ?

banditos (10.06.2016)

banditos

Zlatna sredina

• Poruku poslati

37

Petak, 10. Lipanj 2016, 13:30

Nažalost to je uvijek tako svugdje, ne samo kad su pitanju receiveri :pardon: btw koliko uopće dođe taj openbox sx6 ?
Za ovaj ne znam, jer mene isključivo zanima COMBO verzija. Pa gledam za V8 COMBO. U italiji ga ima za 69€ plus troškovi slanja. Pošto je dosta talijanskih programa u tom načinu, mislim da ću uzeti baš taj. Na neku realnu informaciju na forumima ne mogu računati, tako barem izgleda. Ne mogu nikako razumjeti da netko, tko ima makinu, sa kojom može pratiti programe, koje ostali ne možemo, informacije ne podijeli sa nama. I zaista na kraju ne mogu misliti na ništa drugonego na blefiranje!?!

38

Subota, 11. Lipanj 2016, 12:00

Pa ako je samo 69eur ja bi ga uzeo bez razmišljanja, taman da i ništa ne valja nije neka velika "promašena" investicija :pardon:

banditos (11.06.2016)

banditos

Zlatna sredina

• Poruku poslati

39

Subota, 11. Lipanj 2016, 12:59

Pa ako je samo 69eur ja bi ga uzeo bez razmišljanja, taman da i ništa ne valja nije neka velika "promašena" investicija :pardon:

Pa i nije, zato će sigurno pristati u mojim rukama. Baš me zanima, što se može!! Samo multi stream. Sve ostalo više manje znamo!?!

Andrija (11.06.2016)

dnevnik

Početnik

Datum registracije: 22.10.2013.

• Poruku poslati

40

Utorak, 20. Prosinac 2016, 18:23

I sta bi mozeli v8 combo otvarati multisteram kanale i koji je v8 combo(angel,golden,suoer)