Niste prijavljeni

Dragi posjetitelju, Dobrodošli na Satelitski Forum - SF Forum. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Torcida@1950

Zlatna sredina

Datum registracije: 08.12.2015.

• Poruku poslati

61

Nedjelja, 10. Siječanj 2016, 18:44

S obzirom da baš i nema ništa dostupno u uhd-u osim ovoga na netflixu uživaću bar u krasnoj slici dok ne prođe free period ;)

traviata

Učenik

Datum registracije: 03.03.2014.

• Poruku poslati

62

Ponedjeljak, 11. Siječanj 2016, 14:29

Ja nebih svoj Panasonic serije WT60E stavljao na tvorničke postavke pa potom nove konfiguracije, pa pitam, kako s laptopa uspostaviti stream direktno na TV. Inače sam več povezan s laptopom, mogu otvarati mape: snimljeni filmovi, slike, muzika,-no direktni stream odnosno prenos netflixa na TV na taj način ne može.

hvala

Torcida@1950

Zlatna sredina

Datum registracije: 08.12.2015.

• Poruku poslati

63

Ponedjeljak, 11. Siječanj 2016, 15:54

Zbilja izvrsna kvaliteta slike,ovisno o jačini interneta,ukoliko se nešto snima na drugom računalu automatski sa 4k prebaci u 1080.Tv je inače best buy tv 2015.godine u srednjoj klasi i uz ovakav kvalitet streaminga dobiješ wow efekt gledanja.Kvaliteta neuporediva sa raznim ripovima dostupnima za skidanje.

verdasco

Zlatna sredina

Datum registracije: 03.09.2013.

• Poruku poslati

64

Srijeda, 13. Siječanj 2016, 02:21

Puno je bolja verzija Netflix US. Srećom pa se i ona može dobiti direktno preko npr. LG Smart TV-a.

65

Srijeda, 13. Siječanj 2016, 02:56

Salts, phonix, genesis i još poneki svi imaju 1080 i 720 i svi su po meni bolji i kvalitetniji od netflixa.
Vu+ zero, OpenViX 4.2
WeTek Mnigma 0.3 + Kodi 16.1 Jarvis
SkyStar S2, Aeromax T/T2/C
Al - 1.2m, Black Premium Ultra - single 0,2 db
Super Jack - 12", Diseqc 1.2 - Moteck

zupy

Beta tester

Datum registracije: 14.02.2013.

• Poruku poslati

66

Srijeda, 13. Siječanj 2016, 08:39

Ne miješati legalno i ilegalno, negdje je ilegalno vrlo opasno.
Prijatelja su mi pukli kilo i nešto eura kazne zbog skidanja par zvizdarija pa onda ovo ispada vrlo jeftino i kvalitetno.
Multifeed Triax 110 0.8W--9E--13E--16E--19E--23.5E--28.5E--39E
Triax 88 -- DM2400
Gigablue Quad Pljus (2 x DVB-S2 + 2 x DVB-T) 500GB
Vu Pljus Zero (DVB-S2 + DVB-T)
PrismCube 2 x DVB-S2 500GB

amsterdamxxx

Profesionalac

Datum registracije: 28.09.2014.

• Poruku poslati

67

Srijeda, 13. Siječanj 2016, 10:39

slusao sam neki dan Likove na Tv-u,koji imaju neke veze sa Netflixom za nasu regiju...konkretno su pominjali moguce titlove....to i ako se desi,Netflix prvo ocekuje par miliona Pretplatnika bar iz cele regije(ExYu)....a ja cisto sumljam da ce u pocetku toga i biti...
nemam nista protiv Netflixa,samo kazem..:)
WETEK Play-Mnigma 0.3
GigaBlue HD X3-OpenVix 4.2
Multifeed (1w-9e-13e-16e-19e-23e-28e-39e)
-WetekCore/HUB
ChromeCast
MacPro/MacBook/PowerMac G5
SlingBoxPro
Onkyo TX-SR507+Pioneer CS-777

68

Srijeda, 13. Siječanj 2016, 11:04

Pa to je logično, ako sakupe x.000 pretplatnika troškovi titlanja bili bi veći nego zarada.

Tko u hrvatskoj hoće titlove neka uzme pickbox preko t-coma

69

Srijeda, 13. Siječanj 2016, 11:23

Bila je emisija o tome i netflix u srbiji. Takođe ništa novo. Ni od lokalizacije ni od proširenja. Tako da exyu kao i neke zemlje uopšte nisu ciljano područje već su pustili za toliko dolara mesečne pretplate ono daj šta daš pa koliko nahvataju pretplatnika.
Vu+ zero, OpenViX 4.2

amsterdamxxx

Profesionalac

• Poruku poslati

70

Srijeda, 13. Siječanj 2016, 12:16

Vidi ,uopste nije poenta da mora da se koristi Netflix...svako bira ,sta mu volja...dok ga nije bilo ovako zvanicno,puni su forumi bili tema,kako ga gledati na foru,i ljudi su se prilicno dobro snalazili,posebno oni kojima Engleski jezik dobro ide ,kao i maternji....
znaci nema potrebe sa negativnim stavom,kako to ne valja,kako je NjeSra i slicno...znam ljude koji ce ga koristiti povremeno,i meni je to Ok...ko nece,uvek ima KODI i njegove popularne addonse,pa neka uziva...dokle vise ta uporedjivacka politika...
ja necu da koristim Neflix,ali mi drago ,da se i nas neko setio..:)
WETEK Play-Mnigma 0.3
-WetekCore/HUB
ChromeCast
SlingBoxPro

Matic

ne kockam

Datum registracije: 12.02.2013.

Zanimanje: Ne varam na kartama

• Poruku poslati

71

Srijeda, 13. Siječanj 2016, 12:19

Ma boli njih neka stvar za ex-yu podrucje, prijevodi ce bit kad nasi unuci postanu odrasli ljudi....... :D

Vec sam negdje napisao da imam USA account i ne sjetim se da ga imam, svakog cirkusa tri dana dosta....... :thumbdown:

Puno buke nizasto........ :D
Nije da se nema,samo je dosadno !

1 član zahvaljuje autoru na ovoj poruci.

Članovi koji su zahvalili autoru na ovoj poruci:

misterx (13.01.2016)

soundvision

Zlatna sredina

Datum registracije: 04.03.2013.

• Poruku poslati

72

Srijeda, 13. Siječanj 2016, 12:19

..konkretno su pominjali moguce titlove....to i ako se desi,Netflix prvo ocekuje par miliona Pretplatnika bar iz cele regije(ExYu)....

Koja komedija, znači prvo vi kupite moj polu-proizvod a onda ću ja razmisliti da li ću uložiti koju kunu da taj proizvod liči na nešto.

Rizik u poslovanju ravan nuli, divota!

Prvo neka oni fino ulože koju kunu u titlove a tek onda nek očekuju ljude da se pretplaćuju na uslugu, a ne obratno! Koje jbeno izvrtanje logike. Sad bi ja njega trebao financirati mjesecima pa će on meni kao nagradu dati moje titlove, mislim wtf.

Matic

ne kockam

• Poruku poslati

73

Srijeda, 13. Siječanj 2016, 12:21

Sad bi ja njega trebao financirati mjesecima pa će on meni kao nagradu dati moje titlove, mislim wtf.

Ovo je jednostavno, neces kupit uslugu jer dajes svoju lovu za nesto sto nezadovljava tvoje potrebe.

amsterdamxxx

Profesionalac

• Poruku poslati

74

Srijeda, 13. Siječanj 2016, 12:22

alo,el vas tera neko da ga koristite,nisu ga obavezali u racun za placanje struje...jednostavno ga ne instalirati i aktivirati....jako prosto...:)
@ ma da ima i titlova,nasla bi se dezurna ekipa ,kojoj opet nesto ne valja...More vratio bi ja samo dva kanala kao nekad u Yugi...:)
WETEK Play-Mnigma 0.3
-WetekCore/HUB
ChromeCast
SlingBoxPro

soundvision

Zlatna sredina

Datum registracije: 04.03.2013.

• Poruku poslati

75

Srijeda, 13. Siječanj 2016, 12:37

Ovo je jednostavno, neces kupit uslugu jer dajes svoju lovu za nesto sto nezadovljava tvoje potrebe.

naravno, no mi ovdje uopće ne pričamo o tome već o poslovnoj logici "prvo neka ih je milju pa ćemo onda krenuti sa titlovanjem". da se skupi toliki za ove krajeve ogroman broj treba prvo naći ljude kojima takva ne-titlovana usluga zadovoljava njihove potrebe, što je doslovno nemoguće. ako žele dostići takve brojke trebaju prije uložiti koju kunu u tu uslugu, prihvatiti neki rizik u poslovanju i dolazak na ovo tržište (kao što su učinile sve slične usluge koje već posluju ovdje) i krenuti sa lokalizacijom a ne očekivati da im ljudi prvo dođu pa tek onda da krenu sa pružanjem ozbiljne usluge

brojke o kojima se govori i neko povezivanje sa "isplativosti" prije pokretanja lokalizacije su totalno sulude jer netflix ovakvog tipa definitivno neće postići uspjeh koji očekuju već će biti tek usputna stanica pokojeg filmofila, a od njih nema kruha a kamoli lokalizacije

1 član zahvaljuje autoru na ovoj poruci.

Članovi koji su zahvalili autoru na ovoj poruci:

misterx (13.01.2016)

amsterdamxxx

Profesionalac

• Poruku poslati

76

Srijeda, 13. Siječanj 2016, 12:49

i to je sve tacno sto si napisao...a ako 'prsnu ko oblanda',necemo moci da spavamo :)
WETEK Play-Mnigma 0.3
-WetekCore/HUB
ChromeCast
SlingBoxPro

Matic

ne kockam

• Poruku poslati

77

Srijeda, 13. Siječanj 2016, 12:57

naravno, no mi ovdje uopće ne pričamo o tome već o poslovnoj logici "prvo neka ih je milju pa ćemo onda krenuti sa titlovanjem". da se skupi toliki za ove krajeve ogroman broj treba prvo naći ljude kojima takva ne-titlovana usluga zadovoljava njihove potrebe, što je doslovno nemoguće. ako žele dostići takve brojke trebaju prije uložiti koju kunu u tu uslugu, prihvatiti neki rizik u poslovanju i dolazak na ovo tržište (kao što su učinile sve slične usluge koje već posluju ovdje) i krenuti sa lokalizacijom a ne očekivati da im ljudi prvo dođu pa tek onda da krenu sa pružanjem ozbiljne usluge

brojke o kojima se govori i neko povezivanje sa "isplativosti" prije pokretanja lokalizacije su totalno sulude jer netflix ovakvog tipa definitivno neće postići uspjeh koji očekuju već će biti tek usputna stanica pokojeg filmofila, a od njih nema kruha a kamoli lokalizacije

Da smo slucajno Kina ili Indija mogli bi izvrsit pritisak na takvu kompaniju, ovako......... :D :D :D ......dobis mrvice i budi sretan........ :D ......na zalost nismo nikakav faktor na globalnom trzistu.

misterx

Profesionalac

Datum registracije: 22.10.2013.

• Poruku poslati

78

Srijeda, 13. Siječanj 2016, 13:46

Ako u naše krajeve dođe Hulu ili neki drugi sličan servis. Sa titlovima . Pa makar to bili samo hrvatski ili srpski titlovi za celo područje. I sa bojom ponudom . Manja cijena novije serije filmovi.
Brzo će netflix ubacit titlove. I to ne samo srpske hrvatske slovenske makedonske. Već i one na narječjima.

A kako je sada. Nitko te ne tjera da moraš uzeti usugu. Ako hoćeš uzmeš ako ti se nesviđa otkažeš.
Tko voli neka izvoli.
Kome neodgovra. Ima drugih načina. (nisu legalni riskira globu možd i čuzu )
AUDIOSONIK 22" LED TV + STRONG 8526 EVO TV

79

Srijeda, 13. Siječanj 2016, 14:47

alo,el vas tera neko da ga koristite,nisu ga obavezali u racun za placanje struje...jednostavno ga ne instalirati i aktivirati....jako prosto...:)
@ ma da ima i titlova,nasla bi se dezurna ekipa ,kojoj opet nesto ne valja...More vratio bi ja samo dva kanala kao nekad u Yugi...:)

Ok a je li ovo otvirena tema za komentare tipa dobar-loš
Znači po tebi ne treba da se piše o nečemu što je loše nego da se ćuti.
Ili kada neko napravi neki program pa većina vidi mane a nekolicini je dobar i kako bi po tebi trebalo da hvalimo tu nekolicinu.

Kažeš ko zna engleski kao maternji netflix je dobar.

To učešće korisnika na forumu koji zna kao maternji je maksimalno 2% a korisnika netflxa će biti 99€ jer onaj 1% je onih koji će ga gledati na pc i skidati ručno titl pa preko igija pucati snajper u overlay.

Znači jednostavno je 90% korisnika kažu da im ne valja i to ne kao poluproizvod već je više kao neka alfa projekat za beta će proći godine što reče kolega @Matic
Vu+ zero, OpenViX 4.2

amsterdamxxx

Profesionalac

• Poruku poslati

80

Srijeda, 13. Siječanj 2016, 14:58

sta si ti baba Vanga,pa ti znas koliko ljudi zna dobro Engleski na forumu,ajde bre commando mani se malo praznih prica....
naravno da sme da se kaze za nesto da je lose....ali ne vidim razlog da pljujem po necemu,sto nisam duzan da koristim,nije mi Drzava to nametnula kao Obavezu...u tom slucaju bi bio gori od tebe sa komentarima....ovako,probas,ne svidi ti se,poljubis pa ostavis....a ti odma,ne valja,ima bolje i slicno,keve ti..pa znamo valjda da ima i drugih opcija,zar nije dovoljan vise puta pominjani Kodi i njegovi addonsi...sve se tu zavrsava,bar sto se mene tice....
i sto to nisi pljuvao ,dok su ljudi vec uveliko to gledali preko raznih hakova i slicno....
WETEK Play-Mnigma 0.3
-WetekCore/HUB
ChromeCast
SlingBoxPro

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju