Niste prijavljeni

Dragi posjetitelju, Dobrodošli na Satelitski Forum - SF Forum. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

607

Majstor

• »607« je autor ove teme

Datum registracije: 16.12.2013.

• Poruku poslati

1

Srijeda, 4. Studeni 2015, 22:27

hrt i sport

kak se dobije posao sportskog komentatora na hrt ? potvrda da imas ostecenu genetiku ? 1:2 je ok rezultat, no dinamo vise nikad necu gledati na hrt. govna idiotska.
Najbolje su Rijeckeeee ......

1 član zahvaljuje autoru na ovoj poruci.

Članovi koji su zahvalili autoru na ovoj poruci:

rletic54 (05.11.2015)

gregory

Učenik

Datum registracije: 13.03.2013.

• Poruku poslati

2

Četvrtak, 5. Studeni 2015, 21:32

Slazem s s tobom, covjeka treba definitivno premjestiti u drugu redakciju ( predlazem dokumentarnu). Mislio Sam da samo mene iritira :-)

Sent from my GT-P7500 using Tapatalk

607

Majstor

• »607« je autor ove teme

Datum registracije: 16.12.2013.

• Poruku poslati

3

Četvrtak, 5. Studeni 2015, 22:12

kak ono on veli: bitno je izdrzati bez primljenog gola do 15-te minute, nest je pricao i o`65-oj minuti :patsch: godisnje tisuce golova padaju u 90+ :patsch: sto ce biti ak ce biti, ak se ipak dogodi ovo onda mozda bude ono no prerano je kalkulirati, jeli se teze ozlijedio ovaj, da li ce dobiti i drugi zuti karton onaj, da li ce dinamo moci izdrzati tempo od pocetka do kraja tekme... pa hebote toliko neprofesionalnosti na drzavnoj tv, je sramotno.
Najbolje su Rijeckeeee ......

rletic54

Profesionalac

Datum registracije: 07.03.2015.

• Poruku poslati

4

Četvrtak, 5. Studeni 2015, 22:18

Pa zna se kako se dijele poslovi ,ma kakva dokumentarna emisija ,rodjen zanekakvog urednika
barem.

rletic54

Profesionalac

• Poruku poslati

5

Četvrtak, 5. Studeni 2015, 22:21

Em te sudac malo iznervira,em Eduardo ve supljine kao slag komentator ,kud ljepse sportske veceri.

Micha

Kraljica SF

Datum registracije: 06.03.2013.

• Poruku poslati

6

Petak, 6. Studeni 2015, 20:11

ma nije moguće da i vas Stjepan živcira :), ja već godinama popi......... kad mi on komentira utakmicu
Micha

Svake noći za te Boga molin,
Pivajući kamenu i drači.
Dalmacijo, ka mater te volin,
Umorna si, samo mi ne plači.
Sve ću pisme pokloniti tebi
Sve đardine, neka mi te kite.
Dalmacijo, iz duše te jubin...

rletic54

Profesionalac

• Poruku poslati

7

Petak, 6. Studeni 2015, 20:25

A koga da stave Cosica - slom zivaca njegovom dernjavom

Datum registracije: 10.09.2015.

• Poruku poslati

8

Petak, 6. Studeni 2015, 21:01

ma nije moguće da i vas Stjepan živcira :), ja već godinama popi......... kad mi on komentira utakmicu
Najjači je kada padne gol, onda se samo dere: "gol gol gol" Ima i gorih komentatora od Baloga, od ovih, koji su komentirali u zadnjih nekoliko godina je najgori Dan Figenwald, uopće ga nisam razumio, kada je komentirao paralelni slalom.

sparrow

Učenik

Datum registracije: 24.09.2013.

• Poruku poslati

9

Petak, 6. Studeni 2015, 21:11

Kad su vam komentetori mrtva puhala - ne valjaju.
Kad su vam komentatori glasni, glasniji, opet ne valjaju.
Rđavom onom svaka dlaka smeta.

10

Petak, 6. Studeni 2015, 21:20

Dobro i kažeš...nebi da je problem stavit mute ako te komentator živcira.

rletic54

Profesionalac

• Poruku poslati

11

Petak, 6. Studeni 2015, 22:08

Lako tebi treba to znat procitat ,a jel to pise ili je neki znak

12

Petak, 6. Studeni 2015, 22:11

A borati imaš na daljinskome tipku '''MUTE''' :party:

rletic54

Profesionalac

• Poruku poslati

13

Petak, 6. Studeni 2015, 22:15

Ma salim se malo ,kolega ,a ti to za ozbiljno za mute ,pa nemozes bas u mrtvilu gledat tekmu,al da bi oni mogli to profesionalnije odradit mogli bi.

Micha

Kraljica SF

Datum registracije: 06.03.2013.

• Poruku poslati

14

Petak, 6. Studeni 2015, 22:24

ne mogu gledat utakmicu bez gledatelja, a kamo li na "mute"
Micha

Svake noći za te Boga molin,
Pivajući kamenu i drači.
Dalmacijo, ka mater te volin,
Umorna si, samo mi ne plači.
Sve ću pisme pokloniti tebi
Sve đardine, neka mi te kite.
Dalmacijo, iz duše te jubin...

15

Petak, 6. Studeni 2015, 22:26

Kad je Dinamo u pitanju, meni je onaj komentator super odkomentirao ''tekmu'' ...jako dobro rekao bih :nummer1:

• Poruku poslati

16

Subota, 7. Studeni 2015, 23:44

Ovo što se u zadnje vrijeme radi sa sportom na HRT-u je nepodnošljivo, sramotno i žalosno.

Krajem 1990-ih i početkom 2000-ih je na HRT-u bilo svega od sporta, HNL, Liga prvaka utorkom i srijedom, utakmice liga petice, košarkaška Euroliga, ABA liga, Formula 1, sva 4 Grand slam turnira, itd. Jasno je da je u doba Arene i Sport Kluba teško nešto kvalitetno prenositi, ali si HRT ne smije dozvoliti da ne prenosi ni Ždrijeb kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo u nogometu, a baš su to napravili, odnosno, Ždrijeb su pustili u snimci u noćnom terminu, iako za vrijeme Ždrijeba na HRT 2 nije bio nijedan drugi prijenos. Došli su do toga da više ni utakmice nogometne reprezentacije nisu sigurne, što se dobro vidjelo za vrijeme utakmice Hrvatska-Gibraltar, a vidim da ni Rusija-Hrvatska 10 dana prije odigravanja još nije u rasporedu. Danas je subota, a na HRT-u nije bio nijedan jedini prijenos, ništa čudno jer je već bilo i slučajeva da cijeli vikend nije bio nijedan sportski prijenos. Zar im je bilo teško prenositi košarkašku A1 ligu ili Prvenstvo Hrvatske u plivanju. Što uopće očekivati od njih, kad su nedavno za kvalifikacije ženske odbojkaške reprezentacije za Olimpijske igre na vlastitom portalu napisali da će prijenos biti na streamu na jednoj poznatoj stranici, koju su i reklamirali. I oni bi još pokretali sportski kanal.

Sutra Podravka u 17.30 igra utakmicu Lige prvaka i s obzirom da je HRT 4 na kojem sada ide sport zauzet izborima (što je u redu), a urednica HRT 2 ne voli sport, utakmicu će pustiti u snimci na HRT 2 u 23.19. Prenosili su 2 utakmice naše reprezentacije na U-17 Svjetskom prvenstvu u nogometu i sutra ne prenose finale Mali-Nigerija, koje je u 23 h. Za vrijeme rukometa na HRT 2 puste Poirota i onda stave snimku, kada je U-17 finale, dno dna.

Jučer muški rukomet, Hrvatska-Makedonija na HRT 4 i svaki čas su bile smetnje, odnosno problemi sa slikom, iako mi je jačina signala na MUX-u-B bila 100%, a i kvaliteta je bila skoro najbolja. S obzirom da na HRT 3, RTL 2 i Doma TV nije bilo problema sa slikom, tu je problem bio s HRT-om. Slično očekujem i sutra na utakmici Hrvatska-Crna Gora. Nedavno Liga prvaka, PSG-Real, slika je kasnila za zvukom, pa sam drugo poluvrijeme bio prisiljen gledati preko streama, a što je najgore, HRT je u Pariz poslao i komentatora.

Saša Sušec inače radi na Areni, ali istovremeno i za HRT redovito radi sažetke u emisijama HNL i Stadion, a povremeno zna i komentirati pokoji prijenos. Zar HRT od nekoliko tisuća ljudi ne može naći desetak ljudi za sažetke, a ne bi bilo loše ni da zaposle nekog od nezaposlenih.

Zbog takvih stvari bi trebalo ukinuti pretplatu i nek rade što hoće.

4 članova zahvaljuje autoru na ovoj poruci.

607 (08.11.2015), rletic54 (08.11.2015), Andrija (08.11.2015), Bosnian Pharao (11.11.2015)

• Poruku poslati

17

Srijeda, 11. Studeni 2015, 13:20

HRT ne prenosi ni Europsko prvenstvo u rukometu!!!

http://www.rtl.hr/tv-novosti/1824511/eur…-2016-na-rtl-u/

Ništa neočekivano od HRT-a, pretpostavljao sam da će se to dogoditi s obzirom da ove godine nisu prenosili čak ni Ždrijeb kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo u nogometu. Dno dna od televizije!!! Plaća im se pretplata da bi na HRT 2 bila cijela hrpa emisija o kuhanju, modi i uređivanju doma.

IvicaHumax

Zlatna sredina

Datum registracije: 15.09.2013.

Zanimanje: Satelitska

• Poruku poslati

18

Srijeda, 11. Studeni 2015, 13:55

Oni bi htjeli pokrenuti HRT Sport, a sporta na HRT-u nikad manje! Sportska TV kakva je takva je, ali se barem trude, ovi nista!

darth

Učenik

Datum registracije: 08.03.2014.

• Poruku poslati

19

Srijeda, 11. Studeni 2015, 14:04

stvarno se trude jedni i drugi samo neka paze da ne ostanu trudni

Jedna od luđih stvari koje se mogu dogoditi sa sportom na HRT 4 je da se igra neka izuzetno važna utakmica, infarktna završnica, kad najednom prekid prijenosa jer je po ugovoru svaki puni sat vrijeme za vijesti koje traju desetak minuta, pa onda nakon vijesti da vidimo u miru i bez stresa završetak događaja

1 član zahvaljuje autoru na ovoj poruci.

teletabis89 (11.11.2015)

• Poruku poslati

20

Subota, 14. Studeni 2015, 14:40

Citirano

Hrvatska nogometna reprezentacija u utorak od 17 sati po srednjoeuropskom vremenu u Rostovu na Donu igra prijateljsku utakmicu protiv Rusije. No baš kao i lipnju kada su u Varaždinu gostovali igrači Gibraltara, HTV ni ovog puta neće prenositi dvoboj nacionalne vrste

Citirano

S obzirom na to da je nogomet postao veliki biznis, a da je HNS nositelj prava za Hrvatsku, očito su Davor Šuker i njegovi suradnici procijenili da ponuda HTV-a ne zadovoljava njihove apetite.

Prema trenutačnoj situaciji odnosno informacijama kojima raspolažemo, u utorak, dakle, nećemo gledati prijateljsku utakmicu Rusije i Hrvatske. Barem ne na HTV-u.

Nažalost, jer očito se nacionalni interes, a hrvatska nogometna reprezentacija to definitivno jest - stavlja u drugi plan. U prvom je naravno - financijski obiju institucija.

I umjesto da se i javnost uvjeri kako su Badelj, Močinić i Vargić zamijenili Modrića, Rakitića i Subašića te koliko su u napadu kompatibilni Mandžukić i Kalinić, sve će ostati dostupno samo odabranima.

Čelnici Hrvatskog nogometnog saveza dosta kalkuliraju u cijeloj priči, a trenutno su u pregovorima s ostalim hrvatskim TV kućama. Nažalost, na kraju će oni koji HTV-u plaćaju pretplatu biti ti koji će - ostati zakinuti.
Izvor: Tportal

Nogometna reprezantacija u većini europskih zemalja ide na državnoj televiziji. Ovo je treća uzastopna prijateljska utakmica da se događa slična situacija. Utakmica Hrvatska-Argentina je bila u rasporedu tek nekoliko dana prije odigravanja. Mislim da bi u budućnosti moglo doći do toga da HRT više neće prenositi ni kvalifikacijske utakmice naše reprezentacije.

Unatoč pojavljivanju Arene i Sport Kluba, na HRT-u je do prije samo nekoliko godina bilo odličnih sportskih prijenosa, HNL, Medveščak, ABA liga, Rolad Garros, Wimbledon, SEHA liga, Formula 1, Dijamantna liga, regionalna vaterpolska liga, U21 reprezentacija, Hrvatski kup (Boldano je ono bez čega su ostali u zadnjih godinu i pol), za ranije ne treba ni spominjati, da bi se došlo do toga da više nisu u stanju prenositi ni nogometnu A reprezentaciju.

Donedavno se pričalo da je na HRT-u previše vaterpola, a što sada prenose od vaterpola, baš ništa osim Svjetskog i Europskog prvenstva.

Samo je pitanje vremena kada će ostati bez prava i za sportske događaje, koje trenutno prenose.

I onda im je za ovo plaća skoro tisuću kuna pristojbe godišnje i nadam se da će se to što prije konačno ukinuti.

.