Niste prijavljeni

Dragi posjetitelju, Dobrodošli na Satelitski Forum - SF Forum. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Ralf

Zlatna sredina

Datum registracije: 19.04.2013.

• Poruku poslati

41

Srijeda, 27. Siječanj 2016, 11:25

To se tako kaže da ''od viška glava ne boli'' ali mene zaboli kad ih šaltaš, a na nijednom nema ništa uz par iznimaka. :D

vusolose

Zlatna sredina

Datum registracije: 17.12.2015.

• Poruku poslati

42

Srijeda, 27. Siječanj 2016, 12:02

jao Bože pa netko se sjetio da je kapital network dobio koncesiju da emitira kao nacionalna televizija, tko god je odobrio tu koncesiju stvarno nije bio normalan iako znam da je i KN imao svoju publiku ali navodno ta publika je bila manje od 1% ljudi u hrvatskoj

s druge strane ne znam zašto su rekli da je nova sport i nova pro podnijela nepotpunu dokumentaciju a opet uvažili su dokumentaciju RTL kockica, ok nacionalni kanal za klince nemam ništa protiv

što se tiče doma tv i rtl2 te kanale uopće ni ne gledam no opet iako te kanale gledaju ljudi koji čine manje od 10% stanovništva ok nek im bude, ako smo već osuđeni na američku CME grupu (nova tv i doma tv) i njemačku RTL Grupu (rtl, rtl 2 rtl kockica) zašto onda ne odobriti još neke dodatne kanale iz tih grupacija, tko zna što bi se prenosilo na nova sport ili nova pro, a rtl uvijek može podnesti koncesiju za već specijalizirane kanale koje već emitira i u kabelskim tv, satelitskoj tv i iptv (rtl living, rtl passion i rtl crime) ili nek izmisle nešto novo, imaju još oni svojih kanala kao što su rtl nitro i rtl lounge

zbilja od viška glava ne boli ali je glava bolila od KN, i sva sreća da je to prestalo emitirati, pa što su oni mislili, pokrenuti biznis kanal na hrvatskom? parirati cnbc europe? hrvatska je samo u dugovima, ne treba nam biznis kanal, bolje da je na njihovo mjesto došao kanal s raznolikim sadržajem kao sky one ili sky uno a ne kapital network, to zbilja dok je emitiralo je bio fijasko stoljeća
vu+ solo se v2

Ralf

Zlatna sredina

• Poruku poslati

43

Srijeda, 27. Siječanj 2016, 12:32

U vrijeme uvođenja DVB-T-a nije se imalo koga uvesti da popuni kapacitet osim postoječa 4 programa koja su tada bila, zato je KN upao. Isprva su upali bez ikakve koncesije samo za probu i eksperimentalno emitiranje u tada novoj DVB-T mreži, kasnije su dobili koncesiju za MUX D i propali jer nisu mogli plačat ni koncesiju niti OiV-u za odašiljanje. Pa sjetite se samo kako je MUX B dugo zjapio, mreža je bila izgrađena a nije bilo emitera pa su emitirali sve duplo kao i A mux.

misterx

Profesionalac

Datum registracije: 22.10.2013.

• Poruku poslati

44

Srijeda, 27. Siječanj 2016, 12:48

Maximalno 4-5 nacionalnih kanala i to svi u HD i SD . Plus jedan lokalni SD . I to je to.
1. 2 NOVA RTL i neki kvalitetan sportski za potrebe hrvatskog sporta.
AUDIOSONIK 22" LED TV + STRONG 8526 EVO TV

Ralf

Zlatna sredina

• Poruku poslati

45

Srijeda, 27. Siječanj 2016, 12:52

Maximalno 4-5 nacionalnih kanala i to svi u HD i SD.
Znači ti bi duplirao iste programe u HD i SD verziji, zbog čega objasni mi molim te

IvicaHumax

Zlatna sredina

Datum registracije: 15.09.2013.

Zanimanje: Satelitska

• Poruku poslati

46

Srijeda, 27. Siječanj 2016, 14:59

Zasto recimo HRT nebi pokrenuo tematske programe? Imaju materijala za 10 programa, samo je problem sto nemaju volje ni zelje!

47

Srijeda, 27. Siječanj 2016, 18:14

Maximalno 4-5 nacionalnih kanala i to svi u HD i SD.
Znači ti bi duplirao iste programe u HD i SD verziji, zbog čega objasni mi molim te

A zašto ne, pa slovenci imaju duplirane SLO1 i SLO2 i u SD i u HD verziji

jedino SLO3 nije dupliran, on ide samo u sd varijanti

Ralf

Zlatna sredina

• Poruku poslati

48

Srijeda, 27. Siječanj 2016, 18:29

Prijelazno razdoblje, ali dok se sve definira je nepotrebno.

Prijelazno razdoblje bi u budućosti trebalo biti kraće nego što se dosad prelazilo s jedne tehnologije na drugu.

Micha

Kraljica SF

Datum registracije: 06.03.2013.

• Poruku poslati

49

Srijeda, 27. Siječanj 2016, 18:41

a ja samo pičin Doma Tv navečer jer volin krimi serije a toga ima, istina često repriziraju al eto :) Rtl i Novu gledan samo Vijesti, HRT pogledan samo ako ima dobar film il serija i to je sve.
Micha

Svake noći za te Boga molin,
Pivajući kamenu i drači.
Dalmacijo, ka mater te volin,
Umorna si, samo mi ne plači.
Sve ću pisme pokloniti tebi
Sve đardine, neka mi te kite.
Dalmacijo, iz duše te jubin...

3 članova zahvaljuje autoru na ovoj poruci.

Članovi koji su zahvalili autoru na ovoj poruci:

vusolose (27.01.2016), Andrija (27.01.2016), misterx (27.01.2016)

vusolose

Zlatna sredina

• Poruku poslati

50

Srijeda, 27. Siječanj 2016, 19:07

istina doma tv emitira dobre kriminalističke serije, tu malo pokušava parirati rtl 2 koji emitira csi:miami u popodnevnim satima

samo za informaciju: u nizozemskoj je krenuo novi kanal rtl grupe, kanal se zove RTL Z (što god da to značilo)

rtl inače u nizozemskoj emitira kanale: rtl 5, rtl 7, rtl 8, rtl z, rtl lounge

u mađarskoj emitira rtl 2

a u jednoj hrvatskoj: rtl, rtl 2, rtl kockica, rtl passion, rtl living, rtl crime (slično kao u njemačkoj i austriji gdje imaju rtl, rtl 2, super rtl (to je kod nas rtl kockica), rtl passion (mislim da je preimenovano u samo passion, nisam siguran), rtl living, rtl crime i rtl nitro), možda i rtl lounge (ili taj kanal ide samo za nizozemsku) uglavnom ima jako puno da ne kažem previše rtl kanala, pogotovo što se pojavio novi RTL Z
vu+ solo se v2

51

Srijeda, 27. Siječanj 2016, 19:51

a ja samo pičin Doma Tv navečer jer volin krimi serije a toga ima, istina često repriziraju al eto :) Rtl i Novu gledan samo Vijesti, HRT pogledan samo ako ima dobar film il serija i to je sve.

U dlaku jednako i kod mene :thumbup:

Jedino za razliku od tebe vrlo vrlo često gledam hrt3 - obožavam npr one stare vesterne sa Randolphom Scottom, Audie Murphy, Dana Andrews, Rory Calhoun itd a bogme nisu mi mrski c/b noir krimići iz 50-ih ;)

2 članova zahvaljuje autoru na ovoj poruci.

vusolose (27.01.2016), rletic54 (27.01.2016)

vusolose

Zlatna sredina

• Poruku poslati

52

Srijeda, 27. Siječanj 2016, 20:23

HRT3 je skoro doslovno kao da je krenuo TCM ili AMC ili kombinacija ta 2 kanala i to 24sata na hrvatskom jeziku :evil: :evil:
vu+ solo se v2

Micha

Kraljica SF

Datum registracije: 06.03.2013.

• Poruku poslati

53

Srijeda, 27. Siječanj 2016, 21:10

Andrija
nije za dlaku nego isto, mislila san ja i na kaubojce, pogotovo sa John Wayne (jesi zna da je nosia cipele br 37 manje nego ja hahahah) evo jedino neki dan nisan gledala ono o pumi, počela al mi bilo nekako onako
Micha

Svake noći za te Boga molin,
Pivajući kamenu i drači.
Dalmacijo, ka mater te volin,
Umorna si, samo mi ne plači.
Sve ću pisme pokloniti tebi
Sve đardine, neka mi te kite.
Dalmacijo, iz duše te jubin...

1 član zahvaljuje autoru na ovoj poruci.

Andrija (27.01.2016)

IvicaHumax

Zlatna sredina

Datum registracije: 15.09.2013.

Zanimanje: Satelitska

• Poruku poslati

54

Srijeda, 27. Siječanj 2016, 21:55

Kad se pogleda tko bi bio potencijalni treci privatni igrac u Hrvatskoj, bas i nema nekog jaceg ulagaca! SBS grupa nema interesa, Mediaset nece ni u snu itd. Jedino Grcka Antenna Group mi pada na pamet, ali koliko bi bili uspjesni, to je vec pitanje...

55

Srijeda, 27. Siječanj 2016, 22:16

pogotovo sa John Wayne (jesi zna da je nosia cipele br 37 manje nego ja hahahah) evo jedino neki dan nisan gledala ono o pumi

To je bilo sad neku večer ? Imam snimljeno ali nisam još odgledao, filmovi iz tih vremena obično traju do 90 minuta najviše (a ne ko ovi današnji nijedan ispod 2 sata) pa onda navečer kad žena ode spavati to ja na miru pogledam ;)

1 član zahvaljuje autoru na ovoj poruci.

Micha (28.01.2016)

vusolose

Zlatna sredina

• Poruku poslati

56

Srijeda, 27. Siječanj 2016, 23:21

ako treba treci igrač i ako to treba biti grčka antena group, nek budu oni, ali nek imaju bar kvalitetan program, a ako treći igrač ne postoji, onda nek CME i RTL grupe i dalje idu sa svojim kanalima, ali kad bude dvb-t2 nek budu i sd i hd, tako da ljudi koji znaju što je hd konačno će moći iskoristiti hd ready ili full hd televizore, a onima kojima hd kvalitet nije bitan gledat će i dalje sd rezoluciju na kanalima i opet su svi sretni i zadovoljni

netkad je netko spomenuo da je možda švedska "bonnavie grupa" zainteresirana za ulaganje u hrvatsku, kao nacionalni program, oni su vlasnici kanala tv4, tv4 sport, kanal 9, 11, 12 i dobri su to kanali u švedskoj samo neznam kakvi bi bili u hrvatskoj, također je bio prije izražen interes od viasat ševedska grupe za nacionalni tv kanal u hrvatskoj kad su se raspisivale koncesije, samo neznam da li su u zadnji čas odustali zbog potrebne dokumentacije ili su predali dokumentaciju pa im je dokumentacija odbijena iz neznam kakvih razloga
vu+ solo se v2

misterx

Profesionalac

Datum registracije: 22.10.2013.

• Poruku poslati

57

Srijeda, 27. Siječanj 2016, 23:25

Da i dođe neka nova televizija. Morala bi nudit sadržaj koji zanima večinu publike.
A na žalost svi znamo šta je to.
AUDIOSONIK 22" LED TV + STRONG 8526 EVO TV

vusolose

Zlatna sredina

• Poruku poslati

58

Četvrtak, 28. Siječanj 2016, 00:31

što? sadržaji za odrasle 24sata kao nacionalna tv? :) uz stalno upozorenje zabranjeno za mlađe od 18 godina ? :)

ljude zanima sport, sav zanimljivi sport je već podjeljen između sportklubova i arena i nešto malo je ostalo za HRT, tako da na sport ne računaš

što još? filmovi 24 sata? ima vec tv1000, cinestar tv, cinestar premiere kino tv itd ali filmsko serijski kanal kao nacionalni kanal? pa to je već rtl2 i doma tv

što još? dokumentarci 24 sata? to bi bilo novo, ali s obzirom da su sav vrijedan dokumentarni sadržaj već kupili discovery, history, hrt itd, tako da ni kanal s dokumentarnim sadržajem ne dolazi u obzir

dječji kanal imamo, cmc imamo i glazbeni kanal

ono što bi ja volio je da dođe kanal u sd i hd kao što je eurosport, kanal koji prikazuje sport koji nije otkupio ni sportklub, ni arene ni hrt, i to sport tipa skijanje, umjetničko klizanje, snooker, rafting, doslovno sav sport za koji su sportklubovi i arene i hrt mislili da nije vrijedan otkupa, a ljudi to itekako prate (jer po meni eurosport 1 i eurosport 2 emitira itekako kvalitetan sport, možda ne toliko popularan kao na sportklubovima i arenama, ali po meni jedno takmičenje u plivanju ili snooker na eurosportu bi me više zanimalo od američkog nogometa na areni ili pokera)
vu+ solo se v2

Ralf

Zlatna sredina

• Poruku poslati

59

Četvrtak, 28. Siječanj 2016, 10:55

dokumentarci 24 sata? to bi bilo novo, ali s obzirom da su sav vrijedan dokumentarni sadržaj već kupili discovery, history, hrt itd, tako da ni kanal s dokumentarnim sadržajem ne dolazi u obzir
Dokumentarci nisu sportski prijenosi, oni se mogu otkupiti bilo kada i bilo tko, pitanje je samo ''mogu li?'' ili ''žele li?''

60

Četvrtak, 28. Siječanj 2016, 11:43

Jedan kanal koji bi emitirao sportske dokumentarce bio bi super, evo konkretno kad je neka utrka F1 ORF sport par dana prije utrke uvijek prikazuje snimke starih utrka i konkretno meni je baš super vidjeti Laudu, Fittipaldija, Sennu i ostale u akciji