Niste prijavljeni

Dragi posjetitelju, Dobrodošli na Satelitski Forum - SF Forum. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

DarkoSN

Početnik

Datum registracije: 26.11.2015.

• Poruku poslati

21

Srijeda, 2. Prosinac 2015, 09:15

@darth .. slazem se s tobom, al gle, teletabis ti je objasnio razumno. :thumbsup:

rletic54

Profesionalac

Datum registracije: 07.03.2015.

• Poruku poslati

22

Nedjelja, 13. Prosinac 2015, 11:29

Sportska komentatorca

Od 1. Sijecnja,nakon 13 godna rada ,pretezno u sportskoj redakciji na HTV-u diplomirana novinarka
Mila Horvat vise nece biti zaposlenik njihove kuce .
rletic54 je dodao ovu datoteku:

1 član zahvaljuje autoru na ovoj poruci.

Članovi koji su zahvalili autoru na ovoj poruci:

teletabis89 (13.12.2015)

Datum registracije: 10.09.2015.

• Poruku poslati

23

Nedjelja, 13. Prosinac 2015, 12:42

Šteta. Samo se nadam da ih neće voditi Balog. Najbolji za takve emisije su mi Šapit i Viki. HRT-ova sportska redakcija je već nekoliko godina u katastrofalnom stanju jer su osim Mile Horvat angažirali i Hrengeka, koji je nekad vodio Vijesti na Drugom. Za sažetke u emisijama HNL i Stadion (talijanska liga) redovito angažiraju Sašu Sušeca s Arene, kojeg angažiraju i za Olimpijske igre, te Svjetsko i Europsko prvenstvo u nogometu. Uz S. Sušeca, za Svjetsko i Europsko prvenstvo angažiraju i Čampu, koji također radi na Areni.

Nadam se da će konačno nekog novog zaposliti jer kako je krenulo, još će jedan komentator komentirati baš sve. Mislim da nitko nije komentirao više sportova od Baloga.

misterx

Profesionalac

Datum registracije: 22.10.2013.

• Poruku poslati

24

Nedjelja, 13. Prosinac 2015, 13:10

Hm a zar nema drugog komenttora sa Arena kojeg mogu angažirati osim Suhog Saleta?
Dal se to možda njemu po nekoj šemi pogoduje?
AUDIOSONIK 22" LED TV + STRONG 8526 EVO TV

2 članova zahvaljuje autoru na ovoj poruci.

rletic54 (13.12.2015), teletabis89 (14.12.2015)

25

Nedjelja, 13. Prosinac 2015, 13:23

A stvarno zašto mi plaćamo tu pretplatu, toliko srozavanje kvalitete sporta uz konstantan priljev prihoda svaki mjesec od sigurnih pretplata i reklama je jako bezobrazno.
Neznam koji je razlog Milinog odlaska, ali je u svakom slučaju veliki gubitak pošto je žena odličan poznavatelj baluna i vrhunski profesionalac koji se dobro pripremi prije svake emisije ili zadatka koji ima.
Usto, jako je dobra maca :)

rletic54 (13.12.2015), teletabis89 (14.12.2015)

26

Nedjelja, 13. Prosinac 2015, 14:39

Neznam koji je razlog Milinog odlaska, ali je u svakom slučaju veliki gubitak

nažalost zdravstveni problemi vjerovatno http://m.tportal.hr/magazin/381207/Mila-…-operaciju.html

teletabis89 (14.12.2015), rletic54 (15.12.2015)

• Poruku poslati

27

Ponedjeljak, 21. Prosinac 2015, 18:28

Nakon HRT 1 i HRT 4, evo sporta i na HRT 3.
27.prosinca u 19 h na HRT 3 prenose simultanku Garija Kasparova. Šah je već i prije bio na HRT 3, ali nisu bili prijenosi. Ne bih se iznenadio da na HRT 3 krenu i s prijenosima ostalih sportova. Ako je simultanka i prije bila na HRT 2 (kada je već pokrenut novi HRT 3), onda nek tamo bude i sada ili u najgorem slučaju na HRT 4. Sav sport treba biti na jednom kanalu, a ne nogomet na HRT 1 i HRT 2, šah na HRT 3, ostalo na HRT 4.

Andrija (21.12.2015), rletic54 (21.12.2015)

misterx

Profesionalac

• Poruku poslati

28

Ponedjeljak, 21. Prosinac 2015, 19:12

Nakon HRT 1 i HRT 4, evo sporta i na HRT 3.
27.prosinca u 19 h na HRT 3 prenose simultanku Garija Kasparova. Šah je već i prije bio na HRT 3, ali nisu bili prijenosi. Ne bih se iznenadio da na HRT 3 krenu i s prijenosima ostalih sportova. Ako je simultanka i prije bila na HRT 2 (kada je već pokrenut novi HRT 3), onda nek tamo bude i sada ili u najgorem slučaju na HRT 4. Sav sport treba biti na jednom kanalu, a ne nogomet na HRT 1 i HRT 2, šah na HRT 3, ostalo na HRT 4.

Sasvim nevažno. Oni koje nezanima neće ni gledati. A oni koje neki sportski prenos stvarno zanima neće praviti frku oko toga Dal je na hrt1 hrt2 hrt4 ili na nekoj drugoj tv.

Andrija (21.12.2015)

• Poruku poslati

29

Četvrtak, 21. Siječanj 2016, 18:56

Sramota što HRT ne prenosi vaterpolsku utakmicu Hrvatska-Italija, ali zato prenosi Mađarska-Crna Gora, a da stvar bude gora, u to vrijeme je i rukometna utakmica Hrvatska-Makedonija, koju prenosi RTL. Ako smo ispali u četvrtfinalu, onda nek prenose i preostale 2 utakmice naše reprezentacije. I onda im se još za nesposobnost plaća skoro tisuću kuna godišnje.

Jednostavno mi se gadi ta "televizija".

rletic54 (21.01.2016)

misterx

Profesionalac

• Poruku poslati

30

Četvrtak, 21. Siječanj 2016, 19:31

Nisam gledo ni kada su prenosili kada je igral hrvatska . A pogotvo neću ni sada.

sparrow

Učenik

Datum registracije: 24.09.2013.

• Poruku poslati

31

Četvrtak, 21. Siječanj 2016, 22:33

Ozbiljno?

32

Četvrtak, 21. Siječanj 2016, 23:28

Neznam koji je razlog Milinog odlaska, ali je u svakom slučaju veliki gubitak

nažalost zdravstveni problemi vjerovatno http://m.tportal.hr/magazin/381207/Mila-…-operaciju.html

Moje mišljenje da je zdravstveni problem, a drugo je bolja plača kod Arene HR i emisije u vezi reprezentacije :rolleyes:

• Poruku poslati

33

Ponedjeljak, 25. Siječanj 2016, 22:45

Maloprije pametnjakovići s HRT-a prekinuli emisiju Stadion zbog Vijesti i naravno, nisu ga nastavili. Zbog 3 top teme, EP u vaterpolu, EP u rukometu i skakačkog mitinga u Splitu, nije bilo sažetaka francuske lige, iako se prošli vikend igrala utakmica između Lyona i Marseillea, sigurno 2 najjača kluba, ako se gleda zadnjih 10 godina, Troyes je nakon 21 utakmice došao do prve pobjede, a Gazelec Ajaccio je prekinuo niz od 11 utakmica bez poraza u Ligue 1. Također, Šapit nije stigao ni pročitati rezultate engleske lige, nego su samo bez ikakve isprike prekinuli emisiju i prebacili se na Vijesti. Ako je nekad Petica mogla biti na HRT 2 ili HRT 3, ne vidim razloga zašto i Stadion ne može biti na HRT 2. Nekad su znale biti i 2 takve emisije, Semafor i Petica, pa nije bilo nikakivh problema. Ako se mogao kanal Moja uprava ubaciti u DVB-T, ne vidim razloga zašto se ne bi mogao i HRT sport. Sramota što si dozvoljavaju, iako dosta dobiju od pretplate.

misterx (26.01.2016)

vusolose

Zlatna sredina

Datum registracije: 17.12.2015.

• Poruku poslati

34

Ponedjeljak, 25. Siječanj 2016, 23:58

Maloprije pametnjakovići s HRT-a prekinuli emisiju Stadion zbog Vijesti i naravno, nisu ga nastavili. Zbog 3 top teme, EP u vaterpolu, EP u rukometu i skakačkog mitinga u Splitu, nije bilo sažetaka francuske lige, iako se prošli vikend igrala utakmica između Lyona i Marseillea, sigurno 2 najjača kluba, ako se gleda zadnjih 10 godina, Troyes je nakon 21 utakmice došao do prve pobjede, a Gazelec Ajaccio je prekinuo niz od 11 utakmica bez poraza u Ligue 1. Također, Šapit nije stigao ni pročitati rezultate engleske lige, nego su samo bez ikakve isprike prekinuli emisiju i prebacili se na Vijesti. Ako je nekad Petica mogla biti na HRT 2 ili HRT 3, ne vidim razloga zašto i Stadion ne može biti na HRT 2. Nekad su znale biti i 2 takve emisije, Semafor i Petica, pa nije bilo nikakivh problema. Ako se mogao kanal Moja uprava ubaciti u DVB-T, ne vidim razloga zašto se ne bi mogao i HRT sport. Sramota što si dozvoljavaju, iako dosta dobiju od pretplate.
HRT je državna televizija i treba odobrenje HAKOMA za novi kanal, a osim toga treba i natječaj, s druge strane ne znam čiji je kanal moja uprava i ne ide sigurno u cijeloj hrvatskoj u dvb-t kao što bi trebao HRT Sport ili neki novi kanal

Ne znam zašto HAKOM ne raspiše natječaje za nove kanale i tako uzme novac za koncesiju emitiranja tv kanala da na taj način bar malo po-krpa državni dug, također moguće je raspisivanje natječaja i za novog operatera mobilne telefonije pa bi i tu ubrali novac od koncesije
Uopće ne znam zašto nakon RTL Kockice i ne znam čega još, čemu čekanje za raspisivanje natječaja za nove koncesije kad mjesta i u mux a ima i u mux b ima i mux d, a osim toga kad pređu na dvb-t2 ako ne bude HD nacionalnih kanala onda pogotovo će biti mjesta u muxovima za nove kanale, zašto se ne raspišu natječaji kad svi znamo da kod nas procedura od raspisivanja natječaja, do pregleda ponuda, do izabira ponuda do kretanja u emitiranje traje više od pola godine?
vu+ solo se v2

teletabis89 (26.01.2016)

• Poruku poslati

35

Utorak, 26. Siječanj 2016, 00:20

Kanal Moja uprava je jedno vrijeme išao u MUX-u A, ali su ga maknuli. Tamo se pojavio iznenada. I da se raspiše natječaj, teško da bi koncesiju dobio netko drugi, osim RTL-a i Nove TV. Ne znam kakva je situacija s HRT-ocim kanalima, da li za pokretanje dodatnih kanala treba biti raspisan natječaj ili se mora mijenjati Ugovor s Vladom da se HRT-u automatski omogući još 1 kanal, u ovom slučaju HRT sport, kojeg su ionako nedavno najavljivali. Zbog Arene, Sport Kluba i ostalih razloga ne mogu skoro ništa prenositi, ali barem ne bi došlo do situacija da zbog Sabora ili Vijesti nema prijenosa ili da kupe prava za neki sportski događaj, pa prenose samo naše i finale. HD kanale će svakako pokrenuti za stalno, prošle godine sam ih pitao, kada će ih pokrenuti i rekli su mi da kroz 2-3 godine. Ionako su ih dužnio pokrenuti do 31. prosinca 2017., samo je pitanje, da li će se Ugovor s Vladom mijenjati zbog promjene vlasti.

misterx

Profesionalac

• Poruku poslati

36

Utorak, 26. Siječanj 2016, 01:31

Samo da zbog promjene vlasti ne dobijemo još gori program nego što je sada.

teletabis89 (26.01.2016)

IvicaHumax

Zlatna sredina

Datum registracije: 15.09.2013.

Zanimanje: Satelitska

• Poruku poslati

37

Utorak, 26. Siječanj 2016, 05:12

Iako sam za to da na nase trziste dodje treci privatni tv igrac, mislim da bi sa vremenom propao..

teletabis89 (26.01.2016)

38

Utorak, 26. Siječanj 2016, 23:17

Iako sam za to da na nase trziste dodje treci privatni tv igrac, mislim da bi sa vremenom propao..

Ne mora značiti. Evo pogledaj tržište telekomunikacija - tele2 je došao kao treći igrač i ne da je uspio nego im sa svakim danom sve bolje ide a vip i t-com mogu samo bespomoćno mogu kako im telci grickaju sve veći dio kolača 8)

Ralf

Zlatna sredina

Datum registracije: 19.04.2013.

• Poruku poslati

39

Utorak, 26. Siječanj 2016, 23:28

Ljudi, zašto lupetate nebloze, pa sad imamo previše programa, a vi bi ih još??

Pa kako bi se samo oni svi markentiški pokrivali kad i sad imaju problema na tako malom tržištu kao što je naše, pa nismo mi njemačka ili francuska ili britanija. Zar se ne sječate da je natječaj bio pokrenut za mogučeg trečeg igrača, ali kad su skužili da bi to samo pokrenulo lavinu novih problema odmah su ga otkazali.

http://www.poslovni.hr/marketing-i-medij…natjecaj-248797

http://www.poslovni.hr/marketing-i-medij…ostojece-253119

misterx (27.01.2016)

40

Srijeda, 27. Siječanj 2016, 10:38

Ljudi, zašto lupetate nebloze, pa sad imamo previše programa, a vi bi ih još

Pa nije baš tako, evo ima ona narodna zreka " od viška glava ne boli" ili kako bi sportaši rekli kvantiteta rađa kvalitet.

Neka samo bude što više programa a "prirodnom selekcijom" opstat će samo oni koji su dobri i kvalitetni a ovi ostali završit će kao npr Kapital Network