Niste prijavljeni

Dragi posjetitelju, Dobrodošli na Satelitski Forum - SF Forum. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

MAXtvS

Profesionalac

• »MAXtvS« je autor ove teme

Datum registracije: 03.03.2013.

• Poruku poslati

41

Utorak, 25. Studeni 2014, 21:52

1 mb oko jedne minute, a zasto nema Nove u Maxtv to go
zbog oyo-a

Datum registracije: 14.01.2015.

• Poruku poslati

42

Srijeda, 14. Siječanj 2015, 13:45

Zna li netko da li ce se napraviti aplikacija za Samsung SmartTV? B-net/VIP ju vec imaju...

• Poruku poslati

43

Srijeda, 22. Travanj 2015, 14:06

Zna li netko da li ce se napraviti aplikacija za Samsung SmartTV? B-net/VIP ju vec imaju...
Pojavila se aplikacija MaxTV to Go za Samsung Smart TV, svaka čast... Još samo podrška za Chromecast fali ;)

zdgrunf

Početnik

Datum registracije: 26.10.2013.

• Poruku poslati

44

Srijeda, 11. Studeni 2015, 14:04

Kolega MaxTvS - što je s windows phone aplikacijom?

• Poruku poslati

45

Subota, 12. Studeni 2016, 09:58

Usluga MaxTV To Go je definitivno smeće. Kao prvo aplikacija za mob/tablet je bugovita, ponekad se uopće ne pojavi slika kad pokušam gledati HD kanal, a kad konaćno krene slika zna se nakon nekog neodređenog vremena zamrznuti. To se dešava ne samo na mobitelu i tabletu već i na TV aplikaciji. Da ne spominjem da je nemoguće gledati išta kad Dinamo igra neku utakmicu, sve se ledi i prekida, užas. Nije mi jasno kako im prolazi naplaćivati ovu uslugu. Problem nije internetska veza, imam 60 mbita, a isto se dešava i kad idem preko 4G direktno na mobitelu. Također je aplikacija za Tizen TVe užas, ponekad se kad se prvi put upali aplikacija sve ikonice pomaknu pa je potrebno ugasiti cijelu app i ponovo pokrenuti. Sve bi te bugove mogao nekako prožvakati da slika ne zastaje/prekida.
Dolazim do zaključka da je cijela MaxTV To Go usluga sranje i definitivno treba pogledati neku konkurenciju, nakon što istekne pretplata sa T-Mobile.

sekula35

Učenik

Datum registracije: 03.03.2014.

• Poruku poslati

46

Subota, 12. Studeni 2016, 10:36

Kolega MaxTvS - što je s windows phone aplikacijom?

aplikacija već postoji

47

Subota, 12. Studeni 2016, 14:25

Citirano

Sve bi te bugove mogao nekako prožvakati da slika ne zastaje/prekida.

Dali koristis samo ti MaxTV to go ili si dao jos nekome da gleda preko tvoje sifre ?

Sent from my Redmi Note 3
Dreambox 800se A8P
GigaBlue Quad
Dreambox 500s

1 član zahvaljuje autoru na ovoj poruci.

Članovi koji su zahvalili autoru na ovoj poruci:

Andrija (12.11.2016)

MAXtvS

Profesionalac

• Poruku poslati

48

Subota, 12. Studeni 2016, 15:44

Dali koristis samo ti MaxTV to go ili si dao jos nekome da gleda preko tvoje sifre ?
a to mu je problem, sve je ostalo ne valja samo nije problem u njemu :-)

• Poruku poslati

49

Nedjelja, 13. Studeni 2016, 09:50

Citirano

Sve bi te bugove mogao nekako prožvakati da slika ne zastaje/prekida.

Sent from my Redmi Note 3

Nisam nikome dao, imam cak i dva accounta zbog dvije pretplate, na oba isti problem, cak sam i passworde mijenjao jer sam mislio da mi netko koristi ali nije to problem.

a to mu je problem, sve je ostalo ne valja samo nije problem u njemu :-)

Ocekivao sam konstruktivniji odgovor od tebe, nesto tipa: Radimo na otklanjanju bugova, pojacat cemo servere u skoroj buducnosti...ali naravno nista od toga, na takav T-Com smo i navikli... ovi problemi nisu u zadnjih tjedan dana, nego od kad usluga postoji. Koristio sam B.net za van i on je radio izvrsno. Da nema ovih nesretnih Arena ne bi ni razmisljao o T-Comu.

Edit: Mobilna aplikacija je dobila zadnji update 6.11.2014! Pa ljudi moji jel tamo tko radi išta ili samo skupljate lovu od ovih sto su jos ostali kod vas?

Ralf

Zlatna sredina

Datum registracije: 19.04.2013.

• Poruku poslati

50

Nedjelja, 13. Studeni 2016, 10:30

Kolega MAXtvS imaš li ti kakve informacije o tome hoće li se Eurosport naći ponovno u vašoj ponudi nakon uvođenja lokalizacije na hrvatski?

MAXtvS

Profesionalac

• Poruku poslati

51

Nedjelja, 13. Studeni 2016, 11:45

Ocekivao sam konstruktivniji odgovor od tebe, nesto tipa: Radimo na otklanjanju bugova, pojacat cemo servere u skoroj buducnosti...ali naravno nista od toga, na takav T-Com smo i navikli... ovi problemi nisu u zadnjih tjedan dana, nego od kad usluga postoji. Koristio sam B.net za van i on je radio izvrsno. Da nema ovih nesretnih Arena ne bi ni razmisljao o T-Comu.
prvo ponovo promjeni password, bez obzira što ga ti nisi nikome dao. ovo što opisuješ je tipična situacija kada ti netko drugi koristi username i password.
drugo napiši koje uređaje koristiš, znači točan model i verzija sw (android, ios itd.) i u kojem okruženju (wifi, 4g, 3g, brzina fiksnog interneta i sl.), gdje uslugu koristiš (lokacija) i sve ostalo što bi pomoglo identificiranju problema

te podatke pošalji na PM sa kontakt brojem telefona i onda ćemo probati utvrditi gdje je greška

• Poruku poslati

52

Ponedjeljak, 14. Studeni 2016, 19:33

prvo ponovo promjeni password, bez obzira što ga ti nisi nikome dao. ovo što opisuješ je tipična situacija kada ti netko drugi koristi username i password.
drugo napiši koje uređaje koristiš, znači točan model i verzija sw (android, ios itd.) i u kojem okruženju (wifi, 4g, 3g, brzina fiksnog interneta i sl.), gdje uslugu koristiš (lokacija) i sve ostalo što bi pomoglo identificiranju problema

te podatke pošalji na PM sa kontakt brojem telefona i onda ćemo probati utvrditi gdje je greška
Isprobano na tri accounta, sva tri sa svježim passwodima, a nikome nisam ni davao svoje accounte niti me to zanima. Problem se ne dešava samo kod mene nego i kod još par poznanika koji koriste ovu uslugu. Jednostavno to je tako i nitko se ne buni. Prijatelj radi na korisničkoj podršci i kaže da ljudi nenormalno zovu i psuju kad je neka utakmica i kad se sve zaguši. Ja sam u Sl.Brodu, koristim T-Mobile 4G signal, B.Net Internet 60 mbita u kući... jednaki su problemi sa oba ISP-a.

Koristim na Android 6.0.1 uređajima, na tabletu Samsung Galaxy Tab S, verzija 1.0.2, ista verzija na Galaxy S6 edge+ mobitelu, Sony Z3 i običnom Galaxy S6. Također sam isprobao iOS verziju na iPadu.
Na svim ovim uređajima su isti problemi, dakle, kad pokrenem Arena Sport HD, ponekad se čuje samo zvuk i nema slike, potrebno se vratiti sa back i ponovo pokrenuti kanal i to više puta dok se ne pojavi i slika. Onda radi neko vrijeme dok jednostavno ne "zaglavi" i ponovo je potrebno napraviti back i pokrenuti dok ne krene sve skupa.

Koristim i verziju za Tizen TVe (Samsung JS9500, ne znam sada točnu verziju app-a, ali zadnja na storeu), tu je prisutan još jedan bug u tom smislu da kad se pokrene app prvi puta kućice gdje se bira kanal budu pomaknute i mora se ugasiti app i ponovo pokrenuti da se može pokrenuti kanal.
Na verziji za obični smart TV (također Samsung) nema tog problema, znaći to je vezano samo za Tizen verziju.

Na svim uređajima su isti problemi, ponekad radi sve bez greške satima a ponekad svakih par minuta moraš restartati da bi gledao nešto. Imam osjećaj da je ovaj problem vezan uz to koliko je taj dan gledano i kolika je opterećenost sustava. Dovoljno dugo sam šutio ali budući da se dosta dugo nije ništa popravilo odlučio sam prekinuti šutnju u želji da MaxTV To Go postane bolja platforma za sve korisnike, na koncu ona se plaća i osjećam da ne dobivam dovoljno da produžim ugovor, barem u trenutnom stanju u kakvom je ova usluga sada.

1 član zahvaljuje autoru na ovoj poruci.

Članovi koji su zahvalili autoru na ovoj poruci:

Ludi Pera (14.11.2016)

MAXtvS

Profesionalac

• Poruku poslati

53

Utorak, 15. Studeni 2016, 09:13

Na svim uređajima su isti problemi, ponekad radi sve bez greške satima a ponekad svakih par minuta moraš restartati da bi gledao nešto. Imam osjećaj da je ovaj problem vezan uz to koliko je taj dan gledano i kolika je opterećenost sustava. Dovoljno dugo sam šutio ali budući da se dosta dugo nije ništa popravilo odlučio sam prekinuti šutnju u želji da MaxTV To Go postane bolja platforma za sve korisnike, na koncu ona se plaća i osjećam da ne dobivam dovoljno da produžim ugovor, barem u trenutnom stanju u kakvom je ova usluga sada.
možeš li još poslati na PM: broj accounta odnosno broj telefona koji koristiš i konkretne datume kada si imao probleme kako bismo mogli provjeriti i logove.
i samo potvrda da neovisno da li koristiš wifi i 4g mrežu imaš istu situaciju

• Poruku poslati

54

Utorak, 22. Studeni 2016, 21:47

Evo sad, Liga prvaka, ne radi Arena 3 HD, na kojoj je prijenos Dinama, svi ostali kanali rade...

d3000

Učenik

Datum registracije: 29.10.2014.

• Poruku poslati

55

Četvrtak, 24. Studeni 2016, 10:34

Ista stvar je i kod mene.
Znači čim je neka atraktivnija utakmica koja nije na HRT-u a interesantna je za veći dio pučanstva, treba po 10 puta pokretati taj program i onda jako kratko radi i šteka.
Osobno sam to primijetio još prije ljeta, no s kim god sam razgovarao a da imaju tu aplikaciju, svi imaju tih problema.
...what we are looking for is looking for us...

Emme Esse 115cm
GB QUAD
GB 800 HD UE +
DM 800 HD Orig.
DM 500 Orig.
SkyStar 2

56

Četvrtak, 24. Studeni 2016, 10:59

Znači čim je neka atraktivnija utakmica koja nije na HRT-u a interesantna je za veći dio pučanstva, treba po 10 puta pokretati taj program

Vjerovatno nešto nije optimizirano kako treba na serveru, trebalo bi biti isto kao i kod cs-a - ako svi gledaju isti program server je jednako opterećen bez obzira jel u pitanju 10, 100, 1000 ili 10000 korisnika online (jer server svima šalje isto)

• Poruku poslati

57

Srijeda, 7. Prosinac 2016, 21:58

ArenaSport 3 HD na MaxTVtoGo večeras šteka, tj. zamrzne se svako malo i potrebno je ponovo pokrenuti program. Katastrofa.

denisoft

Zlatna sredina

Datum registracije: 06.01.2014.

• Poruku poslati

58

Četvrtak, 29. Prosinac 2016, 11:39

Ne znam jel treba nova tema ili je dobro i ovdje?

Da li je moguce gledati MAXtv To Go na Sony PS4? Postoji li koja aplikacija? Kada pokrenem MAXtv To Go preko weba trazi mi instalaciju Flash Player-a, a ona se na PS4 ne moze instalirati.

Hvala!
WeTek Play, Mnigma 0.3, OE, Android - kako me ulovi :D
0,8-5-9-13-16-19,2-23,5-28,2

Admiral

Zlatna sredina

Datum registracije: 13.03.2013.

• Poruku poslati

59

Četvrtak, 29. Prosinac 2016, 12:37

Kod mene radi na Samsungu 4 K Smart
Tu sam da nešto naučim i kažem što znam

denisoft

Zlatna sredina

Datum registracije: 06.01.2014.

• Poruku poslati

60

Četvrtak, 5. Siječanj 2017, 10:57

Ne znam jel treba nova tema ili je dobro i ovdje?

Da li je moguce gledati MAXtv To Go na Sony PS4? Postoji li koja aplikacija? Kada pokrenem MAXtv To Go preko weba trazi mi instalaciju Flash Player-a, a ona se na PS4 ne moze instalirati.

Hvala!

Nitko nema slicne probleme?
WeTek Play, Mnigma 0.3, OE, Android - kako me ulovi :D
0,8-5-9-13-16-19,2-23,5-28,2