Niste prijavljeni

Dragi posjetitelju, Dobrodošli na Satelitski Forum - SF Forum. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

MAXtvS

Profesionalac

• »MAXtvS« je autor ove teme

Datum registracije: 03.03.2013.

• Poruku poslati

21

Nedjelja, 22. Lipanj 2014, 18:23

moze li neko probati i na PC-u, odnosno usporediti PC i telefon/tablet.
sve ovo mi nekako upucuje da je problem u sw telefona

a sama aplikacija ce se nadogradjivati novim funkcionalnostima pa ako ima zelja raspisite se...
osim toga mogli bi dobre ideje i nekako nagraditi :-)

Ovaj post je već 1x uređen, zadnje od »MAXtvS« (22.06.2014 u 18:39)

2 članova zahvaljuje autoru na ovoj poruci.

Članovi koji su zahvalili autoru na ovoj poruci:

Andrija (22.06.2014), Toni (22.06.2014)

22

Nedjelja, 22. Lipanj 2014, 19:33

a sama aplikacija ce se nadogradjivati novim funkcionalnostima pa ako ima zelja raspisite se

Evo ja imam jednu muzičku želju - slika ok no sama aplikacija (barem na mojem tabletu) radi samo u portrait modu pa ako bi mogao i landscape. Takodjer ikone programa su presitne - jedva da ih prepoznaješ :search:

23

Nedjelja, 22. Lipanj 2014, 20:04

Moja zapažanja:

Ja i govorim o PC/web aplikaciji.. Znači, svi pozadinski programi su mi isključeni, i opet je loša slika! Ranije je bila opcija za odabrati kvalitetu sliku, pa bi bilo dobro da to vratite! A fali mi i opcija postavke slike: znači da ima 4:3, 16:9, zoom, ispuni ekran i slično...
A ne bi i škodila neka snimalica, kako ima na Gledaj HRT, kao i opcija gledanja unatrag!

Jeli dovoljno prijedloga? :D

MAXtvS

Profesionalac

• Poruku poslati

24

Nedjelja, 22. Lipanj 2014, 20:52

Jeli dovoljno prijedloga? :D
je, ali nisu potpuno novi, jer o svima se vec razmislja :-)

1 član zahvaljuje autoru na ovoj poruci.

Toni (22.06.2014)

25

Nedjelja, 22. Lipanj 2014, 21:12

Nemam ja informacija o čemu se razmišlja! :D
Onda može još kanala? Npr. neki filmski/serijski.... ;)

26

Ponedjeljak, 23. Lipanj 2014, 10:31

Pa mislim da filmski programi nisu nužni, to bi vjerovatno poskupilo cijenu usluge a osim tko će još gledati film na smartphoneu ili pc-u - usluga maxtv to go je vjerovatno zamišljena za na brzinu pogledati nešto (vijesti, sportski prijenos) kad nisi pred kućnim tv-om

Matic

ne kockam

Datum registracije: 12.02.2013.

Zanimanje: Ne varam na kartama

• Poruku poslati

27

Ponedjeljak, 23. Lipanj 2014, 11:26

@MAXtvS, skini si BigFilm pa pogledaj kako to Rusi rade. Imaju fantastican codec i kompresiju i vrte HD kanale s odlicnom kvalitetom. Zaboravi svrhu za koju je slozen, samo usporedi vas app s njihovim.
Nije da se nema,samo je dosadno !

sekula35

Učenik

Datum registracije: 03.03.2014.

• Poruku poslati

28

Ponedjeljak, 23. Lipanj 2014, 14:40

Meni je slika i na PC i tabletu vidno bolja nakon instalacije nove aplikacije :thumbsup:

Želja:

- kreiranje liste kanala, odnosno slobodna promjena redosljeda kanala za sve platforme

- za PC :

povezivanje strelica na tastaturi sa komandama CH+/- vol +/-

slovo F sa fullscreen on /off,

lista kanala na OSD pomoću slova O

startup u fullscreenu

29

Nedjelja, 6. Srpanj 2014, 15:15

Slika na MAXGP je i dalje loša, dignite malo kvalitetu! ;)

MAXtvS

Profesionalac

• Poruku poslati

30

Nedjelja, 6. Srpanj 2014, 20:00

Slika na MAXGP je i dalje loša, dignite malo kvalitetu! ;)
koliko Mbita?

31

Utorak, 8. Srpanj 2014, 16:03

4 Mbita! Na drugim kanalima je slika prihvatljiva...

starijistric

Početnik

Datum registracije: 02.08.2014.

• Poruku poslati

32

Subota, 2. Kolovoz 2014, 20:04

cudno ponasanje nove maxtv to go app

Pomoć ako netko zna kako ... naime otkako je HT napravio novu aplikaciju nikako da je "savladam" ... naime prilikom pokretanja bilo kojeg programa prvo dobijem samo ton a čim se slika pojavi ton nestaje ... jedini program koji je tome izuzutak je RTL plus koji uglavnom normalno mogu gledati. Naravno prvo sam pomislio da je problem u mom tabletu tj. software koji je gore pa sam napravio factory reset ali ništa nije pomoglo ... ranije sam mogao normalno pratiti sve programe preko stare aplikacije tj. linka za streaming ... no otkako se pojavila ova nova aplikacija sve je naopako. Tablet je Asus transformer tf300t i gore je jelly bean 4.2.1 ...
problem je identičan bio na wifi ili 3g ... istovremeno kad pokrenem stvar na smartphone (htc one x .. jelly bean 4.2.2) aplikacija normalno radi tako da ne može biti problem u pristupnim kodovima .... kontaktirao sam tehničku podršku HT... ali oni ne znaju odgovor ...
zna li tko što bi mogao biti problem ...
hvala unaprijed ...

MAXtvS

Profesionalac

• Poruku poslati

33

Subota, 2. Kolovoz 2014, 21:33

Pomoć ako netko zna kako ... naime otkako je HT napravio novu aplikaciju nikako da je "savladam" ... naime prilikom pokretanja bilo kojeg programa prvo dobijem samo ton a čim se slika pojavi ton nestaje ... jedini program koji je tome izuzutak je RTL plus koji uglavnom normalno mogu gledati. Naravno prvo sam pomislio da je problem u mom tabletu tj. software koji je gore pa sam napravio factory reset ali ništa nije pomoglo ... ranije sam mogao normalno pratiti sve programe preko stare aplikacije tj. linka za streaming ... no otkako se pojavila ova nova aplikacija sve je naopako. Tablet je Asus transformer tf300t i gore je jelly bean 4.2.1 ...
problem je identičan bio na wifi ili 3g ... istovremeno kad pokrenem stvar na smartphone (htc one x .. jelly bean 4.2.2) aplikacija normalno radi tako da ne može biti problem u pristupnim kodovima .... kontaktirao sam tehničku podršku HT... ali oni ne znaju odgovor ...
zna li tko što bi mogao biti problem ...
hvala unaprijed ...
da rezimiram: aplikacija ne radi na asus transformer tf300t sa JB 4.2.1, niti na wireless mrezi niti na 3g mrezi. no na htc one x sa JB 4.2.2 radi sve ok na istoj lokaciji i putem wirelessa i putem 3g
ako ti nije problem javi samo username koji koristis na PM
i hvala na informaciji...

starijistric

Početnik

Datum registracije: 02.08.2014.

• Poruku poslati

34

Nedjelja, 3. Kolovoz 2014, 00:14

točno ... na transformeru ne radi a radi na htc one x.... šaljem username

35

Četvrtak, 7. Kolovoz 2014, 14:49

Kakva je kvaliteta slike kad se pošalje ovo na veći tv,jel ispikselizirano tj koliki je uopće bitrate?

36

Petak, 31. Listopad 2014, 23:04

Ako je nekom promaklo danas je izašao novi update MAXtv To Go aplikacije

Updated: October 30, 2014

What's New
- MAXtv To Go HD aplikacija prilagođena za tablete vam omogućava gledanje uživo vaših omiljenih TV sadržaja u bilo kojem trenutku , gdje god se nalazili. U aplikaciji možete koristiti i detaljan TV Vodič za sve MAXtv programe te pogledati dostupan sadržaj u MAXtv Videoteci.
- Timeshift: mogućnost gledanja snimljenog programskog sadržaja do 48 sati unazad za pojedine programske kanale.

Delboy

Učenik

Datum registracije: 28.05.2013.

• Poruku poslati

37

Nedjelja, 2. Studeni 2014, 12:39

Dodane su i arene HD, ali samo za one koji imaju sportski plus paket.

Time shift radi sam na mobilnoj aplikaciji, i samo na arenama sd.

1 član zahvaljuje autoru na ovoj poruci.

Andrija (02.11.2014)

Actros1841

Učenik

Datum registracije: 30.12.2013.

• Poruku poslati

38

Ponedjeljak, 24. Studeni 2014, 18:52

Uzeo bi taj to go, ali me hebe jamstvo ....meni je jako interesantno da mogu gledat na putu u kamionu da ne nosim cijelu "skalameriju" od sat antene i TV...pa dok to postavim i kad treba krenut razmontiram prođe me volja. Ovak bi na truckstopu u wlan sa ipad i milina božija...šteta a rado bi je koristio...ovako ću morat preko VPN i kućne mreže na philips tv u kojem je je maxtv cicam!

Tehnika narodu ali ne svima....

Jel vi kontrolirate ip sa kojeg se pristupa to go?

Gesendet von meinem iPad Air WiFi + 4G LTE mit Tapatalk HD

39

Ponedjeljak, 24. Studeni 2014, 19:32

Jel vi kontrolirate ip sa kojeg se pristupa to go?

Koliko ja znam sa wirellesom možeš pristupati preo kojeg hoćeš providera, no preko mobilnog interneta naplaćuje ti se promet ako nije t-com

40

Utorak, 25. Studeni 2014, 20:12

1 mb oko jedne minute, a zasto nema Nove u Maxtv to go ?(
Dreambox 800se A8P
GigaBlue Quad
Dreambox 500s