Niste prijavljeni

[Općenito] MAXtv pričaonica

Dragi posjetitelju, Dobrodošli na Satelitski Forum - SF Forum. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

zmaj

Učenik

Datum registracije: 07.03.2013.

Zanimanje: PR Menager

• Poruku poslati

321

Ponedjeljak, 7. Travanj 2014, 20:31

Max

Evo potvrđeno kolega u t-com kvar do njih na satelitu
Žene i CS nikad nisam plaćao !!!

bistra

Učenik

Datum registracije: 03.11.2013.

• Poruku poslati

322

Ponedjeljak, 7. Travanj 2014, 21:24

Evo radi opet

1 član zahvaljuje autoru na ovoj poruci.

Članovi koji su zahvalili autoru na ovoj poruci:

Andrija (07.04.2014)

popivoda

Penzić

Datum registracije: 21.02.2014.

• Poruku poslati

323

Utorak, 8. Travanj 2014, 15:20

koliko ja znam ,na njihovoj famoznoj kartici za 1300 kuna nije HBO u ponudi.A znamo svi što je s max tv-om,pa nije slučajno da su zamračili taman prije game of thrones i naravno,"kvar " je popravljen odmah poslije emitiranja.A kako nisu htjeli da bude očito,zamračili su cijeli TP.
A glede signala općenito,ja imam centralni 19 ,16 je naravno pored i signal max tv mi je 80% a imam inverto koji baš nisu sitni i uski.A tanjur je 105 ništa specijalno.
Total hr full
Dreambox 800
Iptv player
Ss iptv
Ott player
20 000 kanala
Samsung ue46F6400

Andrija (08.04.2014)

MAXtvS

Profesionalac

Datum registracije: 03.03.2013.

• Poruku poslati

324

Utorak, 8. Travanj 2014, 15:38

koliko ja znam ,na njihovoj famoznoj kartici za 1300 kuna nije HBO u ponudi.A znamo svi što je s max tv-om,pa nije slučajno da su zamračili taman prije game of thrones i naravno,"kvar " je popravljen odmah poslije emitiranja.A kako nisu htjeli da bude očito,zamračili su cijeli TP.
Kvar je bio tehničke prirode i popravljen je u najkraćem vremenskom roku. Dakle nije bilo nikakve namjere!

Ali je zbilja impresivno da ti je pao na pamet ovakav scenarij, možda da probaš sa pisanjem kakvog scenarija za film. ako se obogatiš obećaj da ćeš počastiti sve na forumu :-)

Andrija (08.04.2014)

325

Utorak, 8. Travanj 2014, 15:51

samo takve bi nam informacije trebali dati nekakvim natpisima na ostalim kanalima drugih frekvencija, ukoliko postoje tehničke mogućnosti

Bila je obavijest odmah na fejsbuku koliko znam ?

popivoda

Penzić

• Poruku poslati

326

Utorak, 8. Travanj 2014, 15:51

to možeš pričati onima koji su još u vrtiću.
na tvoju veliku žalost,ja sam malo predugo u ovom hobiju,da me tvoj diplomatski odgovor može čak i zaintrigirati da razmislim o njemu.
Kao i slučajnost promjene rsa ključa,baš dva dana pred nastavak serije.
Daj molim te
@andrija,da je obavijest o kvaru bilo na središnjem dnevniku...ti bi povjerovao u to?!
Total hr full
Dreambox 800
Iptv player
Ss iptv
Ott player
20 000 kanala
Samsung ue46F6400

327

Utorak, 8. Travanj 2014, 16:00

to možeš pričati onima koji su još u vrtiću

Takve stvari je radio skandinavski c+ još u vrijeme d2-maca, promjenili ključ 5 minuta prije početka utakmice i još jednom poslije u poluvremenu :this: tvoja terija je zanimljiva no mislim da bi gasiti cijeli transponder radi neke serije bilo ipak pretjerano ;)

MAXtvS

Profesionalac

Datum registracije: 03.03.2013.

• Poruku poslati

328

Utorak, 8. Travanj 2014, 16:09

to možeš pričati onima koji su još u vrtiću.
na tvoju veliku žalost,ja sam malo predugo u ovom hobiju,da me tvoj diplomatski odgovor može čak i zaintrigirati da razmislim o njemu.
Kao i slučajnost promjene rsa ključa,baš dva dana pred nastavak serije.
Daj molim te
@andrija,da je obavijest o kvaru bilo na središnjem dnevniku...ti bi povjerovao u to?!
Svatko ima pravo na mišljenje pa tako i ti. Da si u potpunosti u krivu jesi, ali barem je živnula rasprava :-)
Nego daj ti nama svima objasni tko je zapravo kriv i što se sve dešava u pozadini.

329

Utorak, 8. Travanj 2014, 16:23

Koliko ja znam može se besplatno pogledati preko HBO Go sajta, a i svi vjerojatno znate što su torrenti...

Da su isključili prije neke utakmice Lige prvaka možda bi ta teorija nešto i vrijedila, ali zbog GoT, teško....

330

Utorak, 8. Travanj 2014, 16:32

pa nije slučajno da su zamračili taman prije game of thrones i naravno,"kvar " je popravljen odmah poslije emitiranja.

Ništa lakše, saćekat emitiranje druge epizode i vidit jeli ti teorija zavjere drži vodu ;)
Zdravi i veseli bili!
Brini se više za svoju savjest, nego za svoj ugled. Jer savjest je ono što ti doista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi, to je njihov problem....

331

Utorak, 8. Travanj 2014, 16:35

Evo (legalan) link za one koji nisu bili u mogućnosti pogledati:
http://www.hbogo.hr/content/game-of-thro…words-255061514

332

Utorak, 8. Travanj 2014, 16:48

Molit ću lijepo, koji dio nije jasan ;) :D
BEBI je dodao ovu datoteku:
Zdravi i veseli bili!
Brini se više za svoju savjest, nego za svoj ugled. Jer savjest je ono što ti doista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi, to je njihov problem....

popivoda

Penzić

• Poruku poslati

333

Utorak, 8. Travanj 2014, 16:51

ma dečki..i cure ako ih ima :)
svi znamo da od 12. mjeseca situacija s max tv-om je takva kakva je.
Primjera takve vrste,koliko hoćeš.
Sky uk je jedini dobio prava na espn ali je smanjio jačinu TP.-a.Iskreno ja ih i dalje imam,ali mnogi ne.
Platforme se štite na kojekakve načine.Što se tiče GOT-a,to vam je isto kao premijerni film u kinu.Svi bi htjeli gledati prvi dan,pa je navala.Snobovska posla.Normalno da sam skinuo s THR-a i fino pogledao,ali samo zato jer sam cijelu večer bio odsutan.
A rakija snima sve :)
Ova teorija ,kao moja..pa zar ne misliš @bebi da ako to učine ,mislim u ponedjeljak opet,da bi kolega s amx tv-a se morao poklopiti ušima,a oni to ne žele.
Sad trenutno max tv gadno štuca,što se vuče iz casha,koliko toliko se gleda.Da je kao prije,daleko od toga.
Ali..recimo,kad kolega smatra da smišljam scenarij..eto..u ponedjeljak nestane struje u cijeloj RH između 20-21 h :P
Total hr full
Dreambox 800
Iptv player
Ss iptv
Ott player
20 000 kanala
Samsung ue46F6400

334

Utorak, 8. Travanj 2014, 16:57

Premijera je bila sinoć u 20h, dok je na HBO Go bilo od ranih jutarnjih sati kao i na torrentima i raznim warez sajtovima...

P.S. Onima iz Hrvatske je HBO GO dostupan... ^^

335

Utorak, 8. Travanj 2014, 17:22

P.S. Onima iz Hrvatske je HBO GO dostupan...

OK to nitko ne spori, samo se MAX TV vidi i po europama, a za to nema pravo, dakle OFF :D e sad ide ono o pravima prodaje MAX TV-a van HR, ali bolje o tome ne pričat ;)
Zdravi i veseli bili!

336

Utorak, 8. Travanj 2014, 17:30

Ti u Europi, van Hrvatske, imaju lokalne HBO kanale ili nešto slično... I torrente.. :)

Zašto bi onda isključivali ovima u Hrvatskoj? Nema logike... :rolleyes:

A i Sky se prodaje van matične zemlje.,...

337

Utorak, 8. Travanj 2014, 17:36

ima logike, a zove se zakon o autorskim pravima, ja se kladim ako MAX TV ne plati da će se ponovit scenarijo i u idući ponedjeljak ;)
Zdravi i veseli bili!

338

Utorak, 8. Travanj 2014, 17:41

Zašto bi HT isključivao cijeli transponder samo zbog Game of Thrones? Da HT ne plaća HBO-u, ne bi oni imali nijedan njihov kanal, a ne jednu jedinu seriju...

popivoda

Penzić

• Poruku poslati

339

Utorak, 8. Travanj 2014, 18:35

GOT je imao premijeru ili će imati ovih dana i na kanalima koji nisu HBO,kao npr,Canal+ espana,i da ne nabrajam,ali mislim,da neće riknuti TP.
Možda da povežemo HBO+MAXTV+lokacije snimanja+autorska prava+zakulisne igre pohlepnih vlasnika.
HEh,da je IPTV razvaljen,al bi pucao internet :P
Total hr full
Dreambox 800
Iptv player
Ss iptv
Ott player
20 000 kanala
Samsung ue46F6400

340

Utorak, 8. Travanj 2014, 18:41

Ma kakve zakulisne igre? Koliko se ja sjećam, prošle ili pretprošle godine MAXtv je pustio premijeru sezone besplatno svim pretplatnicima pa i onima koji ne plaćaju HBO!
Sumnjam da su transponder isključili zbog ovih što gledaju MAXtv izvan Hrvatske i nelegalno, na štetu ovih u Hrvatskoj koji plaćaju pretplatu i HBO kao dodatni paket?
Da se radi o AreniSport lakše bi povjerovao...

4 korisnika osim vas pregledava ovu temu.

4 Gostiju

Slične teme