Niste prijavljeni

[Općenito] MAXtv pričaonica

Dragi posjetitelju, Dobrodošli na Satelitski Forum - SF Forum. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Delboy

Učenik

Datum registracije: 28.05.2013.

• Poruku poslati

201

Nedjelja, 9. Veljača 2014, 01:29

Ispravno je da nakon isteka ugovorne obaveze sustav na taj dan automatski promijeni paket na cijenu onog bez uo, ali nekada nešt zapne pa ili ne povuće ili zapne u slanju prema billingu i sl. pa se može desiti da ostane nekima po starome iako im je trebalo biti prebačeno.

202

Nedjelja, 9. Veljača 2014, 03:39

Ako je to ispravno tako, zašto sam ja dobio informaciju od SZK-a da sve ostaje isto?

decibel

Učenik

Datum registracije: 03.03.2013.

• Poruku poslati

203

Nedjelja, 9. Veljača 2014, 11:26

Ne kužim zašto zovete SZK,bolje je napisati mail - imaš pisani trag o cijeloj situaciji,a i odgovaraju relativno brzo......bolje imati napismeno,u SZK često sjede ''neupućeni''
glas čovjeka,krilo bez granica,svjetiljka u mraku

robin1

Učenik

Datum registracije: 25.12.2013.

• Poruku poslati

204

Nedjelja, 9. Veljača 2014, 11:28

Tu si u pravu Toni , meni je dvaput rečeno da sve ostaje isto.Poučen iskustvom pitao sam do kada.Odgovor je bio za sada.Trebao sam odmah posumnjati da nešto nije u redu.Ovako iz ove perspektive , mislim da nisu znali šta će s nama.Nisu htjeli da se razbježimo.Znaju da većina neće uletevati u novi Max3L bez sportskog paketa , uz obavezu 24 mjeseca.Čekaju da vide kako ćemo reagirati nakon prvog uvećanog računa.Ja sam odreagirao , ugovornu obavezu sam potpisao na Flat , jer kod drugih je razlika jako mala , a tehnička služba je definitivno lošija od T-coma.Ostalo sam ostavio okljaštreno ali otvoreno i sada ja čekam njih.Moraće i oni povući neki potez , ako žele izvući lovu.

robin1

Učenik

• Poruku poslati

205

Nedjelja, 9. Veljača 2014, 11:33

Odgovor Decibelu : Jednom sam im u mailu napisao doslovce ovo ( to se može naći u staroj arhivi na forumu ) - " Danas sam bio u T-com centru u mome gradu.Dva nosoroga su se prčili nasred prostorije pored automata za plaćanje , scena je bila predobra , niko nje plaćao račune svi su promatrali nosoroge kako se razvaljuju."
Odgovor koji sam dobio - " Poštovani korisniče , imamo u vidu Vaše primjedbe , trudićemo se da ispravimo nepravilnosti....bla-bla-bla , srdačno pozdravi Vaš T-com.."

1 član zahvaljuje autoru na ovoj poruci.

Članovi koji su zahvalili autoru na ovoj poruci:

Andrija (09.02.2014)

decibel

Učenik

• Poruku poslati

206

Nedjelja, 9. Veljača 2014, 11:46

...meni je dvaput rečeno da sve ostaje isto.Poučen iskustvom pitao sam do kada.Odgovor je bio za sada.
Zato mislim da si trebao slati mail....da su ti to napisali imalo bi malo veću težinu.

Ne znam što si očekivao kao odgovor na onakav mail...ako tako nešto uzimš kao referencu :huh:

robin1

Učenik

• Poruku poslati

207

Nedjelja, 9. Veljača 2014, 12:00

Znao sam šta ćeš napisati , evo odgovor : prije tog maila sam poslao 5-6 mailova u vezi problema sa snimalicom.Nisam imao snimalicu 3 mjeseca , cijelo vrijeme dobivam uredno snimalicu na računu , plaćam a usluga banana.Dolaze tehničari - mijenjaju prijemnik , trkeljaju , ne znaju zašto.Ja šaljem hrpu mailova gdje molim rješenje ili da mi se bar ne obračuna dok ne riješe problem.Cijelo vrijeme me zavlače a svaki drugi mail je upravo onakav koji sam dobio u vezi nosoroga.Ja pizdim a mašina mi odgovara.Šta bi ti na mom mjestu racionalno uradio ?Pa nisam ja budista koji živi na cvjetnoj livadi okružen leptirima.Moj provokativni mail je bio dokaz - meni samome da pišem pritužbe ljudima koje moj problem ne zanima nimalo.
Inače snimalica se vratila kad su restartali cijelu županiju.Nitko u sis.-moslav. županiji to popodne prije 4 godine nije imao 2 sata internet ni Maxtv.Znači dok problem nije obuhvati veliki problem ljudi , ti kao pojedinac ne značiš ništa.Nikad nisam dobio vraćeni ni jednu kunu , nijednu riječ isprike.Ajde ti u trgovinu i plati kruh i odi bez njega - i tako 3 mjeseca , onda mi spočitavaj cinizam.

208

Nedjelja, 9. Veljača 2014, 12:13

Ma koja je T-HT firma ;( :thumbdown: .....nazvati službu 0800-9000 da čovjek ima problema sa telefonom, :rocket: , 3 sata visiš ko budala da bi se netko od njih javio (trenutno su svi agenti zauzeti upitom korisnika, molimo ostanite na liniji, prvi slobodni agent će pruzeti vaš poziv :lol: )

decibel

Učenik

• Poruku poslati

209

Nedjelja, 9. Veljača 2014, 12:28

Ne znam što bih ti rekao,ali ja im ne bih dozvolio da me tako prče......3 mjeseca nije malo,dalo se tu štošta poduzeti.Ja i dalje ostajem pri svojoj tvrdnji - bolje je imati pisani trag,ne govorim to bezveze imam i ja neke ''prepiske'' sa dotičnima.
Nisam ciničan,a niti čitam misli.....nadam se da ćeš ovaj put imati više sreće sa gospodom iz T-Coma,samo sam želio pomoći savjetom.Over & out !

robin1

Učenik

• Poruku poslati

210

Nedjelja, 9. Veljača 2014, 12:37

Zbog prirode posla jedino što me tada zanimalo je snimalica , zato sam i prešao preko svega.Znam da nisi loše mislio , over&out.

zepina2

Učenik

Datum registracije: 12.01.2014.

• Poruku poslati

211

Nedjelja, 9. Veljača 2014, 13:05

Meni također istjeće maxtri l paket i SZK mi je rekla da će mi se račun uvečati nakon isteka. Odmah su mi ponudili novi maxtri paket kojeg sam odbio jer nema sportskog paketa. Rekao sam da ću najvjerojatnije kod konkurencije otići na što se teta ustrašila te mi je rekla da će me kolege zvati da se dogovorimo :)

Canelis50

Učenik

Datum registracije: 23.01.2014.

• Poruku poslati

212

Nedjelja, 9. Veljača 2014, 13:09

Tišina !!!
Da vas više nikada nisam čuo da tako nešto loše govorite o "našem " nacionalnom, domoljubnom,patriotskom i monopolističkom operateru. ?(
Vi ste pojedinci koji se morate žrtvovati za dobrobit cijele nacije. :!: Vaša dužnost je trpiti i čekati da se skupi dovoljan broj vjernih i nezadovoljnih korisnika pa da se sve to skupa popravi i pravilno zavrti. T-com radi za dobrobit svih nas. Ujedinjue nas, širi lokalno bratstvo i jednistvo ! Doći će red i na nas. Treba lijepo čekati jer ko čeka taj dočeka !
Ali, ja sam čuo priču kako je nekada davno jedan naš predak isto tako čekao neku stvar. I jadnik je čekajući podlegao bremenu života a nije ništa dočekao !
I zato narode, odhebite MaxTv, da on nebi hebao vas !!!!!
Nađite lijepo "Maximalna Televizija - made in "zehebimo ih" i bit ćete zadovoljni kao i svi ostali korisnici !

soundvision

Zlatna sredina

Datum registracije: 04.03.2013.

• Poruku poslati

213

Četvrtak, 13. Veljača 2014, 21:16

kad je to prestao sa radom The Style Network u MAX TV-u? kanal je gotovo u cijelosti bio lokaliziran na HR i sad je u svega par marginalnih platformi još dostupan ?(

214

Četvrtak, 13. Veljača 2014, 21:37

Prije par tjedana... Izbacili su ga a uimjesto njega stavili Comedy Central! Prvo su ga mislili staviti u Extra paket, no ipak su ga ukinuli....

Ti si sa MAXtva prešao na evotv koliko se sjećam? Koliko si zadovoljan uslugom?

soundvision (13.02.2014)

soundvision

Zlatna sredina

• Poruku poslati

215

Četvrtak, 13. Veljača 2014, 22:15

tako znači, baš me zanima koji je razlog da je izletio van :S

a što se mojih paketa tiče ... ja sam prvo imao Digi i to dosta dugo, pa sa Digija otišao na Max, pa sa Maxa na Evo koji još imam, i prije mjesec dana uzeo Vip (iptv) za drugu sobu jer sam uzeo komplet njihovu uslugu (tel,int,tv,mob)

sa Vip TV-om sam prezadovoljan, imaju najbolju kvalitetu slike od svih paketa koje sam koristio (čak i na Sk-u imaju gledljivu sliku LOL ), ponuda kanala mi je odlična, sam receiver, usluga .. ne bi ih htio ureći ali za sada su stvarno 5+. a što se evo tv-a tiče, njega sve manje gledam i mislim da ću ga ugasiti uskoro, koristio sam ga na drugom tv-u ali ne znam koliko sad ima smisla plaćati dvije tv usluge od jednom a niti jednu pravo ne gledam .. :huh:

soundvision

Zlatna sredina

• Poruku poslati

216

Četvrtak, 13. Veljača 2014, 22:42

MAX TV SAT na 11678.25 H 30000 3/4 (TEST2) testira njemački kanal Kika

Ludi Pera (13.02.2014)

217

Ponedjeljak, 17. Veljača 2014, 22:08

Jeli netko primjetio na FOX Life da se slika svakih 10 sekundi 'zamuti' (ne znam kako bolje to opisati), to postaje iritantno kad nešto hoćeš pogledati...
Ostali FOX kanali rade bez greške....

i4004

Profesionalac

Datum registracije: 06.03.2013.

• Poruku poslati

218

Ponedjeljak, 17. Veljača 2014, 22:30

Tišina !!!
Da vas više nikada nisam čuo da tako nešto loše govorite o "našem " nacionalnom, domoljubnom,patriotskom i monopolističkom operateru. ?(

nije to naša firma, to je njemačko. :D
a i pitam se di to imaju monopol pa da se mora kod njih?
tv? nije (mislim da tu komotno gube od dvb-t)
telefon? nije (rabi li se telefon danas uopće il smao mobitel?)
internet? nije (mada tu vjerovatno imaju većinu usera)
mobitel? nije

ali..ne moraš ti kod njih, moreš kod iskona il na bon-bon!
:D :D

IvicaHumax

Zlatna sredina

Datum registracije: 15.09.2013.

Zanimanje: Satelitska

• Poruku poslati

219

Ponedjeljak, 17. Veljača 2014, 23:11

Pa Njemci su vecinski vlasnici, ali ne drze cijelu kompaniju! Dakle firma je i nasa....

zepina2

Učenik

Datum registracije: 12.01.2014.

• Poruku poslati

220

Četvrtak, 20. Veljača 2014, 11:31

Šuška se da je maxtv otkupio ekskluzivna prava za prijenos Formule 1 i to na kanalu arena sport!!

5 korisnika osim vas pregledava ovu temu.

5 Gostiju

Slične teme