Niste prijavljeni

[Općenito] MAXtv pričaonica

Dragi posjetitelju, Dobrodošli na Satelitski Forum - SF Forum. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

shile

Profesionalac

Datum registracije: 03.03.2013.

• Poruku poslati

2.121

Srijeda, 18. Studeni 2015, 16:04

Bezobrazno je sto ga imaju u ponudi, a kodiran je za korisnike max tv-a dobar dio dana. Onda nek ga maknu iz popisa kanala. Debilno, amaterski i bezobrazno

excallibur

Zlatna sredina

Datum registracije: 22.09.2015.

• Poruku poslati

2.122

Srijeda, 18. Studeni 2015, 16:24

A kad ih pitaš na fejsu kad će ubaciti HRT4, odgovaraju:
1) kanal je dostupan na broju 28
2) ne radi? probaj ugasit i upalit prijemnik
3) ponovo skreniraj listu kanala
...
...
...
1236) obrati se upravi vodovoda

shile

Profesionalac

• Poruku poslati

2.123

Srijeda, 18. Studeni 2015, 17:36

meni kazu da je problem do hrt-a i da se nadaju da ce ga hrt sto prije rijesiti :D

ma....monti pajton firma, monti pajon drzava

1 član zahvaljuje autoru na ovoj poruci.

Članovi koji su zahvalili autoru na ovoj poruci:

Cro Cop (19.11.2015)

riomare1234

Početnik

Datum registracije: 18.11.2015.

• Poruku poslati

2.124

Srijeda, 18. Studeni 2015, 19:13

Radi li kome N1 hr, kod mene otvori u nagri i radi 5 minuta...

riomare1234

Početnik

Datum registracije: 18.11.2015.

• Poruku poslati

2.125

Četvrtak, 19. Studeni 2015, 08:56

Proradio, još jedan novi kanal u max sat paketu...

marko3

Učenik

Datum registracije: 12.03.2015.

• Poruku poslati

2.126

Četvrtak, 19. Studeni 2015, 09:16

koji ako nije tajna

shile

Profesionalac

• Poruku poslati

2.127

Četvrtak, 19. Studeni 2015, 10:14

N1, njemu

Moskva88

Profesionalac

• Poruku poslati

2.128

Četvrtak, 19. Studeni 2015, 10:39

Jel zna netko gdje mogu poslati prigovor na program Sportkluba za MaxTV Sat?

Ovo je stvarno već postalo nakaradno. Šesto kolo Eurolige, a niti jednom, na tri kanala nije bilo prijenosa Cedevite, nema niti danas kada u Zagrebu gostuje veliki Olympiakos. Bitno da na trećem programu ide Zvezda. Nemam ništa protiv Zvezde, ali ako postoji Sportklub za srpsko i hrvatsko tržište, onda neka u Srbiji bude prijenos Zvezde, u Hrvatskoj Cedevite. Čista logika. Međutim, ovakvo nakaradno ponašanje tamošnjih voditelja je postalo stvarno iritantno. Sad će reći da Cedevitu stave na jedan od preostala tri kanala.....obzirom da se ta tri kanala mogu gledati samo na Bnetu, to mi ne igra apsolutno nikakvu ulogu, kao niti velikoj većini gledatelja koji imaju samo prva tri kanala.

marko3

Učenik

Datum registracije: 12.03.2015.

• Poruku poslati

2.129

Četvrtak, 19. Studeni 2015, 10:48

N1 nije novi možda za njega jest

boky99

Učenik

Datum registracije: 15.12.2013.

• Poruku poslati

2.130

Četvrtak, 19. Studeni 2015, 13:11

Kolega Moskva88 prigovor za sve što se tiče MAXTV šalješ na meil prigovor@t.ht.hr

vedroboy

Učenik

Datum registracije: 15.02.2015.

• Poruku poslati

2.131

Četvrtak, 19. Studeni 2015, 13:20

pa nema max tv utjecaj na programsku semu sport kluba. znaci morao bi prigovor slati direktno sport klubu, posto je isti program i na maxu i na vip satu naprimjer.

E-mail: office@sportklub.info

Cro Cop

Profesionalac

Datum registracije: 23.07.2014.

• Poruku poslati

2.132

Četvrtak, 19. Studeni 2015, 14:14

Sta na svim MAX TV kanalima od danas preko satelita znace tocke na kraju naziva kanala (npr. HRT-1.,RTL. ili RTL Crime.)? Jer to i kod vas ostalih tako odnosno jer netko vec prijavio tu smetnju kod Telekoma? Ocito su danas ubacivajuci na brzinu u EPG utakmicu Rusija protiv Hrvatske nesto razbarcali.
pih očekivao bih od ljudi koji posjećuju ovaj forum malo više kreativnog razmišljanja, ideja... izgleda da se ovdje više nitko ne trudi napregnuti "little grey cells" :-)

naime kao što jako dobro znate jedino HT ima korisnike sa modulom i prilično je izazovno pronaći kanale MAXtv-a ukoliko napravite automatsku pretragu kanala putem npr. TV-a (4xHRT1, 4xHRT2...) - nije baš da svi znaju napraviti manual scan transpondera
ovako će se barem privremeno maxtv kanali lakše identificirati u listi kanala kada se napravi automatska pretraga cijelog satelita

oni iskusniji znaju da ovo nije neka novost jer isti pristup koristio se na mtv TP na astri

Nemoj se ljutiti odmah. Otkud ja mogu znati da je to sa tockama na kraju naziva kanala namjera a ne greska?

Cro Cop

Profesionalac

• Poruku poslati

2.133

Četvrtak, 19. Studeni 2015, 14:15

točke maknute,shebali opet EPG

Tocke su jos uvijek tu (barem je tako bilo sinoc, kako je danas vidjet cu kad se vratim kuci sa posla) a sto se tice EPG sve je u redu, nema hijeroglifa.

popivoda

Penzić

Datum registracije: 21.02.2014.

• Poruku poslati

2.134

Četvrtak, 19. Studeni 2015, 20:27

Sad je sve pola-pola.Točkica nema kod kanala koji oni vuku od VIPsata.
Ali na tim kanalima je EPG ovakav:
popivoda je dodao ovu datoteku:
  • screenshot.jpg (49,8 kB - 77 puta preuzeto - zadnji put: 08.01.2017 u 19:29)
Total hr full
Dreambox 800
Iptv player
Ss iptv
Ott player
20 000 kanala
Samsung ue46F6400

Cro Cop

Profesionalac

• Poruku poslati

2.135

Subota, 21. Studeni 2015, 00:45

Tockice su samo na kanalima koji se nalaze na MAX TV sat transponderima (osim onog Test 2 kanala na 11595 H, ne znam sta tu vec godinama testiraju).

Sto se EPG tice, kod mene nema hijeroglifa niti na MAX TV kanalima niti na VIP Sat kanalima.

ved2704

Početnik

Datum registracije: 21.11.2015.

• Poruku poslati

2.136

Subota, 21. Studeni 2015, 02:44

Kreator TV

Nemam signal od Kreator Tv-a na MAX tv satelitskoj...odnosno stoji mi plavi ekran s onim telefonnom " kanal je kodiran pogreška 1116" a korisnik sam osnovnog i sport plus paketa. Gledam na web stranicama od tcoma i ne vidim da su ga izbacili iz tih paketa, dapače, uredno ga nude... računi svi plaćeni na vrijeme ^^ . Ima li netko sličan problem??

evan (21.11.2015)

2.137

Subota, 21. Studeni 2015, 06:35

cini se da postoji mala greska koju treba ispraviti, da na svakom kanalu maxtv koji ima na svojim transponderima stoji oznaka tocke iza naziva imena kanala, a oni kanali koji idu sa vip transpondera oni nemaju tocku u nastavku, ali mislim da ima 2 greske, prva je HBO HD. (ima tocku a vuce se sa vip transpondera a ne sa maxtv transpondera i e! ima tocku a vuce se sa vip transpondera, tu bi trebalo biti bez tocke)

ispravite me ako grijesim
maxtv preko satelita - legalni osnovni extra paket

2.138

Subota, 21. Studeni 2015, 06:45

Nemam signal od Kreator Tv-a na MAX tv satelitskoj...odnosno stoji mi plavi ekran s onim telefonnom " kanal je kodiran pogreška 1116" a korisnik sam osnovnog i sport plus paketa. Gledam na web stranicama od tcoma i ne vidim da su ga izbacili iz tih paketa, dapače, uredno ga nude... računi svi plaćeni na vrijeme ^^ . Ima li netko sličan problem??

kreator tv nije dio sportskog ni sportskog plus paketa nego max gp paketa u kojem su samo 2 kanala i to max gp sd i kreator tv i to kosta 35kn mjesecno ako uzmes na 24mj, posto se kreator tv namjerava prebaciti u sportski plus paket a max gp sd i hd treba kao kanal nestati od 12mj ili najkasnije 31.12.2015. tek onda ocekuj da prebace kreator tv u sportski plus paket, na tvoju zalost kreator tv je za sada jos uvijek dio max gp paketa koji cine samo 2 kanala max gp sd i kreator tv i koji kosta 35kn mjesecno ako se taj paket uzme na 24mj s time da otakd se formula 1 vise ne prikazuje na max gp sd i max gp hd kanalu nego na arena sport 5, gospoda iz hrvatskog telekoma vise ne vide razloga za postojanje kanala max gp sd i hd pa ce do kraja 2015 biti ukinut posto se na max gp prikazuju samo utrke slicno kao na motors tv koji je vec izbacen iz satelitske ponude zbog slabe gledanosti, isto ce se do kraja 12mj ove godine dogoditi i sa max gp kanalom, samo neznam sto ce biti s ljudima koji su platili max gp paket (najvise zbog formule 1) na 24mj a oni izbace taj kanal, vjerojatno ce im kao kompenzacija biti ponudjeno da umjesto maxgp paketa dobiju besplatno paket max arena (s arenama od 1 do 5 pogotovo arena 5 gdje se sad prikazuje formula 1) tako da koliko god da je ostalo mjeseci placen max gp paket dobit ce u zamjenu max arena paket kao kompenzaciju, u slucaju da korisnik ne zeli max arena paket kao kompenzaciju za unaprijed placeni max gp paket, hrvatski telekom ce pojedincima vracai novac za unaprijed potpisani ugovor za max gp paket koji vise nece postojati

3 članova zahvaljuje autoru na ovoj poruci.

ved2704 (21.11.2015), vladimir007 (21.11.2015), crossdeath (21.11.2015)

ved2704

Početnik

Datum registracije: 21.11.2015.

• Poruku poslati

2.139

Subota, 21. Studeni 2015, 10:35

kreator tv nije dio sportskog ni sportskog plus paketa nego max gp paketa u kojem su samo 2 kanala i to max gp sd i kreator tv i to kosta 35kn mjesecno ako uzmes na 24mj, posto se kreator tv namjerava prebaciti u sportski plus paket a max gp sd i hd treba kao kanal nestati od 12mj ili najkasnije 31.12.2015. tek onda ocekuj da prebace kreator tv u sportski plus paket, na tvoju zalost kreator tv je za sada jos uvijek dio max gp paketa koji cine samo 2 kanala max gp sd i kreator tv i koji kosta 35kn mjesecno ako se taj paket uzme na 24mj s time da otakd se formula 1 vise ne prikazuje na max gp sd i max gp hd kanalu nego na arena sport 5, gospoda iz hrvatskog telekoma vise ne vide razloga za postojanje kanala max gp sd i hd pa ce do kraja 2015 biti ukinut posto se na max gp prikazuju samo utrke slicno kao na motors tv koji je vec izbacen iz satelitske ponude zbog slabe gledanosti, isto ce se do kraja 12mj ove godine dogoditi i sa max gp kanalom, samo neznam sto ce biti s ljudima koji su platili max gp paket (najvise zbog formule 1) na 24mj a oni izbace taj kanal, vjerojatno ce im kao kompenzacija biti ponudjeno da umjesto maxgp paketa dobiju besplatno paket max arena (s arenama od 1 do 5 pogotovo arena 5 gdje se sad prikazuje formula 1) tako da koliko god da je ostalo mjeseci placen max gp paket dobit ce u zamjenu max arena paket kao kompenzaciju, u slucaju da korisnik ne zeli max arena paket kao kompenzaciju za unaprijed placeni max gp paket, hrvatski telekom ce pojedincima vracai novac za unaprijed potpisani ugovor za max gp paket koji vise nece postojati

Hvala na odgovoru :thumbup: , ne znam samo zašto mi to nitko nije znao objasniti u tcomu kad sam ih zvao prije neki dan. Dakle iza Nove godine, najksanije, ako sam te dobro skužio, trebao bi ga normalno moći gledat....

2.140

Subota, 21. Studeni 2015, 12:16

da, oko nove godine, iza nove godine, ipak su blagdani pa ce se mozda raditi o nekoliko dana plus ili minus, ali tako sam cuo, max gp sd i hd kanal se gase do kraja godine a kreator tv prelazi u sportski i sportskiplus paket

ved2704 (21.11.2015)

3 korisnika osim vas pregledava ovu temu.

1 Korisnik i 2 Gostiju

MAXtvS

Slične teme