Niste prijavljeni

[Općenito] Total TV novosti

Dragi posjetitelju, Dobrodošli na Satelitski Forum - SF Forum. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

selk

Zlatna sredina

Datum registracije: 17.02.2015.

• Poruku poslati

4.341

Četvrtak, 12. Siječanj 2017, 12:11

uzeo sam od total tv-a paket programa pod nazivom Totalna čarolija za 158kn.mj. na 24mj. gdje ima dosta programa plus hbo hd programi,hd cinestar programi pink programi i tako plus se dobije tv vox 32" tako da mislim da ponuda nije loša pa sam je uzeo i nadam se nisam pogriješio i da dobio sam još i jedan dodatni prijemnik :thumbsup: ono što je dobro je to što ovi programi ostaju svih 24 mjeseca koliko i traje preplata pa ako može vaše mišljenje o paketu

Samo pazi ta cijena od 158 kn je za vrijeme promotivnog trajanja ugovora 24 mj, nakon toga se primjenjuje važeći cijenik za svaki paket koji je uključen u tu ponudu.

Ti imaš uključeno u to: Osnovni paket, HBO i Cinestar premiere + dodatni risiver. Kada ti istekne ugovor (a i malo ranije) onda moraš odabrati paket koji ćeš dalje koristiti, a možeš ostaviti i ove koje sada imaš po uvjetima koji onda budu dostupni važeći.

Danijel18

Učenik

Datum registracije: 08.02.2015.

• Poruku poslati

4.342

Četvrtak, 12. Siječanj 2017, 12:16

Zanimljivo je to u recimo toj akciji totalna carolija, samo novi korisnici trebaju imati dva receivera a posto to vec imam trebao bih platiti postavljanje jos jednog, treceg, 250 kuna plus najam 25 kuna svaki mjesec da bi imao tu akciju. Mislim ono meni ne treba treci receiver i zasto ja moram placati onda za njega. Pise 158 kuna a ovak krelac mi na sluzbi za korisnike izracunao 185 kuna.

dxer

Učenik

Datum registracije: 03.05.2015.

• Poruku poslati

4.343

Četvrtak, 12. Siječanj 2017, 12:20

Zanimljivo je to u recimo toj akciji totalna carolija, samo novi korisnici trebaju imati dva receivera a posto to vec imam trebao bih platiti postavljanje jos jednog, treceg, 250 kuna plus najam 25 kuna svaki mjesec da bi imao tu akciju. Mislim ono meni ne treba treci receiver i zasto ja moram placati onda za njega. Pise 158 kuna a ovak krelac mi na sluzbi za korisnike izracunao 185 kuna.

Ako nemaš ugovornu obvezu, lijepo odjaviš i odmah uzmeš opet po akciji.

robi64

Učenik

Datum registracije: 01.08.2014.

• Poruku poslati

4.344

Četvrtak, 12. Siječanj 2017, 12:20

od programa u totalnoj čaroliji imam da ne nabrajam sve dakle od AMC HD,HBO HD,HBO 2HD,HBO 3HD.CINESTAR PREMIERE 1,2 od sportskih SK 1 hr,SK1,2,3 HD,EUROSPORT cro HD.EUROSPORT 2 HD,GRAND,komplet PINK PROGRAMI,komplet FOX programi u HD-u,dosta programa za odrasle oko 7 neki isto U HD-u i i dosta programa s balkana ma ono sve u svemu za sada mislim da je ok uz to se dobije tv koji ne moraš vratiti nego ti ostaje u trajnom vlasjštvu nakon isteka preplate koliko sam skužio

Ovaj post je već 1x uređen, zadnje od »robi64« (12.01.2017 u 12:26)

robi64

Učenik

• Poruku poslati

4.345

Četvrtak, 12. Siječanj 2017, 12:24

uzeo sam od total tv-a paket programa pod nazivom Totalna čarolija za 158kn.mj. na 24mj. gdje ima dosta programa plus hbo hd programi,hd cinestar programi pink programi i tako plus se dobije tv vox 32" tako da mislim da ponuda nije loša pa sam je uzeo i nadam se nisam pogriješio i da dobio sam još i jedan dodatni prijemnik :thumbsup: ono što je dobro je to što ovi programi ostaju svih 24 mjeseca koliko i traje preplata pa ako može vaše mišljenje o paketu

Samo pazi ta cijena od 158 kn je za vrijeme promotivnog trajanja ugovora 24 mj, nakon toga se primjenjuje važeći cijenik za svaki paket koji je uključen u tu ponudu.

Ti imaš uključeno u to: Osnovni paket, HBO i Cinestar premiere + dodatni risiver. Kada ti istekne ugovor (a i malo ranije) onda moraš odabrati paket koji ćeš dalje koristiti, a možeš ostaviti i ove koje sada imaš po uvjetima koji onda budu dostupni važeći.
pa nakon 24.mj. ju odjavim i nek si uzmu opremu i sve jedino treba paziti da ne istekne onih 15 dana u kojem roku moraš vratiti opremu kako piše u ugovoru

Danijel18

Učenik

• Poruku poslati

4.346

Četvrtak, 12. Siječanj 2017, 12:26

ali koliko dugo onda necu imati tv

4.347

Četvrtak, 12. Siječanj 2017, 12:27

pa nakon 24.mj. ju odjavim i nek si uzmu opremu i sve jedino treba paziti da ne istekne onih 15 dana u kojem roku moraš vratiti opremu kako piše u ugovoru

Promotivni period ne računa se u ugovornu obavezu

dxer

Učenik

Datum registracije: 03.05.2015.

• Poruku poslati

4.348

Četvrtak, 12. Siječanj 2017, 12:34

ali koliko dugo onda necu imati tv

Nazoveš i objasniš da ćeš to napraviti i pitaš ima li onda kakvog smisla da vraćaš opremu pa da ti je opet donose, umjesto da ti to odmah naprave.
Obzirom da bi im to trebalo biti nepotreban trošak, sigurno će im kliker proraditi pa ti omoguće to bez komplikacija.

dak

Zlatna sredina

Datum registracije: 03.03.2013.

• Poruku poslati

4.349

Četvrtak, 12. Siječanj 2017, 12:39

Andrija nigdje ne piše pod uvjetima da je to da je promotivni period. Meni odgovara što omogućuju da sam mogu instalirati bez njihove opreme (tanjur, lnb, diseqc)

Danijel18

Učenik

• Poruku poslati

4.350

Četvrtak, 12. Siječanj 2017, 12:43

Sta to znaci promotivnio period 2 godine? I onda jos 2 godine ugovor?

4.351

Četvrtak, 12. Siječanj 2017, 12:43

Andrija nigdje ne piše pod uvjetima da je to da je promotivni period

Nije ni meni pisalo pa sam svejedno bio pretplatnik promo (akcijski) period + 2 godine UO :pardon:

dak

Zlatna sredina

Datum registracije: 03.03.2013.

• Poruku poslati

4.352

Četvrtak, 12. Siječanj 2017, 12:51

moguće da je tu za.j .b :cursing:

Danijel18

Učenik

• Poruku poslati

4.353

Četvrtak, 12. Siječanj 2017, 12:52

Ako je tako to je onda 4 godine i tako ne dolazi u obzir

selk

Zlatna sredina

Datum registracije: 17.02.2015.

• Poruku poslati

4.354

Četvrtak, 12. Siječanj 2017, 12:54

Ma ne, računa se odmah ugovorna obveza nikakve 4 god. samo ovo promotivno se odnosi na cijenu.

1 član zahvaljuje autoru na ovoj poruci.

Članovi koji su zahvalili autoru na ovoj poruci:

Danijel18 (12.01.2017)

4.355

Četvrtak, 12. Siječanj 2017, 12:57

Sta to znaci promotivnio period 2 godine? I onda jos 2 godine ugovor?

Možda je sada drugačije ali kada sam ja uzimao total pretplatu potpisao sam UO na 2 godine sa time da je prva tri mjeseca bila akcija " otvoreni svi paketi"

Kad sam nakon 2 godine podnio zahtjev za odjavom rekli su e ne može, ona prva tri mjeseca akcije su vam bila promo period i taj promo period se ne računa u ugovornu obavezu

1 član zahvaljuje autoru na ovoj poruci.

Članovi koji su zahvalili autoru na ovoj poruci:

Danijel18 (12.01.2017)

4.356

Četvrtak, 12. Siječanj 2017, 13:20

Tako sam ja imao bespolatno montaža 3 mj svi paketi, sa popisanim ugovorom 24mj.
Raskinuo sam ugovor u 24 mjeseca znači tu sam imao 3 mj free + još 21 mj do raskida.
Pred neki mjesec @jajac je uzeo od ponude Total TV po 1kn mjesečno na godinu dana, a drugu godinu će imati
osnovni paket. Koliko vidim sa njihove ponude sada je free 6 mjeseca svi paketi a onda ide osnovni paket.
Mislim da ide ugovor 24mjeseca http://antene-petrova.hr/

Danijel18

Učenik

• Poruku poslati

4.357

Četvrtak, 12. Siječanj 2017, 14:05

Sta reci, ako zelim tu promociju a da ne placam dodatni receiver moram odjaviti Total, vratiti opremu i onda potpisati ugovor opet. Znamo koliko su brzi to do uskrsa nije gotovo, ja to vidim ovako da oni moju vjernost kaznjavaju jer mi zele uvaliti jos jedan receiver.

robi64

Učenik

• Poruku poslati

4.358

Četvrtak, 12. Siječanj 2017, 14:19

što to znači nije mi jasno gdje to piše što ne mogu raskinuti preplatu nakon prestanka ugovorne obaveze ili što ?(

robi64

Učenik

• Poruku poslati

4.359

Četvrtak, 12. Siječanj 2017, 14:56

Totalna čarolija

evo pitao sada njihovu tehničku službu i dobio sljedeći odgovor dakle radi o ovoj promotivnoj akciji(TOTALNA ČAROLIJA) za ostale ne znam, pri isteku ugovorne obaveze može se nastaviti ista čak i po jeftinijoj cijeni od 132kn.BEZ ugovorne obaveze može se i Vratiti oprema bez ikakvog plaćanja penala ako se ne vrati na vrijeme,treba samo podnjeti pismeni zahtijev uz osobnu za prestanak preplate dakle u svako doba može se prekinuti preplata dakako nakon što vam prestane ugovorna obveza može se i prije ali jedino u tom slučaju plačate penale dakle imate tri mogućnosti : nastaviti preplatu,prekinuti pri isteku preplatu bez ikavih penala,prekinuti prije isteka ugovornu obavezu uz penale opremu ako ste odlučili možete vratiti sami ili poslati po nekoj kurirskoj službi tv vam ostaje u trajnom vlasništvu nakon prestanka preplate sad jedino je nepovljno to što moraš sam vratiti opremu ili poslati po nekoj kurirskoj službi što onda košta i da dakle ne treba internet niti dakle router za instalaciju sve ide preko satelita

Ovaj post je već 2x uređen, zadnje od »robi64« (12.01.2017 u 15:08)

misterx

Profesionalac

Datum registracije: 22.10.2013.

• Poruku poslati

4.360

Četvrtak, 12. Siječanj 2017, 15:37

A kad EVO TV napokon doda Cinestar Premiere u ponudu. Mnogima neće ni trebati Total tv Sem onima koji hoće takvu sliku rezoluciju da vide šta komarac tipka na smarfonu . I oni koji nezaju šta bi gledali na ovih 5001 kanala na Totalu .
AUDIOSONIK 22" LED TV + STRONG 8526 EVO TV

12 korisnika osim vas pregledava ovu temu.

2 Korisnika i 10 Gostiju

isnogood, Skynet2009