Niste prijavljeni

Dragi posjetitelju, Dobrodošli na Satelitski Forum - SF Forum. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

Excalibur

Zlatna sredina

Datum registracije: 11.04.2013.

• Poruku poslati

21

Srijeda, 4. Rujan 2013, 16:53

Neznam zasto mene svake godine obidju redovito
Znaju da ćeš ih pustiti. :)

Jole

Profesionalac

• »Jole« je zabranjen

Datum registracije: 02.03.2013.

• Poruku poslati

22

Srijeda, 4. Rujan 2013, 16:55

Neznam zasto mene svake godine obidju redovito
Znaju da ćeš ih pustiti. :)

A sta bi trebao kad je kartica uvjek kod mene?Necu da imam s njima posla...Dadju vidi karticu provjeri broj i to je to Dovidjenja :D
GigaBlue Quad HD :miffy:

2 članova zahvaljuje autoru na ovoj poruci.

Članovi koji su zahvalili autoru na ovoj poruci:

Don@ (04.09.2013), Excalibur (04.09.2013)

23

Srijeda, 4. Rujan 2013, 17:18

niti trebaš
Niti hoću.

Ko hoće neka ga pusti tko neće ne mora, eto 8)

Ali mene je moja baka učila "pristojna i ljubazna riječ svaka vrata otvara" a ovaj moj kontrolor od danas je bio toliko pristojan i fin neki čovjek da bi onda od mene bilo nepristojno da ga nisam pozvao da ako želi da udje u kuću i prekontrolira karticu

1 član zahvaljuje autoru na ovoj poruci.

Excalibur (04.09.2013)

DeeJay Dee

Know-how Dibidus

Datum registracije: 04.03.2013.

Zanimanje: oec.

• Poruku poslati

24

Srijeda, 4. Rujan 2013, 17:56

mom starom još nikad nisu bili. uzeo karticu još pitaj boga kad, prijavljeno na zg, a kartica se koristi na moru.
pardon, više se ni NE koristi :D (stoji u rec upiknuta samo) jer sad ima čist htv prek dvb-t (uzimao je još davno u doba snježne analogije ;)), a nema treći lnb za 16, nit mu se vrti antenuša (ostali i dalje "noseki" na 13 i 19), ergo - zabole ga. platio ono jednokratno i bog te veseli.
Humax DIGI III, Alma S2100 HD DVB-S2, Gibertini 90, Smart Titanium 0,2 dB + Hirschmann 0,3 dB + Alps 0,4 dB, 1 UHF/VHF Iskra logica + 2 UHF Iskra DTX 48F yagice + kanalno pojačalo (s filterskim ulazima) by Mićo + šp radio (FM) antena, Fracarro Belden 7 PRO-X + Hirschmann Ko-Ka, Panasonic 42G30 plazma, Pioneer DTR540 HX-S DVDrec :)

Ovaj post je već 2x uređen, zadnje od »DeeJay Dee« (04.09.2013 u 18:25)

Dubravko (04.09.2013)

25

Srijeda, 4. Rujan 2013, 18:28

Donesi ti tu karticu radije u zagreb pogotovo ako ti ne treba, to da ste je koristili u vikendici nije protuzakonito tj protivno ugovoru o najmu hrt sat kartice alli dok im to objasniš da ti je kartica u viksi...

DeeJay Dee

Know-how Dibidus

• Poruku poslati

26

Srijeda, 4. Rujan 2013, 18:30

a i mogli bi je donijet, u pravu si, nema kaj dole stajat više, bum baš rekel risti pa nek dela kak mu drago. ;)

makar, ak se mene pita....ja volim "fajt" :D, malo safta i začina :D pa baš da ih vidim kad i ako dojdu...nutra ih ovaj ziher ne bi pustil. a po nalog ne buju išli ;), tak da----izio vuk... :P
Humax DIGI III, Alma S2100 HD DVB-S2, Gibertini 90, Smart Titanium 0,2 dB + Hirschmann 0,3 dB + Alps 0,4 dB, 1 UHF/VHF Iskra logica + 2 UHF Iskra DTX 48F yagice + kanalno pojačalo (s filterskim ulazima) by Mićo + šp radio (FM) antena, Fracarro Belden 7 PRO-X + Hirschmann Ko-Ka, Panasonic 42G30 plazma, Pioneer DTR540 HX-S DVDrec :)

27

Srijeda, 4. Rujan 2013, 18:35

Pa ne trebaju nalog, u ugovoru lijepo piše da si im dužan karticu dati na uvid ako to njhova ovlaštena osoba zatraži.

A sad gdje ce se uvid odvijati, jel u kući, na cesti ispred kuće ili za šankom obližnje birtije to je tvoja volja ;)

28

Srijeda, 4. Rujan 2013, 18:55

Kod mene bili prije neki dan i kad su vidili tri sat antene nisu je ni trazili.

Sent from my HTC Desire HD With Beats Audio using Tapatalk 2
Dreambox 800se A8P
GigaBlue Quad
Dreambox 500s

bosko5

Početnik

Datum registracije: 05.07.2013.

• Poruku poslati

29

Srijeda, 4. Rujan 2013, 19:34

dajte napisite gdje koje mjesro su kontrolirali

30

Srijeda, 4. Rujan 2013, 19:40

Ja zagreb i roko split

Moskva88

Profesionalac

Datum registracije: 03.03.2013.

• Poruku poslati

31

Srijeda, 4. Rujan 2013, 20:19

Meni je bio čovjek prošle godine, jasno da nema pravo ući u kuću ili dvorište, to nije niti napravio, čovjek pozvoni i zamoli da pokažeš karticu, nikakvih problema.

32

Srijeda, 4. Rujan 2013, 20:49

Meni su vec i prije par godina bili i usput su prijavili dvoje mojih susjeda jer nisu placali preplatu. Nije samo kontrola kartica vec i ko ne placa preplatu
Dreambox 800se A8P
GigaBlue Quad
Dreambox 500s

prenj

Penzioner

Datum registracije: 17.03.2013.

Zanimanje: Penzioner

• Poruku poslati

33

Srijeda, 4. Rujan 2013, 21:29

@Andrija
mozda je momak bio lopov i provjeravao da li je kuca prazna

uvijek treba biti ljubazan, kad je to moguce..., osim u iznimnim slucajevima
Topfield TF 7700 HD PVR
Smartmeter S20 HD
Dr. HD 1000s
Android Box 4.2.2

34

Srijeda, 4. Rujan 2013, 22:00

Sve puštam u kuću, sem lopova i razbojnika
Kolega @Excalibur njih ne moras zvat oni sami dodju nepozvani :D

2 članova zahvaljuje autoru na ovoj poruci.

DeeJay Dee (04.09.2013), Andrija (04.09.2013)

Trenk

M-ucenik

Datum registracije: 08.06.2013.

• Poruku poslati

35

Subota, 7. Rujan 2013, 20:53

Sve puštam u kuću, sem lopova i razbojnika, pošto nema šta i od koga da krijem. Zato nikad neću razumeti komentare tipa "ne puštam takve, bez sudskog naloga i policije". :thumbdown:
A kud ce ti veci razbojnici od radmanovih? Paraziti nesposobni koji zive na racun naroda i sve sto emitiraju je protiv Hrvatske i Hrvatskog naroda. U zadnje vrijeme su nepodnosljivi sa svojim programom.

a za nekorektnost kontrolora postoje službe
njihovog a i državnog aparata .
Ko jos vjeruje "drzavnim sluzbama"??? Tzv. drzavni aparat vec dugo radi protiv interesa svojih gradjana.

Ali mene je moja baka učila "pristojna i ljubazna riječ svaka vrata otvara" a ovaj moj kontrolor od danas je bio toliko pristojan i fin neki čovjek da bi onda od mene bilo nepristojno da ga nisam pozvao da ako želi da udje u kuću i prekontrolira karticu
Da se ti nisi zaljubio? Da nisi pod stare dane promijenio navike? :D ^^ ?( Da nisu neke parade pocele djelovati i na tvoju psyhu? :D 8o

Ja sam bas bio pripremio stap da ga krizmam ako mi udje u dvoriste.
Jer takvi su poprilicno bezobrazni, evo kod prijatelja nije zvonio na ulazna vrata vec prosao sa straznje strane na terasu, kao profesionalni lopov. Onda ga je ovaj propisno isprasio i naucio kako se dolazi tudjoj kuci.
E da meni takvi dodje na taj nacin ne bi se dobro proveo.

Zaista taj namet treba ukinuti jer je u biti kontraproduktivan.
"Ima mnogo stvari i na nebu i na zemlji, Horacije moj, o kojima tvoja mudrost i ne sanja."

violator

Učenik

Datum registracije: 14.04.2013.

• Poruku poslati

36

Nedjelja, 8. Rujan 2013, 12:32

Zanimljivo, imam HRT karticu od siječnja 2005. i nikad me nitko nije ni telefonski pitao u vezi u nje, a kamoli došao tražiti :whistling:

a situacija mi je jako slična kao kod kolege DeeJay Dee :D
kartica je od 6. do 9.mjeseca na moru sa starim penzićem i vraća se u ZG kad se on vraća s mora
a od 01.08. za njom nema ni potrebe obzirom da na moru stoji stara fiksna mađarica s 2 LNB-a na 19.2e i 13e

formalno, to nije prekršaj ugovora ako je kontrolom nema u mjestu boravišta (ZG), ali nije izašla iz HR (N. Vinodolski) ili ... ?

37

Nedjelja, 8. Rujan 2013, 12:41

Nije prekršaj ali bi je onaj na koga pretplata glasi trebao po povratku iz vikendice donijeti karticu kući. Sistem je isti kao i pristojba: ako imaš 2 aparata u kući i vikendici plaćaš samo jednu pretplatu (jer ne možeš fizički istovremeno gledati tv na 2 mjesta)

violator (08.09.2013)

violator

Učenik

Datum registracije: 14.04.2013.

• Poruku poslati

38

Nedjelja, 8. Rujan 2013, 12:49

Hvala

da, krajem 9.mjeseca se kartica vraća u ZG i kako stvari stoje više neće ni ići na ljetovanje
ili možda i hoće, ako slijedeće ljeto nekaj iskemijam s 16e :)

DeeJay Dee

Know-how Dibidus

• Poruku poslati

39

Nedjelja, 8. Rujan 2013, 12:51

ma to su kreteni, pusti(mo) ih, ko da je jebeno bitno di ja tu uredno plaćenu karticu koristim, u zg, špičkovini ili špišić bukovici----kako ono, "besposlen pop... " :/

Matic

ne kockam

Datum registracije: 12.02.2013.

Zanimanje: Ne varam na kartama

• Poruku poslati

40

Nedjelja, 8. Rujan 2013, 12:59

formalno, to nije prekršaj ugovora ako je kontrolom nema u mjestu boravišta (ZG), ali nije izašla iz HR (N. Vinodolski) ili ... ?

Nije prekrsaj, iako se s kontrolorima nikad ne zna.
Prilokom sklapanja ugovora o kupovini HRT kartice, mozes i dopusteno je navesti dvije adrese, prebivaliste i vikendica ili dugi stan-kuca...ali kontrolor dodje na adresu prbivalista i nikog nema doma, napise da mu nije predocena kartica i iskljuce je, to je moje iskustvo u dva navrata sve dok nisam trazio sefa kontrolora i pitao ga za zdravlje,,,,,, :D
Nije da se nema,samo je dosadno !

1 korisnik osim vas pregledava ovu temu.

1 Gostiju