Niste prijavljeni

[Rasprava] HRT novosti

Dragi posjetitelju, Dobrodošli na Satelitski Forum - SF Forum. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

341

Ponedjeljak, 8. Kolovoz 2016, 22:23

Šta niste me uvijek učili da je "pinkov" 11151V 13268 2/3 uvjerljivo najslabiji na 16E? Ili ste me lagali ili sam nesto propustio. LP

Točno, ali koliko ja znam taj pinkov transponder nije namjenjen za DTH gledatelje nego za distribuciju signala operaterima koji pink imaju u svojoj ponudi

1 član zahvaljuje autoru na ovoj poruci.

Članovi koji su zahvalili autoru na ovoj poruci:

vakul@ (09.08.2016)

excallibur

Zlatna sredina

Datum registracije: 22.09.2015.

• Poruku poslati

342

Nedjelja, 11. Rujan 2016, 12:57

Jel vam radi HRTi na webu? Meni trenutno neće.

bambinho

Učenik

Datum registracije: 25.02.2015.

• Poruku poslati

343

Nedjelja, 11. Rujan 2016, 13:01

Ne radi ni meni,piše da je stranica deaktivirana,wtf?!!

1 član zahvaljuje autoru na ovoj poruci.

excallibur (11.09.2016)

DeeJay Dee

Know-how Dibidus

Datum registracije: 04.03.2013.

Zanimanje: oec.

• Poruku poslati

344

Ponedjeljak, 12. Rujan 2016, 00:14

čekaju rezultate izbora..
Humax DIGI III, Alma S2100 HD DVB-S2, Gibertini 90, Smart Titanium 0,2 dB + Hirschmann 0,3 dB + Alps 0,4 dB, 1 UHF/VHF Iskra logica + 2 UHF Iskra DTX 48F yagice + kanalno pojačalo (s filterskim ulazima) by Mićo + šp radio (FM) antena, Fracarro Belden 7 PRO-X + Hirschmann Ko-Ka, Panasonic 42G30 plazma, Pioneer DTR540 HX-S DVDrec :)

misterx

Profesionalac

Datum registracije: 22.10.2013.

• Poruku poslati

345

Utorak, 20. Rujan 2016, 12:39

Počelo je kmečanje i HAVCovaca ZAMPovaca HRTovac i njihovih uhljeba.
Kaže mort će ukidat dopisništva.
Pa zar HRTu treba 8-9 RTV centara. I isto toliko lokanih radio postaja. Jesu li potrebni i radio Osijek i radio Vukovar ,radio Šibenik i radio Knin?
Koja j dopisništva kada večinu vijesti prenose od drugih medija N1 npr.
Kažu :"Moguće jei ukidanje poslednje pokrenutih tv programa 3. i 4. ali i radijskih posebno 3. programa"
Pa zar je HRTu uopšte potrebno 4 tv kanala ? I 3 radisjka. Koliki je uopće postotak ljudi koji gledaju HTV3 slušaju HR3? Neka ih prebace kod pay tv providera.

Kaže bez posla će ostat značajan broj ljudi. A šta kada su se zatvarale tvornice preduzeća pa su ljudi ostajali bez posla.
Šta bi oni hteli da im se plaće podignu za još 5 hiljada kuna. Da svaki RTV centar pokrene još 2 tv i 1 radijski program . Da mogu uposliti još 3 hiljade uhljeba .
A ovi iz HAVCa i ZAMPa bi valjda hteli. Da samo kažu mislim snimit novi filim/seriju ili pjesmu/CD.
I da im se kaže: "A ti si naš poznati priznati umjetnik tvoj film će u kinima imat 100 ma ne 500 tisuća gledatelja skikdat će ga u americi kini odma ćemo ti dati 1 ma ne 2 miliona eura" "Ti si naš vrhunski poznati autor pjevač tvoja pjesma će se legalno skidati u stotitnama tisuća primjeraka, puštat će je čak u Rusiji na Aljaski Indiji pa čak će je isis puštat na svom radiju. Raspordavt ćeš arene zagreb split beograd sarejevo, tražit će te d pjevaš u RIMU PARIZU itd.Samo zato što si rekao da ćeš snimit novu pjesmu. Dat ćemo ti odma 500 iljada eura." I to sve na ime autorskih prava. Koja se financiraju iz đepova socijalnih slučajeva penzionera radnika . Kao i naše velike plaće.

http://net.hr/danas/hrvatska/hrt-odgovar…no-u-metkovicu/
AUDIOSONIK 22" LED TV + STRONG 8526 EVO TV

Ovaj post je već 1x uređen, zadnje od »misterx« (20.09.2016 u 12:46)

3 članova zahvaljuje autoru na ovoj poruci.

rletic54 (20.09.2016), teletabis89 (20.09.2016), Ludi Pera (23.09.2016)

misterx

Profesionalac

• Poruku poslati

346

Petak, 23. Rujan 2016, 11:02

Evo i javio se i EBU povodom mogućeg ukidanja/smanjeNja RTV pristojbe.
Samo me zanima . Jesu li se gospoda zapitala. Da li hrvatskoj treba televizija sa 8-9 regionalnih centara . Sa 4 tv kanala 3 radijska . Sa preko 3000 zaposlenih sa prevelikim plaćama, za nerad.
Jel zemlje EU koje imaju približn stanovnika kao mi . Isto imaju tolko RTV centara ili kako to zovu ?Tolko zaposlenih na svooj javnoj tv ? O plaćama nećemo jel je drugi standrad kod nas a drugi u Beligiji Danskoj Švedskoj Austriji, itd.

http://www.glas-slavonije.hr/312748/1/EB…a-RTV-pristojbe

2 članova zahvaljuje autoru na ovoj poruci.

teletabis89 (23.09.2016), Ludi Pera (23.09.2016)

Datum registracije: 10.09.2015.

• Poruku poslati

347

Petak, 23. Rujan 2016, 16:33

Evo, sljedeću subotu na HRT 2 u poslijepodnevnom terminu opet kreće Poirot, naravno od prve sezone, pa zar im za to godišnje plaćamo 960 kuna.

2 članova zahvaljuje autoru na ovoj poruci.

Ludi Pera (23.09.2016), dasan (23.09.2016)

misterx

Profesionalac

• Poruku poslati

348

Petak, 23. Rujan 2016, 22:46

Mene jedno zanima kada se mjeri udio gledanosti . Dali se to mjeri samo za slobodne hr kanale ili za sve ?
To mi je bilo razumljivo pre desetak godina. Dok je bio puno manji broj korisnika pay tv.
I dok se nisu mogli hvatat digitali kanali iz srbije slovenije italije mađrske.
Možda grešim al vjerujem da ima dobar dio ljudi uz granicu sa Italijom koji itekako gledaju talijanske kanale . Isto tako uz granicu sa Mađarskom mađarske Srbijom sprske Slovenijom slovenske.
A ako netko ima max total evo iskon h1 i plaća ga . Onda je valjda logičnije da gleda šta ja znam ??? Arene Sport klub Fox Fox life Cinestar premire HBO Pink Prvu RAI Duna tv m2 M4 nego Novu hrt rtl.
Meni bi npr bilo glupo i bacanje novaca plaćati evo tv ili da ima neku drugu pay tv. I onda navečer gledati rtl novu hrt .

miki1zg

Profesionalac

Datum registracije: 23.06.2013.

• Poruku poslati

349

Petak, 23. Rujan 2016, 22:59

Naravno da se uzimaju u obzir svi kanali. Zato u detaljnim izvještajima ima preko 100 kanala. Ali se u medijima većinom objavi samo za najveće. Pa kad zbrojiš HRT, Nova grupu i RTL grupu još dosta fali do 100%. Eto, to su ti svi ostali kanali.

Datum registracije: 10.09.2015.

• Poruku poslati

350

Srijeda, 28. Rujan 2016, 17:52

BREAKING NEWS

Evo turskih serija i na HRT-u!!! Od 10. listopada, na HRT 1 u 17.20 kreće turska serija Kraljica noći, koja ima 49 epizoda. Nažalost, s obzirom da najviše gledatelja voli gledati baš turske serije, bojim se da će HRT nakon ove nastaviti s emitiranjem neke druge, čak me ne bi iznenadilo ni da u bližoj budućnosti ode ili odu u prime time.

Koga zanimaju sapunice, ima Novu TV i RTL, a HRT bi trebao biti pošteđen takvih sadržaja, pogotovo Prvi program. Sada mi je jasno, zašto je Hrvatska uživo promijenila termin.

Ona sapunica, poslije Podnevnog dnevnika je sasvim dovoljna.

Zašto im uopće plaćati pretplatu.

miki1zg

Profesionalac

Datum registracije: 23.06.2013.

• Poruku poslati

351

Srijeda, 28. Rujan 2016, 18:12

Telenovela nakon dnevnika je već 25 godina meksička ili brazilska, i ima ustaljeni krug gledatelja, šteta bi bilo mijenjati to. A uostalom latioameričke serije su ipak puno kvalitetnije snimane, a i civiliziranije, od turskih. Stvarno se čudim da počinju turske emitirati.

misterx

Profesionalac

• Poruku poslati

352

Četvrtak, 29. Rujan 2016, 13:57

Meni na HRT nedostaju serije tipa Tree Hill O.C i takve.Mislim da bi sada preko jesenii zime dobro legla neka takva serija u terminu 17-18 sati .
A ovo da će i oni počet puštat turske serije . Je ko udarac mokrom ciglom u glavu
Šta će im to ? Jel sa time misle privući reklame sponozore ? Hoće li im sponzori reklame u toj seriji plaćati 5 puta više . Nego inaće?

Na tom HRTu treba napravit . VELIKU LUSTRACIJU nepotrebnih kadrova (bez obzira na političko opredeljenje istih , jer su paraziti i levi i desni i srednji i zeleni ) kao i lustraciju tv radio kanala i rtv centara.
OSTAVIT DVA TV DVA RADIO KANALA ČETIRI RTV CENTRA I ČETIRI/PET LOKALNih RADIO POSTAJE. Broj uposlenih smanjit na 1000-1200 i to je to.

Šta će HRTu 8/9 RTV centara radio postaja. Jel npr Belgijska Danska Šivcarska Mađraska tv imaju tolki broj RTV centara lokanih radio stanica?

Našo sam link koji potvrđuje NAJGORU MOGUĆU VIJEST koja je bila na intrnetu od njegovg početka. Ovo je gore nego kad je "Čača otiša ča" ili kad je Dinamo primio 7 komada od Lyona ili kad smo saznali da Tina Katanić nije uzorna curica :patsch: :patsch: :patsch: :patsch: :pflaster: :pflaster: :pflaster: :pflaster: "

http://port.hr/kraljica_noci_gecenin_kra…30&i_topic_id=1

mister?

Učenik

Datum registracije: 11.06.2016.

• Poruku poslati

353

Četvrtak, 29. Rujan 2016, 16:58

Meni na HRT nedostaju serije tipa Tree Hill O.C i takve.Mislim da bi sada preko jesenii zime dobro legla neka takva serija u terminu 17-18 sati .
A ovo da će i oni počet puštat turske serije . Je ko udarac mokrom ciglom u glavu
Šta će im to ? Jel sa time misle privući reklame sponozore ? Hoće li im sponzori reklame u toj seriji plaćati 5 puta više . Nego inaće?

Na tom HRTu treba napravit . VELIKU LUSTRACIJU nepotrebnih kadrova (bez obzira na političko opredeljenje istih , jer su paraziti i levi i desni i srednji i zeleni ) kao i lustraciju tv radio kanala i rtv centara.
OSTAVIT DVA TV DVA RADIO KANALA ČETIRI RTV CENTRA I ČETIRI/PET LOKALNih RADIO POSTAJE. Broj uposlenih smanjit na 1000-1200 i to je to.

Šta će HRTu 8/9 RTV centara radio postaja. Jel npr Belgijska Danska Šivcarska Mađraska tv imaju tolki broj RTV centara lokanih radio stanica?

Našo sam link koji potvrđuje NAJGORU MOGUĆU VIJEST koja je bila na intrnetu od njegovg početka. Ovo je gore nego kad je "Čača otiša ča" ili kad je Dinamo primio 7 komada od Lyona ili kad smo saznali da Tina Katanić nije uzorna curica :patsch: :patsch: :patsch: :patsch: :pflaster: :pflaster: :pflaster: :pflaster: "

http://port.hr/kraljica_noci_gecenin_kra…30&i_topic_id=1

Pišeš totalne gluposti koje veze nemaju sa ničim, pogledaj danas txt str.190 gdje desničarski novinar Dujmović opliće po HRTu , možete se udružit u načinu razmišljanja i pisanja. Uz to nemoj mi ćaću vriđat on se ipak vratija :nummer1:

misterx

Profesionalac

• Poruku poslati

354

Četvrtak, 29. Rujan 2016, 21:42

aha ... treba nam 4 hrt kanala 3 radio 9 lokanih radio kanala.Koji služe za uhljebljivanje podobnih. Trebaju nam turske serije na HRTu.

bambinho

Učenik

Datum registracije: 25.02.2015.

• Poruku poslati

355

Utorak, 11. Listopad 2016, 15:25

Zanima me da li netko ima HRTi aplikaciju na Samsung smart tv UE55HU7500?!!
Ne mogu je naći na svom tv-u.

Cro Cop

Profesionalac

Datum registracije: 23.07.2014.

• Poruku poslati

356

Utorak, 25. Listopad 2016, 19:28

Jer se danas nešto promijenilo na HRT-1? Novi encoderi ili nešto drugo. Nekako mi se slika čini drugačija. Svjetlija, agresivnije boje i nekako mutnija, Upalo mi je to u oči kod kviza Potjera danas a i sad kod Dnevnika.

vakul@

učenik

Datum registracije: 14.05.2016.

Zanimanje: Profi vozač

• Poruku poslati

357

Srijeda, 26. Listopad 2016, 16:43

Jer se danas nešto promijenilo na HRT-1? Novi encoderi ili nešto drugo. Nekako mi se slika čini drugačija. Svjetlija, agresivnije boje i nekako mutnija, Upalo mi je to u oči kod kviza Potjera danas a i sad kod Dnevnika.

Ne znam,možda je subjektivno mišljenje,ali kad je kolega to spomenuo i meni se čini da je slika drukčija ...bitrate divlja od 2,pa čak i preko 5. LP
vakul@ je dodao ovu datoteku:
Kad narastem bit ću dijete

mister tv

Majstor

Datum registracije: 25.12.2013.

• Poruku poslati

358

Srijeda, 26. Listopad 2016, 18:22

Zanima me da li netko ima HRTi aplikaciju na Samsung smart tv UE55HU7500?!!
Ne mogu je naći na svom tv-u.

imam ja

359

Srijeda, 26. Listopad 2016, 18:29

...bitrate divlja od 2,pa čak i preko 5. LP

Možda dobili novu opremu pa to još uštelavaju :pillepalle: btw ja nisam primjetio nikakvu promjenu :hmm:

misterx

Profesionalac

• Poruku poslati

360

Četvrtak, 8. Prosinac 2016, 14:53

2 korisnika osim vas pregledava ovu temu.

2 Gostiju