Niste prijavljeni

Dragi posjetitelju, Dobrodošli na Satelitski Forum - SF Forum. Ukoliko je ovo Vaša prva posjeta molimo vas pročitajte Pomoć. U pomoći je objašnjeno kako ovaj forum radi. Morate biti registrirani kako bi vidjeli sve teme i sve forume. Molimo vas da se registrirate ili da ovdje pročitate kako se registrirati. Ukoliko ste već registrirani molimo ulogirajte se ovdje.

MAXtvS

Profesionalac

Datum registracije: 03.03.2013.

• Poruku poslati

21

Utorak, 2. Srpanj 2013, 10:43

Istina, to bi bilo logično, ali mislim da će o ovom slučaju ipak ispasti da je ista cijena, a razlog će objasniti tako da u prvoj godini daju slot gratis.
Pa nismo baš tako planirali, ali kada ste već toliko za da cijena bude ista, lako se to promjeni na više :-)

Cijena za narednih 12 mj će biti puno manja jer je u 1.298 kn i cijena prilično skupog modula

5 članova zahvaljuje autoru na ovoj poruci.

Članovi koji su zahvalili autoru na ovoj poruci:

Andrija (02.07.2013), zupy (02.07.2013), miki1zg (02.07.2013), Ludi Pera (02.07.2013), Dubravko (08.07.2013)

22

Utorak, 2. Srpanj 2013, 10:54

Samo malo, pa koliko ja znam ni G10 ni G20 panasonic plazme nemaju satelitski tuner ?
da budem precizniji serija 20 ne radi (vt/gt/st... koja ima dvb-s2 tuner)

Jel neko ima spisak televiora koji imaju satelitski dvb-s2 tuner ?

Pa kad to ustanovimo onda bi drugi korak bio ustanoviti jel cam i kartica rade sa tim televizorom

miki1zg

Profesionalac

Datum registracije: 23.06.2013.

• Poruku poslati

23

Utorak, 2. Srpanj 2013, 12:26

Citirano

Cijena za narednih 12 mj će biti puno manja jer je u 1.298 kn i cijena prilično skupog modula
A zašto onda ne ponudite kartice bez modula? Jer ako sam dobro shvatio kartica nije vezana za modul, pa nije nužno da se uzme i vaš modul, zar ne?

24

Utorak, 2. Srpanj 2013, 12:29

Naravno da ce se kartica vezati za modul kod prve aktivacije ?

MAXtvS

Profesionalac

• Poruku poslati

25

Utorak, 2. Srpanj 2013, 12:30

A zašto onda ne ponudite kartice bez modula? Jer ako sam dobro shvatio kartica nije vezana za modul, pa nije nužno da se uzme i vaš modul, zar ne?
Modul i kartica su vezani i kartica nece raditi u niti jednom drugom modulu ili prijemniku. Tako je danas kod svih PayTV providera koji imaju u ponudi CI CAM modul.

Moskva88

Profesionalac

• Poruku poslati

26

Utorak, 2. Srpanj 2013, 20:55

E sad ono što morate omogućiti, a što je jako bitno, da se onaj tko želi može prebaciti s MaxTV ADSL usluge na Sat bez penala. Primjerice, baš sam zvao SZK i kaže mi žena da je penal za raskid mog trenutnog ugovora 2100 kn, jasno, takvo nešto ne namjeravam plaćati. Cilj mi nije raskinuti ugovor, već ga jednostavno prebaciti na MaxTV Sat s time da bi naravno platio tih 1300 kn koliko košta godišnja pretplata, dok bi mi se jednostavno nastavila naplaćivati Internet usluga+telefon, znači iz ponude bi mi se trebalo samo izbaciti MaxTV i smanjiti za taj iznos račun.

27

Utorak, 2. Srpanj 2013, 21:14

Pa, iskreno rečeno, ja mislim da nisam vidio ni jedan satelitski prijemnik koji službeno podržava Nagravision 3 kodiranje. Naravno, pod uvjetom da nije od nekog postojećeg operatora.

Ludi Pera

Profesionalac

Datum registracije: 18.04.2013.

• Poruku poslati

28

Utorak, 2. Srpanj 2013, 21:59

E sad ono što morate omogućiti, a što je jako bitno, da se onaj tko želi može prebaciti s MaxTV ADSL usluge na Sat bez penala. Primjerice, baš sam zvao SZK i kaže mi žena da je penal za raskid mog trenutnog ugovora 2100 kn, jasno, takvo nešto ne namjeravam plaćati. Cilj mi nije raskinuti ugovor, već ga jednostavno prebaciti na MaxTV Sat s time da bi naravno platio tih 1300 kn koliko košta godišnja pretplata, dok bi mi se jednostavno nastavila naplaćivati Internet usluga+telefon, znači iz ponude bi mi se trebalo samo izbaciti MaxTV i smanjiti za taj iznos račun.

Reci ti toj istoj djelatnici da ona nema pojima o čemu priča i traži da ti da nekoga tko zna kakva su pravila. Tako je to kad se zapošljava bilo koga :thumbdown:

Ja sam prešao sa Max Tv sat usluge na IPTV uslugu bez plačanja bilo kakve penalizacije, i sutra ukoliko poželim vratit ču se na Max tv sat uslugu bez plačanja penalizacije ali uz obaveznu novu ugovornu obavezu na 2 godine.

Znači ta djelatnica bi sad trebala pisati zahtjev za prelazak za IPTV-a na satelit što se očigledno njoj neda pa te sad voza ali budi uporan ;)

Ili jednostavno prvo provjeri da li ti je dostupna HD usluga preko IPTV-a, i ukoliko nije zatraži ju odmah, i kad ti ju ne budu mogli omogučiti možeš prekinuti ugovor iste minute bez plačanja ikakve penalizacije. Ja sam to mogao napraviti (i mogu još uvjek) ali nisam jer želim imati Max Tv.

Jole

Profesionalac

• »Jole« je zabranjen

Datum registracije: 02.03.2013.

• Poruku poslati

29

Utorak, 2. Srpanj 2013, 22:14

Reci ti toj istoj djelatnici da ona nema pojima o čemu priča i traži da ti da nekoga tko zna kakva su pravila. Tako je to kad se zapošljava bilo koga :thumbdown:

Ja sam prešao sa Max Tv sat usluge na IPTV uslugu bez plačanja bilo kakve penalizacije, i sutra ukoliko poželim vratit ču se na Max tv sat uslugu bez plačanja penalizacije ali uz obaveznu novu ugovornu obavezu na 2 godine.

Znači ta djelatnica bi sad trebala pisati zahtjev za prelazak za IPTV-a na satelit što se očigledno njoj neda pa te sad voza ali budi uporan ;)

Ili jednostavno prvo provjeri da li ti je dostupna HD usluga preko IPTV-a, i ukoliko nije zatraži ju odmah, i kad ti ju ne budu mogli omogučiti možeš prekinuti ugovor iste minute bez plačanja ikakve penalizacije. Ja sam to mogao napraviti (i mogu još uvjek) ali nisam jer želim imati Max Tv.

Ja bi to morao napravit jer odkad sam digao sa 4 na 10 modem luduje i nikad nije puna brzina interneta .Zasto ? Neki kazu kako to nema veze IMA itekakve jer propusnost parice uz 10 Mbit/s modrm ili zice trpe jos 6 Mbit/s za Max TV znaci sve skupa je to ovako na mom modemu,....

Downstream rate: 16277 kbps
Upstream rate: 1126 kbps

A da se radi o samom internetu to bi bilo drukcije....Dakle MaxTV utjece na propusnost interneta itekako,,,,,

I to oni moraju omogucit jer ja zelim 10 Mbit/s a najvece probleme mi radi Upload uvjek je upola manji,,, :thumbdown:
Nezelim odjavit jer sam pod ugovorom ali zelim promjenit iz IPTV u MAX Sat uslugu.....

Ili cu im reci jednostavno OK platit cu penale ali necu vise bit vas korisnik nićega....... :thumbdown:
GigaBlue Quad HD :miffy:

1 član zahvaljuje autoru na ovoj poruci.

Ludi Pera (02.07.2013)

Moskva88

Profesionalac

• Poruku poslati

30

Utorak, 2. Srpanj 2013, 22:15

Čudno, ali interesantno da mi to nije rekla neka bezvezna osoba iz SZK, već su me prespojili u poseban ured koji se bavi raskidima ugovora. Žena mi je također rekla da bi tada morao rasčlaniti trenutni Max3 paket da više u njemu nemam MaxTV već samo telefon i Internet i da bi i tu morao platiti penal od 350 kn.

Moskva88

Profesionalac

• Poruku poslati

31

Utorak, 2. Srpanj 2013, 22:17

Ja bi to morao napravit jer odkad sam digao sa 4 na 10 modem luduje i nikad nije puna brzina interneta .Zasto ? Neki kazu kako to nema veze IMA itekakve jer propusnost parice uz 10 Mbit/s modrm ili zice trpe jos 6 Mbit/s za Max TV znaci sve skupa je to ovako na mom modemu,....

Downstream rate: 16277 kbps
Upstream rate: 1126 kbps

A da se radi o samom internetu to bi bilo drukcije....Dakle MaxTV utjece na propusnost interneta itekako,,,,,

I to oni moraju omogucit jer ja zelim 10 Mbit/s a najvece probleme mi radi Upload uvjek je upola manji,,, :thumbdown:
Nezelim odjavit jer sam pod ugovorom ali zelim promjenit iz IPTV u MAX Sat uslugu.....

Eh da, upravo sam taj problem i ja imao. Zvao me čovjek direktno sa centrale i kaže da mi maksimalno parica propušta 8.5 Mbita, ja mu kažem da nema veze, neka svejedno spoji. Međutim, ruter je ludovao, konstantno se rušio, pa sam se morao prebaciti natrag na 4 Mbita. Uglavnom, predaleko sam od centrale i zato se to događa. Vjerojatno je i kod tebe sličan slučaj.

Jole

Profesionalac

• »Jole« je zabranjen

• Poruku poslati

32

Utorak, 2. Srpanj 2013, 22:20

Moskva88

Nisam daleko od centrale nekih 600 m ali ocito ove zice koje vode do moje kuce su trule a oni stupovi koje nikad nitko nije niti misli mjenjat su dotrajali, :thumbdown:
GigaBlue Quad HD :miffy:

Moskva88

Profesionalac

• Poruku poslati

33

Utorak, 2. Srpanj 2013, 22:22

Uh, da sam bar ja 600 metara od centrale. Onda su loši kablovi vjerojatno u pitanju.

Admiral

Zlatna sredina

Datum registracije: 13.03.2013.

• Poruku poslati

34

Utorak, 2. Srpanj 2013, 22:34

meni je brzina konstantna i ne pada i MAX TV ništa ne smanjuje brzinu
Tu sam da nešto naučim i kažem što znam

Coolmer

Zlatna sredina

Zanimanje: Hobista

• Poruku poslati

35

Srijeda, 3. Srpanj 2013, 00:18

Nakon godinu dana

Ova cijena koja je trenutno je vjerojatno ukupna cijena jer HT racuna na prodaju van HR ;)
Cijena nakon 12 mjeseci bi trebala biti cijena samo mjesecne pretplate.
Cemu da kupac dva puta plati modul

;)
www.sat-multimedia.com
Da li ste vidjeli novi redizajn portala?

tsgprto1

Swisscom

Datum registracije: 03.07.2013.

• Poruku poslati

36

Srijeda, 3. Srpanj 2013, 02:25

Alo drustvo

Eto fala ti boze i to se ostvarilo
Bravo tcpm, stvarno. Na to sam dugo cekao.

E sada, prije niti mjesec dana sam napravija ugovor za matvsat "normalni" jer zelim gledati HNL.
I sada ova ponuda, a jbg isto sam ja to veceras dodatno narucija haha.

Paket i programi su potpuno ok, tocno to sam trazija.

E sad pitanja:

MaxtvS jel si ti od tcoma?
Ja sam veceras narucija taj paket, dosa sam do 6. tocke, ispunija sve za kreditnu potvrdija kupnju i stranica mi se ista opet otvori, nema nikakve potvrde niti mail da sam uspjesno kupija. A nadam se da je uspilo. Jel ti to mores provjeriti ako radis u tcoma?

Ima na stranici jos neki tocaka koje bi tribalo poboljsati i bolje objasniti kao:

Sto sad to znaci, jel svi to moru kupiti i koristiti bilo gdje? I izvan HR?
Ako da, kako sad to?? Kako se od jedanput smiju ti programi pustati izvan granica?

I ako da onda mozda triba biti kod prijave na stranici polje di se more prominiti drzava? Jer kako ce netko naruciti izvan HR? I jel vi saljete taj paket uopce izvan HR??

I zadnje pitanje: jel more itko potvrditi da li radi to na vu+ ultimo?

Jos jedanput hvala tcom

zupy

Beta tester

Datum registracije: 14.02.2013.

• Poruku poslati

37

Srijeda, 3. Srpanj 2013, 06:43

Ako da, kako sad to?? Kako se od jedanput smiju ti programi pustati izvan granica?
Mislim da ne bi smili puštati van hr ali pošto se plaća odjedanput ovo će vjerovatno biti sistem progledam ti kroz prste ;)
Multifeed Triax 110 0.8W--9E--13E--16E--19E--23.5E--28.5E--39E
Triax 88 -- DM2400
Gigablue Quad Pljus (2 x DVB-S2 + 2 x DVB-T) 500GB
Vu Pljus Zero (DVB-S2 + DVB-T)
PrismCube 2 x DVB-S2 500GB

MAXtvS

Profesionalac

• Poruku poslati

38

Srijeda, 3. Srpanj 2013, 07:01

Mislim da ne bi smili puštati van hr ali pošto se plaća odjedanput ovo će vjerovatno biti sistem progledam ti kroz prste ;)
Ako nema adresu u HR nista od kupovine

1 član zahvaljuje autoru na ovoj poruci.

Ludi Pera (03.07.2013)

tsgprto1

Swisscom

Datum registracije: 03.07.2013.

• Poruku poslati

39

Srijeda, 3. Srpanj 2013, 08:38

Znaci triba adresa u hr i onda ono ka radi sta hoces stime? A pa more i tako, bravo tcom.

Maxtvs;
Mores li ti provjerit moju narudbu?

Pooz

40

Srijeda, 3. Srpanj 2013, 12:27

Mozda bi i mogao provjeriti ali ako zna samo tvoj nick "tgsprto1" sumnjam da može išta učiniti 8) zar ti nebi bilo jednostavnije nazvati 08009000 ?